Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 ABC] A4 2.6 v6 powrót granatowej Audiczki :-)
niekoniecznie ori... bo jest juz kazda felga chyba na tym forum... ja proponowal bym cos dobrego ale innego i albo cala srebrna, grafitowa albo czarna z jasnym rancikiem... choc to pasuje do srebrnego koloru...
-
[B5 APU] A4 1.8 Turbo Quattro Recaro - Torunski Pomykacz!
ogólnie ładne autko... nawet bardzo tapicerka tylko ten gril
-
[B5 AFN] Moj Srebny Avancik zderzak po lifcie str3
ogólnie ładna tylko... który rok? :gwizdanie: ładny kombi$
-
[B5 ABC] A4 2.6 v6 powrót granatowej Audiczki :-)
tez sie zgadzam widze ze masz welur :gwizdanie: masz 4 el. szyby i klimatrona a nie asz el. swiatel ehh... -.- a ogolnie
-
Strefa Śmiechu
lubi zapieralac [br]Dopisany: 23 Luty 2009, 21:55_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=SctXIak1Wk8&feature=related [br]Dopisany: 23 Luty 2009, 21:58_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=frrCqumb0kk&feature=related
-
Ceny paliwa marzec 2026
odolanów jak jechałem do ostrowa na bliskiej 3.51 a jak wracalem to znowu 3.49.... co tam się dzieje
-
Strefa Śmiechu
http://www.wrzuta.pl/audio/ck9JAxu2NR/lady_gaga_feat_katy_perry_-_my_drink_girl_2009
-
Foto zabawa
http://moto.allegro.pl/item565169346_super_audi_a4_tuning_1_9_tdi_155_km_alu17.html swieza sztuka nie ejsat to najgorsze ale...
-
Foto zabawa
juz było!
-
Foto zabawa
na mysza [br]Dopisany: 22 Luty 2009, 23:04_________________________________________________chcę zdjęcie takie, żeby było na nim to: -piwo w puszce -wino -wódka -2 kieliszki do wódki -szampan. Nic wielkiego p.s. moze byc cos jeszcze :>[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 23:07_________________________________________________albo może byc wódka i piwo a obok czerwona prezerwatywa [br]Dopisany: 22 Luty 2009, 23:07_________________________________________________z czego piwo ma byc nadal w puszce :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 23:08_________________________________________________a wódka minimum 0,5[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 23:08_________________________________________________a prezerwatywa może byc używana [br]Dopisany: 22 Luty 2009, 23:09_________________________________________________możecie rano wrzucic zdjęcie po nocnym piciu i zabawie
-
[B5 AFN] [B5 AFN] [B5 AFN] Moja zielona, śliczna choć skromna
ta zielen jest ladna podpisuję się pod słowami rafalekx'a a co do skory to szulkaj lepiej półskóry, uzbieraj więcej i szukaj
-
[ALL] VW New Beetle
kolor fajny jak sie boisz o fele to kup jakies poodzierane i w czasie urzytkowania zmian na nich nie zauwazysz moja kochana żonka felg nie drze całe szczęscie :>
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=THnlOQZrYqc&feature=related
-
[ALL] Ile olej napędowy ma oktanów ?
cetany? a jak to się ma do oktanów? jest porównywalne? chodzi o paliwo oczywiście.
-
[ALL] Ile olej napędowy ma oktanów ?
Ile oktanów ma olej napędowy?
-
Foto zabawa
prawie jak basen :gwizdanie:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Co za k**wa ciul, uj***ł mi farbą stół? polecam: http://www.youtube.com/watch?v=To0ffVcs8Wg&feature=related [br]Dopisany: 21 Luty 2009, 23:47_________________________________________________Jutro w gorącej w esce będzie na pierwszym miejscu, dzisiaj było w propozycjach
-
Foto zabawa
piwo - nie kufel piwa
-
Foto zabawa
farbowana blondynka, prawie gruszka
-
[INNE] S3 8L kolegi :) 1.8T na 19", gwincie + grube audio
autko kox, gdybym mial jakies 20 lat to bym sie pewnie przesiadl w a3... a astry zdjecie gdzies mialem na kompie... kidys w googlu wyszperałem
-
Angela i Slawku wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia!
Wszystkiego najlepszego, powodzenia na nowej drodze itd itp...niech wam się wiedzie p.s. ile? 9 dzieciaczków wystarczy czy życzyc więcej??? życzę 9 dziecziaczków!
-
[ALL] Jak uniknąć mandatu z fotoradaru gdy foto jest niewyrażne lub z tyłu auta
do kogo wysla??? jeszcze jest na przedniej szybie rejestracja :gwizdanie: chyba ze nie ma ja tam nie mam takich problemow... sie wie czym jezdzic
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
az klawiatura sie zapalila taka historie przenosila z mego mozgu ogromnego do wiersza kilkuzwrotkowego
-
Co sie dzieje z €
z litwy do polski jeden sprzedawca oszacowal ze przyjezdzaja robnic zakupy i okolo 30-40% to litwini
-
[ALL] Jak uniknąć mandatu z fotoradaru gdy foto jest niewyrażne lub z tyłu auta
yyy czytałem że jak powiesz właśnie że nie wiesz kto prowadzil to dostajesz 50 zł i żadnych punktow