Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 1Z] Moja Audiczka
ta druga połówka zawsze szybciej leci
-
[B5 1Z] Moja Audiczka
też nie lubię... poniżej połowy żadko schodzi wskazóweczka... a tak miło się patrzy jak ona tak powoli schodzi. kiedyś jechałem matizem z synem i szwagrem... 160km/h ale bujało... trzeba było poczekać żeby się rozpędził do tego... a podczas rozpędzania było widać jak wskazówka od paliwa się przemieszcza... syn wyskoczył z tekstem: "ciekawe czy pełny bak wystarczyłby mu do rozpędzenia się do prędkości maxymalnej... "
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
duże masz to pęknięcie? miałem kupić właśnie autko ale okazało się że szyba jest pęknieta a za chwile musiałem jechać do niemiec... tam by mnie nie puścili :gwizdanie:
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
hehe pływak rozumiem a szybka pęknięta???
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
mi się podoba, spojler... moglbybyc gorszy zmień mieszek, bo... szkoda ze nie ma klimy... ale ogolnie super - fajne felgi
-
[B5 1Z] Moja Audiczka
fajny kolorek jak kiedys bedziesz mial klime to juz z niej nie zrezygnujesz ogromny plus za pełny bak paliwa nie rozumiem jak mozna miec diesela i jezdzic na rezerwie, jak to niektorzy robią... co to za kapelusze ??
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
mi jakoś chyba lepiej leżą te lamki po I lifcie - po II auto staje się takie przymulone
-
Co to za nutka?
http://przemolasss.wrzuta.pl/audio/8Y5IqNcF88u/armin_van_buuren_-_a_state_of_trance_episode_337 zna ktoś tytuł?? [br]Dopisany: 06 Maj 2009, 21:05_________________________________________________ już mam tytuł
-
Strefa Śmiechu
http://www.trackapartner.com/ nie wiedziałem, gdzie to wrzucić, a że dużo osób przegląda ten wątek postanowiłem tutaj: taki portal co po numerze telefonu dzięki satelicie można się dowiedzieć, gdzie dana osoba się znajduje... tylko czekajcie cierpliwie bo dosyć długo się ładuje.
-
Darmowe antywirusy - jakie polecacie ?
moze zrobimy własny teścik - ankiete na ten temat
-
[INNE] VW Golf MK2 1.8 gu
kolega z forum golfa :kox: może ja się tutaj także swoim pochwalę... furka robi robote... już ją podziwiałem, ale jak dla mnie to licznik mógłby być czerwony a nie niebieskie... tak chce u siebie zrobić... - sympatia do podświetlenia w audi -
-
Darmowe antywirusy - jakie polecacie ?
narazie zadziałałem z Ukasz699 i jest spoko... problem z grubsza rozwiązany dzięki wszystkim za pomoc
-
[ALL B5] Auto z silnikiem 115KM lepsze od 115KM quattro ?
hehh... to przynajmniej pobawić się można
-
[ALL B5] Auto z silnikiem 115KM lepsze od 115KM quattro ?
no dobra, prędkość spalanie ok ale to przyśpieszenie... myślałem, że to pomaga jednak się też rozpędzić...nigdy nie miałem 4x4 z taką mocą więc nie wiem
-
[ALL B5] Auto z silnikiem 115KM lepsze od 115KM quattro ?
witam wyczytalem w wikipedii* ze a4 b5 z silnikiem 1.9 115KM ma lepsze przyśpieszenie niż to samo ale w quattro... Silnik 0-100 km/h Prędkość maks. Zużycie paliwa 1.9 TDI (115 KM) 10,5 s 200 km/h 5,3 l/100km 1.9 TDI quattro (115 KM) 10,9 s 196 km/h 6,0 l/100km *znaleziono na http://pl.wikipedia.org/wiki/Audi_A4[br]Dopisany: 04 Maj 2009, 07:53_________________________________________________co wy o tym sądzicie???
-
Darmowe antywirusy - jakie polecacie ?
sciagnalem wersje home edition i nie moge jej zainstalowac... wyskakujemi caly czas ze zeby zakonczyc instalacje trzeba ponownie uruchomic kompa a po tym znowu sie instaluje i znowu to samo w kolko... co gorsza wyskakuje mi info "system odzyskal sprawnosc dzialania po powaznym bledzie" i co kolwiek bym nacisnal bedzie dalej wyskakiwało... nie moge formata zrobic narazie... dopiero we wtorek... co teraz? pomozcie bo mnie szlag tu trafia ;([br]Dopisany: 02 Maj 2009, 19:11_________________________________________________dobra mam avasta - wykrylo mi robaka... tu jest problem - moze mi ktos powiedziec co to ejst za plik i czy moge go usunac empty.pif ktos kto sie zna moglby do mnie na gg napisac bylbym wdzieczny [br]Dopisany: 02 Maj 2009, 19:19_________________________________________________okienko z ' system odzyskal...' zniknelo
-
Darmowe antywirusy - jakie polecacie ?
potrzebuję jakiegoś antyvira na już i zdecydowałem się na tego kasperskiego - sciagne wersaje testowa tylko powiedzcie ktorey http://www.kaspersky.pl/download.html?s=prod_download niedlugo zamowie sobie full ale puki co trzeba coś mieć
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
http://img152.imageshack.us/img152/4163/s4d.jpg :evil: :evil:
-
[B5 ADP] 17'' xenon
e tam... tez bym smigal na 17" i ori zawiasie jakbym mial czym i jakbym mial 17"
-
[B5 AFN] Czy turbosprężarka gwiżdże ?
u mnie gwizdała... kiedyś kumpel wyskoczył :gwizdanie: mojej tez sie tak działo tzn jakby turbinka sie odlaczala a po zgaszeniu i odpaleniu bylo ok... prawdopodobnie przepływka... nie wymieniłem bo wczesniej sprzedałem ale wszyscy mowili ze przeplwywka
-
[INNE] Audi S6 C5 340PS
złe nie są
-
[INNE] Audi S6 C5 340PS
besęsu... chyba też bym nie zakładał, ale pokaż jak to wygląda
-
[ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)
Pogadaj ze Sprinterem słyszałem że przez wro na 17" można jechać 180km/h
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
rzeczywiscie troche za jasno
-
[ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)
gril brzmi bardziej ori :gwizdanie: