Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
hehe sprzedam ci golfa, bedziesz mial sie czym odpychac
-
[ALL B5] Czy ta kierownica będzie pasować ?
chyba tak bez problemu to nie... ale słyszałem że można przyspawa
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
jak na czerwoną to mi się nawet podoba lusterka w kolor by się przydały
-
Pomoc w Firefoxie - przewijanie strony
właśnie o to chodziło, kolego proton, na tym polegał cały problem :> dzieki, pozdro i można kłódeczkę zakładać
-
[B5 AHH] Moje pierwsze autko
chyba że tak
-
[B5 AHH] Moje pierwsze autko
no no ten najlepszy kolorek ostatni wypust... tylko szkoda ze 90PS a nie 110PS [br]Dopisany: 31 Maj 2009, 20:18_________________________________________________i ze nie sedan
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
a lapmki ucierpialy?... dawno to bylo? i jak to sie stalo
-
Pomoc w Firefoxie - przewijanie strony
ale zawsze bylo ok
-
Pomoc w Firefoxie - przewijanie strony
laserowa od manty zawsze ta opcja dzialala
-
[B5 AFN] Mocne parowanie szyb podczas deszczu
w czarnej audi mialem taki przypadek ze po nacisnieciu przycisku obiegu nic sie nie dzialo, tzn ikonka sie zapalala i gasla jednak sam silniczek nie dzialal. jak sie okazalo taka "puszka" po stronie pasazera byla polamana (na pol) i dlatego nie dzialalo. moze tobie sie tak stalo ale na zamknietym obiegu? a slyszysz jak sie zamyka i otwiera po wcisnieciu przycisku?
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
na to samo wychodzi nie no oczywiscie zartuje...
-
[ALL B5] System BOSE - radio nie czyta płyt
moje jvc z golfa tez ostatnio sie troche tnie... kupilem jakas plytke w sklepie cd-rw i nagralem - chcialem z mniejsza predkoscia ale nie moglem zmienic... pasek byl nie czynny. jak cos to przeczyszcze laserek.
-
[B5 AFN] Mocne parowanie szyb podczas deszczu
czy wy ludzie nie czytacie calych watkow??? na kazde pytanie jest odpowiedz tyle ze 10 uzytkownikow bedzie ciegle pisalo to co juz ktos wczesniej napisal... po co? zeby licznik nabijac? bezsensu...[br]Dopisany: 31 Maj 2009, 14:27_________________________________________________i sorry za OT
-
[B5 AGB] Felgi 19" do oceny
18" bez gleby... no co ty... 17" wygląda tak sobie a 18" to już nawet nie wspominam... kojażysz golfa 2 country???
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
czyli że auto potrzaskane?
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
czyli szpachla na blotnikach idzie razem z autem za free
-
Pomoc w Firefoxie - przewijanie strony
hehe dzieki wielkie wkladalem plytke i myslalem ze zainstalowalem ale widocznie cos mnie oderwalo od tego i nie zrobilem... dzieki [br]Dopisany: 31 Maj 2009, 14:01_________________________________________________ to dlatego ze tyle czasu siedzisz na tym forum... :evil: mam jeszcze problem - nie dziala mi srodkowy przycisk myszy (kolko) tzn moge nim przewijac ale jak na niego nacisne to nie moge... a tak nie bylo. zadnych plyt ani nic do niej nie mam
-
Pomoc w Firefoxie - przewijanie strony
mianowicie zrobilem formata zainstalowalem firefoxa i jak przewijam strone to nie idzie tak gladko ladnie tylko tak jakby cala strona od nowa sie ladowala z tym ze ktocej to trwa, jest to dosc irytujace bo nie dosc ze przeszkadza to jeszcze tnie... odwiedzilem narzedzia->opcje->zaawansowane->przewijanie - i tu probowalem na rozne sposoby i nic... czy ktos moze mi pomoc?
-
[ALL B5] [B5 AFN] Taki mój zwykły Avancik :)
nie chciałem tego wszystkiego wytykać palcem... ile masz kolego na liczniku??? 150kkm?
-
Subaru Impreza STI - moja nowa zabawka (update foto)
chodzi chodzi ale o to wnetrze pod maska
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
ale nowak nie czeka na takiego klijenta ktory bedzie chcial kupic te auto w wersji fabrycznej... chyba
-
[B5 AFN] Mocne parowanie szyb podczas deszczu
normalka klima osusza powietrze dlatego problem znika szybciej... a jak masz zamkniety obieg to nawet klima moze nie pomóc
-
[ALL B5] [B5 AFN] Taki mój zwykły Avancik :)
to co widze to przerysowana lekko prawa strone... zmien ta galke zmiany biegow i boczne migacze na poczatek bedzie ok pozniej standard - fele min. 17" przednie lampy po II lifcie itp [br]Dopisany: 30 Maj 2009, 22:27_________________________________________________szkoda ze nie ma klimy...
-
[ALL B5] Nagaro Blue S4 320PS
dobrze ze sedanik :kox: lubię patrzeć na es'y naprawde fajna... choć kolorek nie dla mnie
-
Subaru Impreza STI - moja nowa zabawka (update foto)
subarynka zawsze bedzie przedmiotem pozadania wielu osob faktycznie fela nie zbyt poka wnetrznosci :kox: :kox: