Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. niekoniecznie ori... bo jest juz kazda felga chyba na tym forum... ja proponowal bym cos dobrego ale innego i albo cala srebrna, grafitowa albo czarna z jasnym rancikiem... choc to pasuje do srebrnego koloru...
  2. ogólnie ładne autko... nawet bardzo tapicerka tylko ten gril
  3. ogólnie ładna tylko... który rok? :gwizdanie: ładny kombi$
  4. tez sie zgadzam widze ze masz welur :gwizdanie: masz 4 el. szyby i klimatrona a nie asz el. swiatel ehh... -.- a ogolnie
  5. lubi zapieralac [br]Dopisany: 23 Luty 2009, 21:55_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=SctXIak1Wk8&feature=related [br]Dopisany: 23 Luty 2009, 21:58_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=frrCqumb0kk&feature=related
  6. odolanów jak jechałem do ostrowa na bliskiej 3.51 a jak wracalem to znowu 3.49.... co tam się dzieje
  7. http://www.wrzuta.pl/audio/ck9JAxu2NR/lady_gaga_feat_katy_perry_-_my_drink_girl_2009
  8. http://moto.allegro.pl/item565169346_super_audi_a4_tuning_1_9_tdi_155_km_alu17.html swieza sztuka nie ejsat to najgorsze ale...
  9. juz było!
  10. na mysza [br]Dopisany: 22 Luty 2009, 23:04_________________________________________________chcę zdjęcie takie, żeby było na nim to: -piwo w puszce -wino -wódka -2 kieliszki do wódki -szampan. Nic wielkiego p.s. moze byc cos jeszcze :>[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 23:07_________________________________________________albo może byc wódka i piwo a obok czerwona prezerwatywa [br]Dopisany: 22 Luty 2009, 23:07_________________________________________________z czego piwo ma byc nadal w puszce :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 23:08_________________________________________________a wódka minimum 0,5[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 23:08_________________________________________________a prezerwatywa może byc używana [br]Dopisany: 22 Luty 2009, 23:09_________________________________________________możecie rano wrzucic zdjęcie po nocnym piciu i zabawie
  11. ta zielen jest ladna podpisuję się pod słowami rafalekx'a a co do skory to szulkaj lepiej półskóry, uzbieraj więcej i szukaj
  12. kolor fajny jak sie boisz o fele to kup jakies poodzierane i w czasie urzytkowania zmian na nich nie zauwazysz moja kochana żonka felg nie drze całe szczęscie :>
  13. http://www.youtube.com/watch?v=THnlOQZrYqc&feature=related
  14. cetany? a jak to się ma do oktanów? jest porównywalne? chodzi o paliwo oczywiście.
  15. Ile oktanów ma olej napędowy?
  16. prawie jak basen :gwizdanie:
  17. Co za k**wa ciul, uj***ł mi farbą stół? polecam: http://www.youtube.com/watch?v=To0ffVcs8Wg&feature=related [br]Dopisany: 21 Luty 2009, 23:47_________________________________________________Jutro w gorącej w esce będzie na pierwszym miejscu, dzisiaj było w propozycjach
  18. piwo - nie kufel piwa
  19. farbowana blondynka, prawie gruszka
  20. autko kox, gdybym mial jakies 20 lat to bym sie pewnie przesiadl w a3... a astry zdjecie gdzies mialem na kompie... kidys w googlu wyszperałem
  21. Wszystkiego najlepszego, powodzenia na nowej drodze itd itp...niech wam się wiedzie p.s. ile? 9 dzieciaczków wystarczy czy życzyc więcej??? życzę 9 dziecziaczków!
  22. do kogo wysla??? jeszcze jest na przedniej szybie rejestracja :gwizdanie: chyba ze nie ma ja tam nie mam takich problemow... sie wie czym jezdzic
  23. az klawiatura sie zapalila taka historie przenosila z mego mozgu ogromnego do wiersza kilkuzwrotkowego
  24. z litwy do polski jeden sprzedawca oszacowal ze przyjezdzaja robnic zakupy i okolo 30-40% to litwini
  25. yyy czytałem że jak powiesz właśnie że nie wiesz kto prowadzil to dostajesz 50 zł i żadnych punktow

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.