Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]
no to jak - czerwone?? a może jednak żółte?
-
[B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]
kurcze, jutro sprawdze [br]Dopisany: 22 Styczeń 2009, 21:13_________________________________________________p.s. myślę nad światełkami na nogi po otwarciu drzwii takie cos mam na oku http://www.allegro.pl/item531481748_neon_listwa_led_3_x_dioda_super_mocna_flux_12v.html ... biały kolorek oczywiście... jak myślicie?
-
[ALL] Co lepiej wybrać Avant czy Sedan
no ja jakbym kupował to też bym miał taki dylemacik, ale chyba w końcu zdecydowałbym się na sedanika, synowi za to powdoba się avant... jak on to mówi "chodzi o to, że czuc i widac, że coś się za sobą ciągnie"...
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
chodzi ci o ramki wokół szyb? myśle że będzie ciekawie...
-
[B5 AFN] Moja sliczna
faktycznie :gwizdanie: p.s. dziś widziałem malucha i się zastanawiałem czy on ma kubełki i pasy szelkowe czy to były pokrowce, ale nie chciało mi się podchodzic :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Angielska Perełeczka
no mi sie bardzo podoba wydaje mi się, że 30mm wystarczy, wiem, że co niektórzy siedzieli by najlepiej tyłkiem na asfalcie ale... tylne lampki mogłyby byc ciemniejsze
-
[B5 AFN] Audi Avant TDI
ja go wyprzedze fajne fele, przednie lampki po lifcie i od razu bedzie piekniejsza a ogolnie fajna, dobry kolor i silnik [br]Dopisany: 22 Styczeń 2009, 18:51_________________________________________________ moja jest for sale :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Moja sliczna
tak dokładnie... fajny kolor, felgi zmien, "tjuning" kierownicy-do kosza... a jak już masz te kostki tjuningowa kiere to może masz też pokrowce na fotelach? jak masz to tez sie ich pozbądź zanim je tu pokażesz. a tak to samochod mi sie bardzo podobva a i z lotka tez daj sobie spokoj
-
[B5 ACK] Nowy nabytek 2.8 V6 30V Zmiany:)....
jechałem niedawno alfa 3.0 tez ma jakos 190 pare koni chyba albo nawet ponad 200 i powiem wam ze rewelacji nie czułem jak na taka moc
-
Strefa Śmiechu
tak sie tuninguje silniki fiata
-
Strefa Śmiechu
prawie jak pick-up [br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 21:35_________________________________________________http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7483911 quattro [br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 21:52_________________________________________________[br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 21:55_________________________________________________ mediumblog.net/2007/09/25/siku-miku/ [br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 22:15_________________________________________________http://zdjecia.wmorde.pl/pokaz_dccdfd4add5594ab134254492f22ac26d7d9
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
jakis nissan? albo inny japonczyk
-
Spotkania na drodze
szałtofałem
-
gość z forum Toyoty kupił sobie A4 -parę cytatów
w mej wsi smiga babka z wrocka yariskiem i kolezana corollka i zadnych innych nei kojarze, jezdza bmw merce cytryny peugeoty audi vw fiaty itp jak wszedzie
-
gość z forum Toyoty kupił sobie A4 -parę cytatów
a ja nawet widze 2 a8 d2 a a4 w mojej okolicy to jest co najmniej 10 w promieniu 10km a nawet bym wiecej naliczyl.... same sedany
-
Spotkania na drodze
a moze wojewodztwami? jak zloty i spoty
-
[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
nie... chodzi mi o diody w lampce podsufitowej - plakatówka
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
no tak w sumie to zapomniałem... ale fakt, połączenie tych rzeczy daje ten efekt...
-
Montaż Sterownika Centralnego Zamka z pilota
a wiec, zabarałem się do roboty, bo pilot leży nieużywany, więc chciałem go podłączyc... niestety mi nie idzie, podłączyłem + i - i słychac ze sterownik chodzi tylko co dalej... szukam roznych rozwiazan itp i nie wiem, ktory kabel musi byc podlaczony tak jak na foto wiem ktore maja byc, ale nie wiem np co z tymi dwoma szarymi kablami... [br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 18:39_________________________________________________to co pisze na zielono to ucielo mi nie wiem czemu ale mialo byc " te z tego co dobrze kojarze nie byly podlaczone w poprzednim aucie.
-
[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
ciekawe... panie grippen a jesli chodzi o diody w plakatowce przedniej to juz zrobiłes?
-
[B5 1Z] Błędne wskazania poziomu paliwa - naprawa pływaka
ja tez to przerabialem w czarnej 1z, zciaglem te wezyki od paliwa i poodkrecalem co trzeba. u mnie tez bylo zabrudzone cos i nie zacinal.
-
gość z forum Toyoty kupił sobie A4 -parę cytatów
hehh zle sie wyrazilem... codzilo mi o ta większośc... może tego się aż tak nie widzi na forum, no bo przecież 50cio letni "dziadek" nie będzie się rejestrował na jakimś śmiesznym forum, bo po co mu to. Skoro nie jeden nie potrafi pisac na klawiaturze...
-
gość z forum Toyoty kupił sobie A4 -parę cytatów
bo to jest tak, ze starszymi audi typu a4 b5 pierwsze a3ki jezdza mlodzi ludzie, bo nie sa drogie a b7, b8 a8 a6 jezdza starsi ludzie, ktorzy juz sie w zyciu czegos dorobili i wiedza co dobre
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
no to kolejne przeciwmgłowe czerwone :> p.s. w prawej lampie jest meijsce na żarówke do przeciwmgłowych? może też pomyśle nad tym
-
gość z forum Toyoty kupił sobie A4 -parę cytatów
taak zaazdroszczą ale tak na poważnie to my się z nich śmiejemy... osobiście toyoty nie chciałbym miec... inne japońce tpu honda accord ta nowa to mi sie bardzo poodba, albo mazda 6 ale toyota...