Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. no ta jest fajna, tamta była jakaś nijaka a ta to konkret naprawde fajnia :good:
  2. ale kurcze boczne kierunki to byś mógł zmienic mam 2 pomarańczowe to ci mogę sprzedac
  3. Czym różnią się te 2 radia? Co jest lepszego w tym pierwszym że jest droższe? I czy Concert I Bose będzie grac mniej więcej tak samo jak przy moim aktualnym JVC 4x60 przy ori głośnikach nokii? z gory dzieki dodaję linki Concert A3 http://allegro.pl/item544059282_audi_concert_a3_nowy_typ_procesora_firma.html Concert I BOSE http://allegro.pl/item544783422_audi_concert_i_bose_idealne_rachunek.html[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 18:29_________________________________________________wie ktoś czy nikt nie wie?
  4. zielone jest gorsze od niebieskiego :tongue4:dlaczego masz bose i nie masz maskownic bose? załóż sobie fajnie wygląda
  5. nie rozumiem tylko, jesli ktos zazyczyl sobie w aucie skorke to dlaczego klimy nie brał... i na zime podgrzewane fotele tez by sie przydaly, ... miałem w posiadaniu skode octavie 1.9 110KM wersję L&K... była skóra, klimatronic i pogdgrzewane tyłki... śmigało się zaje*iscie... a do dziś dziwię się że audi nie zrobiła takiego wnętrza jak skoda L&K ;(
  6. fotki nie działają :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 21:27_________________________________________________działa tylko wnętrze
  7. szczerze mówiąc to ja nie jestem za skórzaną tapicerką, bardziej mi odpowiadają zwykłe kubełki, takie jak ma chyba rafalekx albo półskóra
  8. generalnie fajny avant niebeiskie wnetrze to bym przeżył ale welur w audi... ale każdy lubi co innego pokaż aktualne fotki jakieś
  9. michu93 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    p.s. co do emblematów to zostaw znaczek
  10. michu93 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    ten czerwony akceptuję fajnie wygląda z tym grilem w kolorze
  11. to się nazywa pełny FIS
  12. ale efekt... pomalowany i nie, fajnie wygląda
  13. trzerdziesci lat minęło, jak jeden dzień...
  14. a wrzuc fotke z przodem :> czy on jest niemiecki czy tylko blachy ma niemieckie?
  15. 3,500 za dołożenie klimy ja bym sie nie bawił... chyba że swą audi kupiłeś za bezcen...
  16. było klika razy :gwizdanie:
  17. tyle ze u mnie pionek dzialal idealnie...
  18. Kumpel ma ten prblem w a6 przy ori radiu i jak wlozyliosmy pionka bylo tak samo i elektryk mu powiedzial ze konieczna jest dodatkowa antena czyli dziura w blotniku i drut... nie polecam zabawy w takie cos... wygląda nieestetycznie
  19. albo jak była po 1zl
  20. michu93 odpowiedział(a) na WESP temat w Audi A4/S4 B6
    bo powinno byc tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b6-b70.0/ tutaj jest dział "moje a4 b6" popros o przeniesienie.
  21. i też można powahlowac wajchą mój 4 biegowy merc w automacie palił gume na 2 fajna furka, felgi mi się nie podobaja, bo wystają (srodkiem) a tak to koxik
  22. ale rozumiec sie ma ze sa ori

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.