Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co sie dzieje z €


Filutek

Rekomendowane odpowiedzi

Spekulacje sie nieco uspokoily, wiec moze isc minimalnie w dol teraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej sprzedawać.

Jaki Tuski zaczęli interweniować, to raczej nie ma szans, żeby skoczyło do góry jakoś dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo tego masz ? Jak nie masz dużo to wstrzymaj się kilka dni i obserwuj. Nawet jak pójdzie o kilkanaście groszy w dół to i tak dużych strat nie zanotujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówi Dibo zrób... będzie najlepiej :good: słyszałem że ma iśc do 6zl ale myślę że nie ma co czekac bo do lata chyba za dużo znowu nie pójdzie... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie 95% opcji walutowych wygasa w połowie marca do tego terminu cena bedzie razcej wysoka blisko 5zł ale po tym terminie powinna sie złotówka umacniać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6zl

:shocked::polew:

wiem poziek że to jest śmieszne, ale do niemcowni by można śmignąc :mysli: a autka jak pójdą w góre... wszystkie wasze inwestycje w autka się wrócą :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pare tys, ale jest to kasa ktura lezy i jest mi narazie niepotrzebna, powiedzmy ze wymienie dzis na zlotowki i beda dalej sobie w banku lezaly do 2012 i co pozniej kupie zanie znow euro? Albo lepiej poprostu dalej € trzyma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie 95% opcji walutowych wygasa w połowie marca do tego terminu cena bedzie razcej wysoka blisko 5zł ale po tym terminie powinna sie złotówka umacniać :wink4:

to najważniejszy argument dla Ciebie kolego... 4,8zł może się już nie zdarzyć... a jak Ci spadnie do tego co było (3,25 to raczej nie) ale do 3,7zł to przy 8tyś jesteś 9tyś zł do tyłu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sprzedal...

szansa ze tak wysoki kurs bedzie jak bedziemy wchodzic do strefy euro jest bardzo mała...

raczej granica 5zeta jest na dluzsza mete nie do przejscia, a jak sie skoncza spekulacje to duza szansa ze zloty sie jednak umocni...

wtedy kupisz sobie wiecej euraczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj póki jeszcze jest ta kosmiczna cena :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj póki jeszcze jest ta kosmiczna cena :cool1:

ja bym ją nazwał komiczną :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj póki jeszcze jest ta kosmiczna cena :cool1:

ja bym ją nazwał komiczną :wink4:

Mi jakoś do śmiechu nie jest w pracy, jak mamy coś importować :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy cena jest taka śmieszna. Przypomnijcie sobie z jakiego poziomu zaczęło sie "umacnianie" złotego. Dla mnie to było własnie wielkie manipulowanie kursem. Faktycznie gospodarka w kraju znacznie sie ożywiła, aczkolwiek nikt mnie nie przekona, że to umocnienie jest równoznaczne z 30% wzrostem w stosunku do krajów Eurolandu.

Mniejsza jednak o szczegóły.

Ja swoje "zaskórniaki" zamieniłem na złotówki. Polski rząd zbyt dużo traci na takim, wyjątkowo niekorzystnym kursie Euro, aby pozwolic sobie na zbyt długie utrzymanie sie takiej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z litwy do polski jeden sprzedawca oszacowal ze przyjezdzaja robnic zakupy i okolo 30-40% to litwini :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...