Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Co lepiej wybrać Avant czy Sedan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

W czesniej pytałem o porównanie Audi B6 a Opla Vectry ©. Jak już się zdecydowałem na B6 to teraz nie wiem co wybrać czy KOMBI (Avanta) czy SEDAN.

Rozglądałem się po ogłoszeniach w niemczech to więcej jest Avantów które mają leprze wyposażenie np.Navi,Xenon a nawet napęd 4x4.itd Ciężko znaleść dobrego sedana z wypasem za dobrą cene.

Tylko też nie wiem czy kombi nie będzie za duże nie mam narazie rodzinki :)

Prosze o jakieś porady.

Opublikowano

Zdecydowanie Avant zawsze możesz sobie coś do kuferka wrzucić i przewieźć, choć tak naprawdę to nie jest powalające kombi-wyprawa z rodzinką na urlop i są problemy żeby wszystko zmieścić :gwizdanie:

Opublikowano

Jak nie potrzebujesz bagażówki, to pozostań raczej przy limuzynie :kox:

:wink4::tongue4:

Opublikowano

Jak B6 to tylko sedan.. :decayed:

Opublikowano

ile osób tyle zdań, w ten sposób raczej nie zdecydujesz bo każdy tu będzie zachwalał to co ma :decayed: sam wybierz to co Ci się bardziej podoba, to Ty będziesz tym jeździł :gwizdanie:

Opublikowano

to i to ładne ... wybierz to co będzie w dobrym stanie i sprawi Ci frajdę z posiadania :cool1:

Opublikowano

Jak B6 to tylko sedan.. :decayed:

może nie aż 'tylko" :wink4:,ale B6 w sedanie jest naprawdę zajabiste :good:,B7 tylko i wyłącznie avant :evil:

Opublikowano

Jak B6 to tylko sedan.. :decayed:

Amen

Opublikowano

Jak B6 to tylko sedan.. :decayed:

Polać mu :drunk:

Opublikowano

Ło Jezu! Znowu się zaczyna :nabijasie:

Hmmm...

Zastanówmy się, który transwestyta lepszy:

- ten z wyciętym siurem, czy

- ten zawijający przyrodzenie między pośladkami, zeby z przodu nie było widać

:mysli:

A kup se takiego, który za mniejszą kasę zaoferuje większy wypas.

Opublikowano

avant ;) zdecydowanie ;)

Opublikowano

Bardzo sobie cenię avanta :tongue4:

Opublikowano

Avant vs. Sedan - kwestia potrzeb i gustu.

Potrzeb nie masz, więc pozostaje wygląd, a jak jest to Ci obojętne, to bierz co trafisz - przynajmniej nie będziesz miał problemu, że "samochodzik cacy, wszystkie ekstra, ale sedan :wallbash:".

Ja też rodzinki jeszcze nie mam, a mam już 3 kombi z kolei (zaczynałem od Omegi A) - po prostu kombi mi się bardziej podoba, a ponadto jestem wygodny i nie mam ochoty uciskać różnych rzeczy w sedanie a w awaryjnych sytuacjach paluję samochód pod dach i z głowy.

Wybierz po prostu najlepszy egzemplarz :good:

Opublikowano

Sedan :slina::kox: Wogóle B6 w sedanie to najładniejsze A4 jakie wyszło :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Sedan :slina::kox: Wogóle B6 w sedanie to najładniejsze A4 jakie wyszło :kox: :kox: :kox:

zapomniałeś o avancie B7 :gwizdanie:

Opublikowano

Sedan :slina::kox: Wogóle B6 w sedanie to najładniejsze A4 jakie wyszło :kox: :kox: :kox:

zapomniałeś o avancie B7 :gwizdanie:

dokładnie :naughty::good:

Opublikowano

Pomyśl o potrzebach.

Lubisz sex w samochodzie- zdecydowanie avant

:mysli: ciekawe , ciekawe :gwizdanie:

Opublikowano

b6 w sedanie zdecydowanie ładniejsze!

Opublikowano

Pomyśl o potrzebach.

Lubisz sex w samochodzie- zdecydowanie avant

:mysli: ciekawe , ciekawe :gwizdanie:

i mówi Brynia do Ł "... chodź,przejedzmy się moim autem :rolleyes:"

:polew:

Opublikowano

Pomyśl o potrzebach.

Lubisz sex w samochodzie- zdecydowanie avant

:mysli: ciekawe , ciekawe :gwizdanie:

i mówi Brynia do Ł "... chodź,przejedzmy się moim autem :rolleyes:"

:polew:

aaaaaaaaa sprawdzone już ma :mysli::naughty::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.