Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. okleina na metry z allegro??? :gwizdanie: fajnie bedzie wygladac mialem taki sam dywanik
  2. hehe, bralem materialy z jednego samochodu... nie moge dopasowac koloru przaedniego zderzaka
  3. I jest: -progi s4 -zderzak przod s4 -gril s4 -soczewki -alu 17" -gwint -ciemne szybki -halogeny -xeonon 6000k z xenon w halogenach [br]Dopisany: 26 Luty 2009, 23:20_________________________________________________p.s. zderzak jeszcze nie malowany :gwizdanie:
  4. ale nie powiedzialem ze po nie przyjade [br]Dopisany: 26 Luty 2009, 22:25_________________________________________________spoko nowak... nie bedzie blekitnej lini :>
  5. np ja zadzwonie rano dam mu 2000 powie ze nie. topor zadzwoni popoludniu da mu 2000zl powie ze nie ty zadzwonisz dasz mu 2500 ... jakos tak zeby z ceny spadl... ale jesli chcesz to moge zadzwonic i powiedziec mu ze jutro po nie przyjade za te 3k i ma rezerwowac...
  6. to zrobimy kilka telefonow do goscia... :gwizdanie:
  7. klami od zawsze mi sie podobaly toporowi ostatnio podsunalem pomysl z klamkami czarnymi teraz topor bedzie zazdroscil... tylko czekac az na ktoryms spocie nowak zostanie bez klamek :kox:
  8. ragga co sie dzieje... jakis niewyrazny jestes dzielimy na kox, mega kox i burdel [br]Dopisany: 26 Luty 2009, 21:59_________________________________________________moj to kox
  9. ja dalej bede na NIE no bo nie... nie sa fajne... do mojego golfa 2 rzeczywiscie by pasowaly
  10. chyba kazdy teraz wie co znaczy KRYZYS SWIATOWY fajnie fajnie - sie kreci super bedzie
  11. chciałeś powiedziec 1.9 chyba
  12. maciek widzę że żeś jest różowy
  13. http://www.tyk0kso.sk/cheatz/youare.swf :gwizdanie:
  14. był kiedyś czysty od czasu gdy go kupiłeś
  15. napewno nie ori bo po 97 roku lampki w drzwiach byly w stylu ________ |_______| |_______| ale najrea fajna... te w drzwiach na dole biale oswietlaja zeby w kupcie nie wdrepnac
  16. narazie nic nie robie... jak sprzedam furaka to bedzie a4 albo alfa 156... zalezy jak wszystko sie ulozy... ja nie jestem za avantem... wole sedanika
  17. malujesz autko na czarno myslałem że chcesz tylko odswieżyc kolor... no ale jestem ciekaw efektu malowania
  18. no to trzeba wkoncu skomentowac twoj samochod... powiem tyle - fajna furka fajny kolorek i skorka :> [br]Dopisany: 26 Luty 2009, 09:52_________________________________________________nawet mi sie zrymowalo
  19. wyskoczylo mi ze moj email jest w uzyciu
  20. ok zakladam... przyda sie rzeczywisci... [br]Dopisany: 25 Luty 2009, 23:55_________________________________________________gdzie kliknac zeby sie zarejestrowac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.