Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. dobra wie ze mam racje wiec dawac odpowiedz
  2. kuźwa właśnie taka chciałem wrzucic[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 22:17_________________________________________________ proszę o fotke kapsa tymbarku odwruconego sentencja do nas
  3. Peugeot 9009 Concept [br]Dopisany: 12 Luty 2009, 22:12_________________________________________________tutaj wiecej o aucie http://summersville.10.forumer.com/a/peugeot-9009-concept_post1946.html
  4. dobrze ze nie seria
  5. jak cos to niestety dopiero bede kolo 7 wieczorem seria
  6. dokładnie tak chudineze paliwo jest drogie a ludzie -ci mniej zamozni- jezdza starymi samochodami ktore sie sypia i nie dosc ze kazy nie maja nie maja na jakas czesc i na paliwo - to jest logiczne ze jezdza na gazie... p.s. moj syn kiedys mówił do swojej babci -jak bede mial prawko to kupie sobie malucha -no i dobrze zrobisz, maly malo pali... :gwizdanie: maluch pali wiecej niz moje a4
  7. kraje islamu :gwizdanie: tyle panstw...
  8. ogólnie super - masz może w garażu jakiś felunek na lato? gril rzeczywiscie nie jest piekny ale za to wypas jak na b4 to koxik to ja w a4 nie mam grzanej d*py :good:
  9. fajna fajna kolorek prawie taki sam jak mój jak bedziesz sprzedawal to mozesz sciagnac chromowane rtamki szyb i mi jes DAC w prezencie :evil:
  10. hehe prawda endriuu next prosze
  11. To się zastanawiaj w mojej okolicy w zeszłe lato wybuchły 2 samochody -mercedes c-klasa i golf 3 w oby dwoch przypadkach winna była instalacja gazowa... smigalem mercem 2 lata na gazie vectra 5 lat... i nic się nie działo, i cale szczescie...
  12. samochod brał udział w 24 godzinnym wyscigu Le Mans w roku.... była to -nasta edycja tego wyscigu
  13. prosze bardzo jak znam życie moja zagadka przeleci szybko, ale miło mi
  14. a ktory roczek?[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 20:15_________________________________________________Lancia Fulvia-Sport-Zagato http://www.viva-lancia.com/fulvia/bacheca/carlo-stella/carlo-stella2.htm
  15. DKW F12[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 22:03_________________________________________________DKW F102
  16. dawaj podpowiedz bo wieczor dlugi sie robi
  17. z tego co sie orientuje to nie ma zadnych sprezynek, to jest poprostu tak jak popielniczka itp... jakoś to wyciągnąc idzie. ja tez nie moglem otworzyc ale podwazylem chyba srubokretem i jest oki
  18. nie no paliwo ze stacji jest przeciez... tyle ze ja leje gaz zamiast ropy idzie tak samo a pali mniej i jest taniej [br]Dopisany: 09 Luty 2009, 21:59_________________________________________________bliska 3,49
  19. wszystkie miały biały dach?
  20. azja prawda? coś jakby na cubie śmigało :gwizdanie: p.s. 2cv http://www.greencarsite.co.uk/GREENNEWS/NewsPhotos/new-citroen-2cv.jpg http://www.motorpasion.com/images/2007/05/citroen-2cv-2.jpg
  21. kiedyś...? nnawet nie wiesz chyba jaka jest różnica jak grają a jak nie grają :gwizdanie: allegro cyk cyk i w srode masz w aucie :good:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.