Treść opublikowana przez michu93
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ford?
-
Strefa Śmiechu
miałem kiedys taka omega tylko wisniowa w 95r tylko ze moja miala wtedy ponad 200000km nalatane a miala chyba 3 lata za to ja na taka chorowałem...
-
Strefa Śmiechu
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6353949 jaka promocja :D sie wyżarli...
-
[B5 ABC] A to i ja pokaże swoją audiczke
ten kolor... w ktory ja nie trafiłem.... ale to nic, po za tym wyposarzenie masz duze... i w ogole... :good: p.s. czy tylko mi 2 ostatnie zdjecia nie chce sie naladowac???
-
Kant dla rozrywki:D
no to chyba bedzie mu szkoda takiej maszynki
-
Kant dla rozrywki:D
hehe przyzwoity jak sasiedzi wytrzymywali z takim "warczeniem" i dlaczego tak zakonczyl swoj zywot?
-
[B5 AJM] moje piekne tdi w avancie
no fajna fajna... hehe widze kolejny automat
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Delahaye ?[br]Dopisany: 26 Grudzień 2008, 23:49_________________________________________________marka jeszcze istnieje?[br]Dopisany: 26 Grudzień 2008, 23:50_________________________________________________ferrari 342?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
no to co alfa? fiat??? :gwizdanie:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Maserati ?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
zagadka6.jpg
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
- [B5 AFN] A4 Avant NOWE FOTY DO OCENY 08.11.09r
ale juz 1997 rok koniec tego roku byly po lifcie- Strefa Śmiechu
nie smieszne ale ciekawe[br]Dopisany: 26 Grudzień 2008, 13:00_________________________________________________- [B5 AHL] Moja cudowna audiczka obecne mody
nom! ale 101 konne sa wporzo [br]Dopisany: 26 Grudzień 2008, 12:57_________________________________________________a ogolnie liczba 100 to bardzo fajna liczba- [B5 ARG] moja dziecinka
to sa fele- [B5 ARG] moja dziecinka
tak, jedyny czerwony kolor ktory mi sie podoba w miare... panowie powiem wam ze osobiscie mi sie nie podobaja w ogole pomalowane dokladki zderzakow, a juz napewno progi.... czekam na srodeczek- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
mercedes- Strefa Śmiechu
http://pl.youtube.com/watch?v=d8i0qpWlEtk&feature=PlayList&p=F31081B420D005FF&playnext=1&index=5[br]Dopisany: 25 Grudzień 2008, 23:44_________________________________________________http://darks.wrzuta.pl/obraz/mjvy96bHE6/lol UWAGA! prosze podczas wlaczenia tego nic nie jest i w ogole, jak ktos sie brzydzi... i takie tam...- I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
to sa pieknie ubrudzone autka http://www.dirtycarart.com/gallery/index.htm- [B5 AFN] A4 Avant NOWE FOTY DO OCENY 08.11.09r
no ładna ładna, kolorek tez jeden z lepszych tylko zastanawia mnie dlaczego skoro to jest 98 rok masz stara galke biegow oraz stara tapicerke? jeszcze sie nie spotkalem zeby 98 rok tak mial...- I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
nasze forum ustanawia nowy styl w tuningu - to bedzie POLAND STYLE mi sie podoba to zdjecie wyzej... tylko mogles pokazac cale auto :gwizdanie:- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Tylko że hamowanie silnikiem tylko na przedniej osi pozwala na ostrzejsze wejście w zakręt na śliskiej nawierzchni, auto staje się lekko nadsterowne i można zdziałać cuda jak się ma nieco umiejętności. To chyba jedyna trudna rzecz w opanowaniu auta przednionapędowego takk fwd najlatwiejsze... chociaz powiem wam, ze zdziwilem sie jak moja zona tuz po zdaniu prawka mercem jechala i na krzyrzowce za duzo gazu depla a zwir byl rozsypany... naprawde zdziwila mnie swoja reakcja... ze po tak krotkim czasie elegancko wyszla[br]Dopisany: 25 Grudzień 2008, 00:23_________________________________________________nigdy nie jechalem 4x4 po sniegu, lodzie... takze sie nei wypowiadam...- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
elo wszystkim i temu wyzej burakowi zpęczniałemu tez [br]Dopisany: 24 Grudzień 2008, 23:56_________________________________________________p.s. dzis zrobilem 200 tysieczny kilometr- [B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]
moja jest z października... dzieki[br]Dopisany: 30 Listopad 2008, 09:25_________________________________________________ troche glupio wyszlo, bo stanąlem, poniewaz nie widzialem kiedy mi wskoczylo, ale zapewniam ze jest autentyczne - [B5 AFN] A4 Avant NOWE FOTY DO OCENY 08.11.09r