Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Co lepiej wybrać Avant czy Sedan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Avant!! jest dużo lepszy od sedana. basta

Opublikowano

Dajta ankiete to zobaczymy.. :polew:

Opublikowano

Sedan :slina::kox: Wogóle B6 w sedanie to najładniejsze A4 jakie wyszło :kox: :kox: :kox:

zapomniałeś o avancie B7 :gwizdanie:

dokładnie :naughty::good:

Audi to robi na przemian :gwizdanie:

B5 avant

B6 sedan

B7 avant

B8 sedan

.....

Opublikowano
Audi to robi na przemian

B5 avant

B6 sedan

B7 avant

B8 sedan

.....

bardzo dobra puenta. na tym zamknąłbym wątek. chociaz B8 Avant jest lepszy niz sedan... i algorytm bierze w łeb :evil2:

Opublikowano

ja zdecydowałeś się już na audi, to prawdziwe audi powinno być quattro w kombi

prawdziwe audi=quattro+avant.

Opublikowano

Pomyśl o potrzebach.

Jak masz małe dziecko, albo niebawem planujesz - zdecydowanie avant- łatwiej się wózek chowa :naughty:

Masz dużego psa- zdecydowanie avant

Budujesz dom- zdecydowanie avant

Lubisz sex w samochodzie- zdecydowanie avant

małe OT, dyskusja rodem co lepsze benzynka czy diesel :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

-nie zgadzam się (do sedana też się dobrze pakuje)

-zgadzam się

-zgadzam się

-nie zgadzam się :decayed:

Opublikowano

aaa w sedanie lepiej się wozi ofiary :gwizdanie:

Opublikowano

aaa w sedanie lepiej się wozi ofiary :gwizdanie:

ofiary losu chyba...

Opublikowano

od ofiar jest czarne BMW, najlepiej e38 ;)

Opublikowano

od ofiar jest czarne BMW, najlepiej e38 ;)

albo amerykańskie krążowniki :naughty:

Opublikowano

jak dla mnie to:

mam A4 B5 - tylko sedan

chce mieć A4 B6 - tylko Avant

nie chce mieć bo mi się nie podoba A4 B7 - jak już to avant

chciał bym mieć A4 B8 - sedan

tak to u mnie wygląda, poprostu w B6 sedan tył jest taki jakiś...no niewiem chociaż rodzinki niemam, a nie raz mialem problemy żeby chociaż TV wpakować do bagażnika do sedana to nie było szans, więc teraz ma być avant, jest ładny, praktyczny a długością za bardzo nie różni się od sedana, i avantów jest dużo więcej jak już Sam zauważyłeś :)

Opublikowano

jak dla mnie to:

mam A4 B5 - tylko sedan

chce mieć A4 B6 - tylko Avant

dokladnie :good: i koniecznie dwie rurki z tyłu w B6 avant...

Opublikowano

nie chce mieć bo mi się nie podoba A4 B7 - jak już to avant

ojoj, jacy tu wszyscy wybredni :kox:

a ja powiem, tylko avant od B6 w górę, wcześniej sedany były ładniejsze

Opublikowano

AVANT! AVANT! AVANT!

Opublikowano

nie chce mieć bo mi się nie podoba A4 B7 - jak już to avant

ojoj, jacy tu wszyscy wybredni :kox:

a ja powiem, tylko avant od B6 w górę, wcześniej sedany były ładniejsze

ojoj, jacy tu wszyscy wybredni :kox:

a ja powiem, tylko avant od B6 w dół, później... tez avant :polew:

jałowa ta rozmowa od samego początku

Opublikowano

nie chce mieć bo mi się nie podoba A4 B7 - jak już to avant

temat jałowy to i rozmowa

ojoj, jacy tu wszyscy wybredni :kox:

a ja powiem, tylko avant od B6 w górę, wcześniej sedany były ładniejsze

ojoj, jacy tu wszyscy wybredni :kox:

a ja powiem, tylko avant od B6 w dół, później... tez avant :polew:

jałowa ta rozmowa od samego początku

Opublikowano

AVANT! AVANT! AVANT!

o tak ;D

Opublikowano

Każdy zachwala swoje :) to ja powinienem stanąć po stronie sedana :) ale powiem tak, komu co odpowiada niech się tego trzyma, każdy użytkuje samochód dla własnych potrzeb i taki model kupuje jaki potrzebuje, jednym pasuje avant drugim sedan. Ten dobry i ten dobry, byle by dobrze służył. Pozdrawiam.

Opublikowano

Każdy zachwala swoje :) to ja powinienem stanąć po stronie sedana :) ale powiem tak, komu co odpowiada niech się tego trzyma, każdy użytkuje samochód dla własnych potrzeb i taki model kupuje jaki potrzebuje, jednym pasuje avant drugim sedan. Ten dobry i ten dobry, byle by dobrze służył. Pozdrawiam.

ou jea i na tym zamykamy

Opublikowano

zdecydowanie ładniejsze w B6 avant, w b7 tylko sedan... :) , co do wielkości to tak na prawdę kombi b6 nie jest taki duże, złudzenie optyczne bo klapa się cała otwiera i jest wyższy przy końcu :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.