Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
ale jak jakiś gówniaż rzuci żyletke to... nie stanie zmieści się jeszcze pod furką... p.s. widziałem mniejsze oponki :gwizdanie:
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
mój golf nie wymięknie...
-
Zdrowych spokojnych
to moze powiedzcie co was spotkało... np u mnie we wsi to jak ludzie szli z kosciola to mlodzi czekali na innych z wiadrami przy chodniku... oj działo się
-
Strefa Śmiechu
smacznego... wąchajcie kanapki :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
- Zdrowych spokojnych
swięta, święta i po świętach, a portwel schudł... ;( i bez audi ;(- [B5 ADR] Czarna Piękność Audi A4 1.8
białe kierunki jeszcze załóż albo dymione... tanio i fajnie- Avant by Paziu .. .. 200 000 tys na blacie .. 17" xenon
hehh -gusta i gusciki - ale już się wypowiadał nie będę- Avant by Paziu .. .. 200 000 tys na blacie .. 17" xenon
ale o niebo lepszy wygląd kumpel ma te z alle i powyginały mu się troche, ale chyba dlatego że jesienią byy przyklejane i było troche późnawo więc rosa i te sprawy- MY LADY
czyli że korbki? ale fotke możesz wkleić- [B5 ADR] Czarna Piękność Audi A4 1.8
brytol szuka okazji- Avant by Paziu .. .. 200 000 tys na blacie .. 17" xenon
i mało osób tutaj znajdzie się którym ta listwa podejdzie- Avant by Paziu .. .. 200 000 tys na blacie .. 17" xenon
wymień siedzisko - jak jedno- Avant by Paziu .. .. 200 000 tys na blacie .. 17" xenon
ładna, brudna audiczka szkoda ze avant listwy na tylna klape nie zakladaj a chromy dookola szybek tylko ori masz tak brudna tapicerke ze trzeba prac? pamietaj ze pozniej bedzie sie szybciej brudzic... ogolnie fajnie- MY LADY
dla mnie to tak: minusy -fela -brwi -lota plusy -audi -szyberek - masz klime? jak tak to kox a w ogóle to pochwal się wnętrzem i co tam masz na wypasie- [B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
kolega m@rk chyba nie obczytał tematu- [B5 AVG++] madafaka OEM
to są 18 ykk'u- [B5 AVG++] madafaka OEM
jak dla mnie to troche wystają... i są takie zwykłe... [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2009, 14:10_________________________________________________znalazłem twój przycisk "funk" w innej a4 przed liftem...- [B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
oponki na tej fotce nie widać szukaj półskórki takiej brązowej :kox: !!!- [ALL B5] A4 by Sebastien, Xenon, Alu
są gusta i guściki przy 17" tracisz troche komfortu i "zawieszenia" ale masz lepszy wygląd, lepsze trzymanie sie na drodze, na 17" nie jest wcale tak twardo i niekomfortowo - jezdziłem więc wiem [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2009, 13:25_________________________________________________a twojej audi nalezy sie duzy bucik - wkońcu ma swoje lata- Jaką masz tapetę ?
tylko kawałek zdjęcia się ładuje - bynajmniej mi[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2009, 08:39_________________________________________________aha już jest ok [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2009, 08:40_________________________________________________nastąpiła zmianka u mnie na pulpicie przy okazji troche tam posprzątałem- [B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
e tam nie przesadzajcie bo chlopak opadnie na laurach i mody stana ale fele fajne- [ALL B5] A4 by Sebastien, Xenon, Alu
audi w benzynie jednak nie jest oszczędne co innego w ropniaku ogólnie ładna sztuka tylko te fele mi nie leżą- [ALL B5] A4 1.8TQ itd...... by Ambro
fajna fajna :] więcej zdjęc wrzuć bo chce się patrzeć na łądne autko- [ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
a listwy? - Zdrowych spokojnych