Treść opublikowana przez michu93
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
sterowanie jest minusem nie wiem czy sa kable takiego samego koloru ale podejrzewam ze tak, jesli nie to sproboj metoda prob i bledow bo ja nie pamietam ktore to byly kable... plusa i minusa latwo znajdziesz (igla i kabelek do masy i wszystko jasne - tak samo mozesz tym robic metoda prob i bledow)
-
Strefa Śmiechu
http://moto.allegro.pl/item573092014_opel_astra_vw_golf_show_car_tuning_reklama.html
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
mam centralke ale uszkodzona (otwiera a nie zamyka) byla w bagazniku zamontyowana - co do scyzorykow to raz kuypilem i wiecej nie kupie - nie oplaca sie - po pierwsze trzeba dorobic, i caly scyzoryk sie gowniano w kupie trzyma... grot sie poluznia i w ogole... - zaloze napewno ale same piloty... przydatna ogolnie informacja choc ja podlaczalem do bagaznika i wydaje mi sie ze lepiej jest tam: maly odstep od migaczy oraz wszystko w jednym miejscu przy pompce i tam jest mniejw iecej tego miejsce
-
[B5 AFN] A4 Avant NOWE FOTY DO OCENY 08.11.09r
ja bym bral dymione :gwizdanie:
-
[B5 AFN] A4 Avant NOWE FOTY DO OCENY 08.11.09r
a migacze boczne dalej orangowe :gwizdanie: teraz sie prezentue elegancko, oprocz tych migaczy jakie masz ksenony?
-
[B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]
ehh... chyba sie nie uda :gwizdanie: troche taniej szukam ale jak znajde to nie pogardzę
-
[B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]
szara może będzie... mam nawet coś upatrzone... :gwizdanie: ale b5 wymagania mam duze klimatronik 110km sedan i po lifcie tym z 96 roku czyli lampyt tyl i progi
-
[B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]
zmieniam radio na gamme :gwizdanie: [br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 18:19_________________________________________________Właśnie nowy właściciel odjechał moją suczką trwają poszukiwania kolejnego złomka p.s. jednak alfa na razie odpada i zostaję dalej przy audi p.s.2. radia nie zdarzyłem zmienić
-
[ALL B5] Moje audi!
kolorek moze budzic kontrowersje ale nie jest zly ogolnie wyglada na zadbana fele zakladaj 18"
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
piekna ta bestia... ja juz na aluskach sobie nie posmigam... przynajmniej ta audi...
-
[B5 ADP] Granatowe ADP... :D
Hehe wiem... :> powiem wam ze moj golfik chyba pojdzie lepiej niz audi... tymbardziej ze w nim czuć prędkość :evil:
-
[B5 ADP] Granatowe ADP... :D
choc przyznam szczerze ze nie ma czym jechac... tym bardziej ze tu nie czuc predkosci ale nie ma to jak klekot
-
[B5 ADP] Granatowe ADP... :D
jest ale chcialem sie pochwalic jakia fajna benzynke mam
-
[B5 ADP] Granatowe ADP... :D
jest w stanie idealnym, dlatego przyjechała do polski
-
[B5 ADP] Granatowe ADP... :D
Mam koleją audi a4 1.6 ADP (101KM). :gwizdanie: Wygląda jak nowa. Z wypasu oprócz standardu ma: -el. przednie szyby -el. szybredach -el. reg. świateł -ori radio -2 podłokietniki Planów żadnych nie ma ponieważ samochód jest przeznaczony tylko i wyłącznie do sprzedaży. Cena 12500zł hdr
-
Znaczenie ET Felgi
teraz nie wiem ale chyba 7 cali... taka felga byle jaka troche byla pisalo ze do audi 17" ale nie spotkalem sire z takimi cena 1000zl
-
[B5 AFN ]LZ3L, t-awx, 18"9,5jet25, KW, 312
wszystko bedzie dobrze nie martw sie... audi nie rdzewieje w katalogu tak jak dacia 1100 powiedz mi - w podpisie samochod ma polskie blachy i kiere po lewej stronie a czemu zdjecia sa angola? przerabiałeś?
-
[INNE] W jakim wieku rozdawać prawo jazdy ?
troche przesada... moj syn jezdzi od 9 roku zycia (teraz ma 16) po podworku po lesie i polnych drogach... kiedys sie balem... pierwszy raz mial jak spalem a on wzial kluczyki i przejechal samochodem zeby go umyc... teraz jezdzi bardzo dobrze - moze lepiej od zony ale nie dal bym mu prawka bo wiem ze nie jest na tyle odpowiedzialny zeby miec np swoje auto prawko a wypadek? potracenie osoby itp... nie ma w ogole o czym mowic. ewentualnie mogloby byc ze od 17 lat z kims tam innym z prawkiem... nic nizej
-
Znaczenie ET Felgi
a et25 ??? chyba troche za... tak?
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
yyy... to nie ja szkoda szkoda nowak... ach te czarne klamki... ;(
-
[B5 AFN] [B5 AFN] [B5 AFN] Moja zielona, śliczna choć skromna
nmzc pochal sie później oczywiście
-
[ALL B5] Pierwsze 1.9 TDI 110KM UPDATE
fajna felga conajmniej 17" i gleba zadna tuba tylko skrzynia basowa podlokietnik zaloz ori a nie jakis allegrowowy ładna sztuka
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
coś musiałeś zrypac... :gwizdanie: jeszcze jest taka opcja ze ja mam lampki w tylu i z przodu samochodu ta kostak i te kable moze dzialac dobrze tylko w tkaim przypadku moskal masz lampki z tylu?
-
[B5 AFN] [B5 AFN] [B5 AFN] Moja zielona, śliczna choć skromna
inne ustawienia zarowek chyba sa migacze wyzej wsteczny nizej itp patrz: 1 lif 2 lift
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
te klameczki o których ci kiedys wspominalem topor