Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. witam wszystkich forumiakow posiadaczy audi wraków. mam nadzieje ze nie spicie bo dzis piatek i jest picie! nie ma spania nie ma nic trzeba sobie wodke pic. 3 kieliszki juz strzaskane laski jeszcze nie macane ogoreczki na zagryche ...pod stolem znalazlem dyche muza dobrze jest dobrana i zabawa bedzie do rana az tu nagle DING DONG i gliniarze wpadaja... znalezli maryche zjedli zagryche urwali mi od kompa myche! najebani sobie poszli zostawili w strachu gosci goscie szybko sie otrzęśli i zabawa znow sie kreci ale jak juz pech to pecha macie w poniedzialek na komisariacie psy mi łapy w metal skuli komendancik to tam muli ze zesmy babce okno zepsuli ze sasiedzi spac nie mogli tylko kazdy sie w nocy modlil zabysmy czegos nie wysadzili bo biedni bysmy byli i 3 lata dostalem dzielnie w pierdlu siedzialem a gdy mnie juz wypuscili to mi znowu zazucili ze do pracy mam sp***dalac nic nikomu juz nie gadac wzialem sznurek zawiazalem testament nabazgrałem na drzwie sie powiesilem i swa historie skonczylem
  2. endriuu chyba w totka 6. miał :> podziel się
  3. tak jak tutaj http://photos02.otomoto.pl/photos/original/C7/34/94/C7349457_10.jpg bardzo fajnie to wygląda
  4. ja tyż wczoraj jechałem do ostrowa i w odolanowie na bliskiej OeNik 3.49 a jak wracałem to było 3.51 na stacji obok, ta niebieska 3.49, a ta żółto-niebieska 3.59 zielona prywatna kawałek dalej dla tira 3.49 dla pospólstwa 3.51... międzybórz orlen - 3.52 Twardogóra orlen - 3.56 mikstat jedna z nich - 3.58 Only
  5. moj syn am na imie wojtek i wolaja na niego BMW - bardzo maly wojtek - 9 lat ma
  6. ten fiacik wygląda jak szczór z tym ryjem od bawary nie daleko mnie jezdzi tez takie bmw 126p ale jest tylko zmieniony znaczek - konstrukcja nie uległa zmianie - chyba produkowany na licencji przez bmw czy co
  7. nie wiem czy jest ale tam nie ma nic trudnego - sa miniaturki i cale zdjecia...
  8. miniaturki? do fotosiika? czy na forum? łaski nie robią przecież
  9. wiem poziek że to jest śmieszne, ale do niemcowni by można śmignąc a autka jak pójdą w góre... wszystkie wasze inwestycje w autka się wrócą
  10. lece sprawdzic moję zdjęcia... [br]Dopisany: 20 Luty 2009, 14:03_________________________________________________jest spoko mam jeszcze 0.931 GB transferu do wykorzystania... tak swoją drogą to mi się wydaje że sami się o to prosili - chcieli z fotosika zrobic allegro i nasza-klase... ale że im nie wyszło, a ludzie pchają się ze zdjęciami itp to są stratni...
  11. Tak jak mówi Dibo zrób... będzie najlepiej słyszałem że ma iśc do 6zl ale myślę że nie ma co czekac bo do lata chyba za dużo znowu nie pójdzie...
  12. zdzierstwo ja smigam na imageshack i jest fajnie... sa jeszcze imagik.pl ifotos.pl a teraz takie czary wam pokaże: Wpiszcie w wyszukiwarke: "google.pl" Nastepnie w puste pole wpiszcie: "darmowy hosting obrazow" i na pierwszym miejscu zobaczcie co pisze i jak pisze
  13. topor... pomyśl nad czarnymi matowymi wewnętrznymi klamkami jak w rs-ie jak szukasz carbonu to to też możesz przy okazji
  14. proponuje zeby moondek teraz zapodal foto
  15. moze byc film?
  16. dawaj dawaj
  17. zrob dokladnie tak jak ja mam... to jest wszystko co zrobiłem i działa aż miło
  18. [br]Dopisany: 19 Luty 2009, 19:00_________________________________________________ [br]Dopisany: 19 Luty 2009, 19:01_________________________________________________poprosze o "stjuningowany" rower
  19. 18.02.2009 Jadę sobie w ostrowa w strone wroclawia i sobie myślę: "Mógłby jechac jakiś czerwony avant w dieselku i jeszcze z klubu..." Dojechałem do międzyborza poszedłem do sklepu wychodzę - patrzę, a tu stoi czerwony avant w dieselku... A więc pozdrowienia dla kierowcy tegoż oto pojazdu spotkanego pod leviatanem [br]Dopisany: 19 Luty 2009, 12:30_________________________________________________tak koło godziny 20.30
  20. DeeJay_Kill jak zwykle czuwa, Pewnie jakieś koksy wsuwa... A my tu bez żadnych prochów, Się bawimy - tak po trochu. Ni ma weny ani trochu chyba zacznę od tych prochów. No bo prochy mają coś co pokocha każdy koks.
  21. bez połączenia z tyłem słaby efekt jest...
  22. Co do spania to się zgodzę, lecz dzieciaka dziś nie spłodzę. Nie mam jakoś tak ochoty, takie zimne mam dziś poty. Bo się troche przestraszyłam, gdzy WP teraz włączyłem. Bo umarła nam dziewczyna, taka młoda olimpijka. Miała lat 26, teraz już nie ma jej... Oddajmy hod taki mały - minuta ciszy u każdego w domu...
  23. a tu co sie dzieje - kasting na poete?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.