Treść opublikowana przez michu93
-
[ALL] Golf 3:)
ale naklejka była do tego przystosowana... dobra koniec bo zaraz bedzie ze zamiast o golfie gadamy o maluchu GILI zapodaj temacik o swoim maluszku rozwiniemy tam teorie mechaniczne i aerodynamiczne fiatacza
-
[ALL] Golf 3:)
dodatkowe 5km do przejechania na jednym baku - bo ten napis poprawia aerodynamikę co do golfa to moja II pewnie ma ten sam silniczek który daje radę a ogólnie to klasyczny przykład VT - VWiejskiego Tjuninku
-
[B5 ADR] Czarna Piękność Audi A4 1.8
zaprawki rdza? czy może raczej rysy? ogólnie fajne autko felg nie zmieniaj na mniejsze - nie ma sensu... a już napewno nie na 15"... brat jest na forum? ja nie to go zaproś
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
cały miesiąc to wygląda jakby dziadek poszedł na ryby i przyjechał po babcie czerwoną rybką a babcia boi się wsiąść
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
ale to jest wersja europejska... bedziesz boczki przerabiac?
-
Jaką masz tapetę ?
a gdzie reszta tapety? masz taka 3centymetrowa tapetke :D ???
-
[B5 AGA] Moja srebrna strzala 2.4 30V B5
no autko rzeczywiście ładne... choć bardziej mi się podobało po zakupie co do stożka to nie znam się na tych tuningowych sprawach ale coś w tym jest... odpowiednie umiejscowienie itp... słuchaj ich tu wszystkich a autko będzie śmigało jak powinno. To co mnie razi to ta naklejka "s4" .... również tylne lampy są lipne... oraz gałka biegów...
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
mogłeś jeszcze klami po lifcie wspawac :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
^ ^ ^ ^ ^ ^ | | | padłem :polew: :polew: | | |
-
Opinie na temat Opla Tigry
dobra decyzja ale lepiej a3
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
no wygląda fajnie - jak to czarna - a mogłem mieć w identycznym kolorku... caly efekty bedzie jak wszystko poskladasz :good:
-
Strefa Śmiechu
http://moto.allegro.pl/item608404952_swietna_fura_na_lato_okazja_cabrio.html oblukajcie jak pomalowana 80-tka cabrio :shocked:
-
Opinie na temat Opla Tigry
coś byś wyrwał - byle z cierpliwością ja tez swojej niuni szukam juz prawie 2 miesiące i obawiam się że to jeszcze potrwa [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2009, 09:52_________________________________________________szukasz do 14K - 2k zbijasz i jest luz
-
Zdrowych spokojnych
fota z ubiegłego roku dalej robi kariere
-
Opinie na temat Opla Tigry
w avancie
-
Opinie na temat Opla Tigry
rzeczywiscie dwa silniki ale 1.4 90KM i 1.6 106KM
-
Zdrowych spokojnych
Rzekł baranek do króliczka "Wskakuj stary do koszyczka, choć niewiele tu kobitek, to zrobimy z jaj użytek" I tak królik wraz z barankiem , zmajstrowali niespodziankę... Zdrowych, spokojnych, smacznych i mokrych - zyczy Grzegorz z rodzinką
-
Opinie na temat Opla Tigry
nie widziales zgnilej cliowki? to malo widziales tigry sa chyba mniej podatne na korozje niz np omega czy vectra b - vectry b nawet w ocynku rdzewieje - znajomy ma taka 1999rok... silnika 1.2 nie polecam - mialem go w corsie i rozpedzal autko do 120 dalej to rzeka... palil bardzo duzo... nie wiem czy dycha rzeczywiscie starczala - kumpel ma 1.6 i nie narzeka- nie ma rdzy ani nic a rok bodajze 1995 co do clio tez jezdzilem i powiem tak - nie jest zle ale plastiki troche trzeszcza... ponoc na zakretach tymi autkami jezdzi sie na trzech kolach a moze lepiej dolozyc i np szukac okazji za 11k audi a3?? :przebiegly:a moze i za 10k by sie znalazlo - tzn zalezy czy chcesz benzynke czy ropniaka
-
Jaką masz tapetę ?
już prawie rok:
-
vectra 2.2 dtl 125km --- jak to idzie?
nie... vectra napewno nie... najlepiej cos z grupy
-
vectra 2.2 dtl 125km --- jak to idzie?
ogolnie jezdzilem vectra ale 1.7 isuzy znam te auta bardzo dobrze... pompy siadaja przy 2.0 dieselu a konkretnie sterowniki pomp, szukam caly czas audi ale jakos nie moge znalesc odpowiedniej... i tak sie rozgladam nad czyms innym chociaż bardzo nie chetnie :gwizdanie:
-
vectra 2.2 dtl 125km --- jak to idzie?
tak jak wyzej, czy ktos jechal vectra z tym silnikiem? jak dynamika? prztyspieszenie, oraz moc w porownaniu do a4 90 lub 110km ???
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
za***iście tylnych boczkow jeszcze nie zmieniles???
-
Strefa Śmiechu
http://moto.allegro.pl/item583159458_sprawny_silnik_i_szrzynia_reszta_kadeta_gratis.html jak w tytule: silnik i sprzynia sprawne - reszta kadeta gratis
-
[B5 AFN] taki tam szary avant :)
ten prawidłowy kolor fajny wypas fajny silnik