Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. te felgi to przykład...
  2. tego tez do konca nie wiem bo nie moge wyczaic dokladnie mojego zawiasu... taki inny jest. Ale ja sie bede upieral i 17" tylko i wylacznie [br]Dopisany: 01 Luty 2009, 22:52_________________________________________________dobranoc
  3. teraz widac kto ogląda bajki :>
  4. dla pana w wieku "dojżałym" 18" nie pasują
  5. Jeśli chodzi o mnie to mam stalówki i alu także nie ma problemu ale 18 nie założe 17 to maxymalny maxxx
  6. hehh... został pikaczu a tego drugiego zespół R ukradł
  7. tyle że nie chce zmieniac zawieszenia po pierwsze a po drugie to chciałem 17" a po trzecie to nie będę wkładał w samochód który jest na sprzedaż ale tak czy inaczej do tej czy innej audi pomyślę nad 17 na wiosne
  8. jak brzimi ??? daj posłuchac - idz zatrąp i powtórz jakoś w alfabecie
  9. ja bym się wymienił, gdyby to były 17" najpier podkaż jakie masz swoje fele
  10. michu93 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    zależy jaka ta naklejka, chodzi ci może o tą od rejestracji? ogólnie to ja taka nagrzałem i zdzierałem a później tylko płyn do szyb i jechane
  11. jakoś napewno się da... tylko jak przydało by się...
  12. dzwoniłem czy chciałby się zamienic za audi a4 a on że "nie chce sie zamieniac" je*any
  13. super wózek... napatrzeć się nie można
  14. michu93 odpowiedział(a) na WESP temat w Audi A4/S4 B6
    łat is dys? troche nie tu
  15. fajna fajna szkoda że felgi takie malutkie, a jeszcze mniejsze się tutaj wydawają pry tej gablocie fajny kolor... ja bym zakladal zderzak ze spryskami w twoim przypadku...
  16. ale właśnie mogłem je wsadzic w nogi zamiast samych żarówek. w drzwiach przeraza mnie ciecie tapicerki
  17. p.s. jeszcze mogłem lepiej pomyślec i wsadzic te lampki od migaczy bo mam 2 takie i leża...
  18. michu93 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    najgorsze to nie są, rzeczywiście, ale jakby ich więcej było to by bardziej było co oceniac co tam masz za naglośnienie? i jeszcze fotki wnętrza by się przydały :gwizdanie:
  19. http://aha44.pl/images/humor_obrazkowy/image00417.jpg kiedys to juz czytałem, ale był inny samochód
  20. tutaj już wszystko opisałem. działa normalnie jak plakatówka http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_montaz_podswietlenia_nog_po_otwarciu_drzwi-t64122.0.html;topicseen
  21. witam... pierwszy raz od daaaawna

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.