Treść opublikowana przez michu93
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
najladniejszy brud widac jak taka audi wyschnie i sloneczko na nia przyswieci -wtedy to az sie blyszczy
-
[B5 AFN] Avant 98' 110PS
ładno autko ale radio na twoim miejscu bym zostawil a zapodał zmieniarke
-
Ceny paliwa marzec 2026
mi przyszlo na mysl 9.99 litra
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
musze przyznac ze nie zle, ale to wszystko jest nie fair, dobrze wiadomo ze np kolory srebrny szary - na nich nie widac brudu a na takim perla czarny to wyjedzie z myjni i ma dupe ubrudzona...
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
może coś z "krajslera" ?
-
[B5 1Z] A4 1.9 TDI 90 PS
nie ma fotki
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
on nie może się powstrzymać...
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Nie nie nie ... to wszystko nie tak No taka to rozmowa 100 latka z 21 latkiem .. 100 latka podnieca juz tylko bielizna ..a 21 latek ciągle lubi full nagość :polew: może mam 100 lat ale wcale bym nic nie powiedział jakby dziewczyny "szczotkowały"... i tak jak powiedziałem erotomani...
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
no ale karoserie myją stringami, polerują obcisłymi bluzeczkami a szybki myją stanikami (bez obrazy dla wszystkich dziewczynek ) the end topic :gwizdanie:
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Na bank nie ..przecie stanikami to mogą lakier porysować Myślę ..ze to wszystko naturalne metody ..pośladki i piersiątka łukaszu masz lakier na szybkach?
-
Ceny paliwa marzec 2026
Odolanów dalej 3.48 a Międzybórz niestety 3.58 ogólnie nie bedę wymieniał ale stacje ostrowskie oraz na drodze na grabów ceny mają kosmiczne, ciekawe czy paliwko też mają takie kosmiczne
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Jakieś fajne ? .. ale to nie te co myją szyby piersiami ? myją stanikami
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
no wiesz, mi sie wydaje ze o tym nie trzeba przypominac... [br]Dopisany: 09 Grudzień 2008, 16:35_________________________________________________a nagrowa np to cale czyszczenie auta to gdzie by byla do "odebrania"?
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
UWAGA! Powyższe zdjęcie nie odzwierciedla rzeczywistego stanu samochodu, w rzeczywistości jest ono dużo ładniej ubrudzone. Na serio panowie... to wszystko przez ten mój kolorek... nie widać na nim brudu... P.S. Znamy się na tyle długo, że chyba zauważyliście, że moje auto musi być zawsze czyste, chociażby w środku, to jest mój rekord, ale postaram sie go pobić w tym roku
-
[B5 AHL] Moja od dziś
1730? w wikipedii pisze ze 1200 do 1540... ja kiedys patrzałem w dowód i tam pisało 1250...
-
Strefa Śmiechu
<firel> jak jestes u dentysty to co robisz, żeby cie nie bolalo? <cehaudy> zaciskam zeby <firel> z otwarta geba? ale ty k**wa zdolny jestes x)
-
Ceny paliwa marzec 2026
ożesz w mordę ale taniocha Chełm 3.80 oby tak dalej niech zejdzie tak do 3 blach i bedzie lux jak u was bedzie 3 zeta to u nas bedzie 2.60 jakies... czyli powiedzmy ze po połtora zeta (nie komentujcie )
-
Ceny paliwa marzec 2026
odolanow bliska ON 3.48
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
no i żadna podpowiedz nie byla potrzebna... chudineze - twoja kolej
-
[B5 AHL] Moja od dziś
szukałes diesela i nie znalazle? trzeba bylo do cerBiego uderzac (jakby ktos cos to nie tylko moja jest for sale ) a autko bardzo ladne... pierwszy raz widze chlapacze przy a4 pozdro
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
przy tak malym zainteresowaniu??? nie ma szans.... :gwizdanie:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
nie
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ale chyba ten nowszy zaraz cos wrzuce [br]Dopisany: 07 Grudzień 2008, 20:09_________________________________________________ łatwe
-
[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5
ale czy sam to ktos robil? zakladal to podswietlenie?
-
[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5
i jak to jest z tym podswietleniem nog po otwarciu drzwi??? niech ktos to opisze