Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. niezłe spalanie, pogratulować... :gwizdanie: zejdzie sie z akutalną ceną ONu i wyjdzie prawie to samo
  2. i mnie ten pomysl sie podoba,bo sasiedzi zaczynaja na mnie jakos dziwnie patrzec bo sąsiedzi nie wiedzą jak się jeździ a-czwórkami
  3. to ma byc "benzyna jest tansza niz piwo - jedz, nie pij"???
  4. ja również się dołączam do życzeń, a co do tego cwierci"a" wieku to nie martw się - masz jeszcze 4 takie ja spadam pozdrówa for all
  5. no ja musze sie wam do czegos przyznac... nigdy oscypków nie jadłem...
  6. znowu zaczynamy po kolei tak samo jak wczoraj?
  7. fiat dino coupe 2000-2400cc
  8. ja mam czarne kołpaki a wyglądają jak białe kołpaki
  9. ja najtansze el pe gie widzialem za 2.12
  10. po ciężkim tygodniu... elo po raz drugi i ostatni dziś
  11. a tak, że się wtrące - Flyer - mógłbyś pozbierac focie i wrzucic do first wątka... pozdro dla brudasów i ich właścicieli
  12. no ja tez sie zwijam, miłej nocki pany
  13. aha no to heh no zdrówka [br]Dopisany: 12 Grudzień 2008, 23:09_________________________________________________aha i ogólnie jest ktoś z ostrowa wlkp? albo ktoś możeby dziś/wczoraj był?
  14. no to rzeczywiście dawno tu nie byłem... od kiedy oska jest mamusią? i w ogóle?
  15. witam witam ... dawno mnie tu nie było
  16. tak to można jeździc... a gdyby tak było po 1zl on of course
  17. ale jedziemy na tym samym wózku, bo u mnie też hu*a widac
  18. ty stary masz załamkę jak ten twój ufoludek z kibla xD szczęśliwego nowego yeara
  19. reggusiowi cos po glowie chodzi... cała strona, w kazdym poscie jest cos o p.s. ładne autko ja kieruneczki mam tez takie ale dymione i sa koxik
  20. a moze by tak jakies kolo ratunkowe typu podpowiedz od prowadzącego?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.