Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. ale jak jakiś gówniaż rzuci żyletke to... nie stanie zmieści się jeszcze pod furką... p.s. widziałem mniejsze oponki :gwizdanie:
  2. to moze powiedzcie co was spotkało... np u mnie we wsi to jak ludzie szli z kosciola to mlodzi czekali na innych z wiadrami przy chodniku... oj działo się
  3. smacznego... wąchajcie kanapki :gwizdanie:
  4. swięta, święta i po świętach, a portwel schudł... ;( i bez audi ;(
  5. białe kierunki jeszcze załóż albo dymione... tanio i fajnie
  6. hehh -gusta i gusciki - ale już się wypowiadał nie będę
  7. ale o niebo lepszy wygląd kumpel ma te z alle i powyginały mu się troche, ale chyba dlatego że jesienią byy przyklejane i było troche późnawo więc rosa i te sprawy
  8. michu93 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    czyli że korbki? ale fotke możesz wkleić
  9. brytol szuka okazji
  10. i mało osób tutaj znajdzie się którym ta listwa podejdzie
  11. ładna, brudna audiczka szkoda ze avant listwy na tylna klape nie zakladaj a chromy dookola szybek tylko ori masz tak brudna tapicerke ze trzeba prac? pamietaj ze pozniej bedzie sie szybciej brudzic... ogolnie fajnie
  12. michu93 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    dla mnie to tak: minusy -fela -brwi -lota plusy -audi -szyberek - masz klime? jak tak to kox a w ogóle to pochwal się wnętrzem i co tam masz na wypasie
  13. kolega m@rk chyba nie obczytał tematu
  14. to są 18 ykk'u
  15. jak dla mnie to troche wystają... i są takie zwykłe... [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2009, 14:10_________________________________________________znalazłem twój przycisk "funk" w innej a4 przed liftem...
  16. oponki na tej fotce nie widać szukaj półskórki takiej brązowej :kox: !!!
  17. są gusta i guściki przy 17" tracisz troche komfortu i "zawieszenia" ale masz lepszy wygląd, lepsze trzymanie sie na drodze, na 17" nie jest wcale tak twardo i niekomfortowo - jezdziłem więc wiem [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2009, 13:25_________________________________________________a twojej audi nalezy sie duzy bucik - wkońcu ma swoje lata
  18. tylko kawałek zdjęcia się ładuje - bynajmniej mi[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2009, 08:39_________________________________________________aha już jest ok [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2009, 08:40_________________________________________________nastąpiła zmianka u mnie na pulpicie przy okazji troche tam posprzątałem
  19. e tam nie przesadzajcie bo chlopak opadnie na laurach i mody stana ale fele fajne
  20. audi w benzynie jednak nie jest oszczędne co innego w ropniaku ogólnie ładna sztuka tylko te fele mi nie leżą
  21. fajna fajna :] więcej zdjęc wrzuć bo chce się patrzeć na łądne autko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.