Treść opublikowana przez michu93
-
Foto zabawa
:gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Luty 2009, 12:38_________________________________________________potrójny wydech
-
Foto zabawa
[br]Dopisany: 15 Luty 2009, 12:31_________________________________________________chce zobaczyc ztjuningowany autobus
-
[B5 AHU] Co powiecie na to ?
nie wiem czy ori czy nie ale na alledrogo widzialem zdemontowany za 60 zeta
-
[B5 AHU] Co powiecie na to ?
biale kierunki max 30zl i gill chocby po lifcie znajdzie sie za 60zl... niech dojdzie przesylka 10+30 --- razem 130 a nie 200
-
[ALL B6] Jeśli macie Audi A4 B6 z granatowym wnętrzem...
czyli nie myliłem się :>
-
[B5 AHU] Co powiecie na to ?
a spojler jeszcze wisi?
-
[ALL B5] B5 95` 1be i 17 felgi od a8 / Będzie pasowac ?
te bbs'y pasują do golfa III.... takie proste i w ogole... jak nie ma chcetnych to lepiej ci terag pójdzie a jak co to zaraz sie zorganizujemy i zrobimy telefony do goscia z cena 1000zl jak nie to nie
-
[ALL B6] Jeśli macie Audi A4 B6 z granatowym wnętrzem...
w niebieskim jest tak samo... ale kiera z tego co kojarze była albo w kolorze tapicerki albo czarna, do wyboru... graty za odwagę przełożenia dechy...
-
Problem z samochodami z Angli
wkońcu... to tylko na części się nadaje, nie wyobrażam sobie jazdy takim samochodem z prędkościa 150 w wyż... to powinno działac już jakiś czas temu a nie dopiero teraz... p.s. a na allegro powinna byc obcja wersja angielska: tak/nie wystarczy włączyc chociażby opla vectre b ( według mnie jest najwięcej tych samochodów z angli ) który jest jeden na drugim anglik i bardzo denerwuje przy szukaniu samochodu... kumpel ma vectre b przerobioną... wyszło go bardzo tanio, ale jak to długo będzie jeździc... [br]Dopisany: 14 Luty 2009, 21:07_________________________________________________jeszcze podobają mi się te fotki niby dobre a jednak złe... odbicie lustrzane, popatrzcie na włącznik świateł, albo pedały, albo srodkowy tunel... zmienione jest: licznik mapa tapicerka teraz bede sie patrzał i smiał
-
[ALL B5] B5 95` 1be i 17 felgi od a8 / Będzie pasowac ?
też oglądałem te audi, bo na wiosne myślę o 17" z tej ceny 1300 coś utargujesz przeciż... chyba nie kupisz ich bez targu nie? a bbs'y mi sie nie widzą...
-
[B5 ADP] Co myslicie o tych felach ??
zrób ktoś ładny fotomontaż i będzie wszystko wiadomo... ja mam mieszane uczycia, niby żadkie fele w b5 ale wydaje mi się że będą zbyt -... właśnie nie wiem jak to określic...
-
Foto zabawa
ale dziewczyny nie są brzydkie oczywiście... wręcz przeciwnie
-
Foto zabawa
lepiej późno niż wcale... się dowiedziec, qoperek
-
Foto zabawa
jest własna
-
Foto zabawa
- Foto zabawa
to jest krótke miniówka... ale dobra niech będzie, dawaj- Foto zabawa
policjantka w krótkiej miniówce- Foto zabawa
fajnei wyrzeźbiony albo :evil:- Foto zabawa
poproszę o zdjęcie malucha jako ciężarówki z naczepą- Foto zabawa
płacze i smarka- Foto zabawa
dobra sie mówi trudno GM dawaj coś :>[br]Dopisany: 14 Luty 2009, 11:52_________________________________________________wiem ze bez i wiem co i jak bo zawsze tak robie i czesto dosyc ale tym razem cos nie zadzialalo- Foto zabawa
skopiowałem dalem w [/img] i nic.... nie wyswietla- Foto zabawa
to jest nie fair - ja to wrzucilem i sie meczylem i mi wyswietlic nie chce!!! wyzej jest moj puysty post i nie moge zrobic zeby obrazek wyskoczyl- [B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
nie przejmuj się - to nie jest dużo... kuzyn a4 1Z zrobił 60kkm przez pół roku- Foto zabawa
- Foto zabawa