Treść opublikowana przez michu93
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
już po
-
[All B6] od wczoraj w kraju - 1,9 TDI
no ta jest fajna, tamta była jakaś nijaka a ta to konkret naprawde fajnia :good:
-
[B5 AEB] [Warszawa] Moja A4
ale kurcze boczne kierunki to byś mógł zmienic mam 2 pomarańczowe to ci mogę sprzedac
-
Concert A3 - Concert I BOSE - różnice...???
Czym różnią się te 2 radia? Co jest lepszego w tym pierwszym że jest droższe? I czy Concert I Bose będzie grac mniej więcej tak samo jak przy moim aktualnym JVC 4x60 przy ori głośnikach nokii? z gory dzieki dodaję linki Concert A3 http://allegro.pl/item544059282_audi_concert_a3_nowy_typ_procesora_firma.html Concert I BOSE http://allegro.pl/item544783422_audi_concert_i_bose_idealne_rachunek.html[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 18:29_________________________________________________wie ktoś czy nikt nie wie?
-
[B5 AEB] [Warszawa] Moja A4
zielone jest gorsze od niebieskiego :tongue4:dlaczego masz bose i nie masz maskownic bose? załóż sobie fajnie wygląda
-
[B5 AEB] [Warszawa] Moja A4
nie rozumiem tylko, jesli ktos zazyczyl sobie w aucie skorke to dlaczego klimy nie brał... i na zime podgrzewane fotele tez by sie przydaly, ... miałem w posiadaniu skode octavie 1.9 110KM wersję L&K... była skóra, klimatronic i pogdgrzewane tyłki... śmigało się zaje*iscie... a do dziś dziwię się że audi nie zrobiła takiego wnętrza jak skoda L&K ;(
-
[INNE] mój vw passat b5
fotki nie działają :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 21:27_________________________________________________działa tylko wnętrze
-
[B5 AEB] [Warszawa] Moja A4
szczerze mówiąc to ja nie jestem za skórzaną tapicerką, bardziej mi odpowiadają zwykłe kubełki, takie jak ma chyba rafalekx albo półskóra
-
[B5 AEB] [Warszawa] Moja A4
generalnie fajny avant niebeiskie wnetrze to bym przeżył ale welur w audi... ale każdy lubi co innego pokaż aktualne fotki jakieś
-
[B5 AEB] Mój czerwony sedanik
p.s. co do emblematów to zostaw znaczek
-
[B5 AEB] Mój czerwony sedanik
ten czerwony akceptuję fajnie wygląda z tym grilem w kolorze
-
Strefa Śmiechu
to się nazywa pełny FIS
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
ale efekt... pomalowany i nie, fajnie wygląda
-
Strefa Śmiechu
trzerdziesci lat minęło, jak jeden dzień...
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
a wrzuc fotke z przodem :> czy on jest niemiecki czy tylko blachy ma niemieckie?
-
[ALL B5] Dołożenie klimatyzacji manualne lub climatronic
3,500 za dołożenie klimy ja bym sie nie bawił... chyba że swą audi kupiłeś za bezcen...
-
Strefa Śmiechu
było klika razy :gwizdanie:
-
[ALL B6] Jak polepszyć zasięg radia ?
- [ALL B6] Jak polepszyć zasięg radia ?
tyle ze u mnie pionek dzialal idealnie...- [B5 ARJ] Czy warto? Ori fele 18"
- [ALL B6] Jak polepszyć zasięg radia ?
Kumpel ma ten prblem w a6 przy ori radiu i jak wlozyliosmy pionka bylo tak samo i elektryk mu powiedzial ze konieczna jest dodatkowa antena czyli dziura w blotniku i drut... nie polecam zabawy w takie cos... wygląda nieestetycznie- Ceny paliwa marzec 2026
albo jak była po 1zl- [B6 AWX] A4 Avant B6
bo powinno byc tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b6-b70.0/ tutaj jest dział "moje a4 b6" popros o przeniesienie.- [B5 AFN] SPRZEDAM Srebrny poliftowy sedanik, skóra, bose, felgi 17" itd
i też można powahlowac wajchą mój 4 biegowy merc w automacie palił gume na 2 fajna furka, felgi mi się nie podobaja, bo wystają (srodkiem) a tak to koxik- [B5 AHH] Felgi co sądzicie
ale rozumiec sie ma ze sa ori - [ALL B6] Jak polepszyć zasięg radia ?