Treść opublikowana przez michu93
-
Tanie AUDI
moj syn by 80 coupe nie chciał :gwizdanie: ale w sedanie czy avancie to już inna sprawa i jesczze najlepiej tdi nie ukrywam, że też bym tak zrobił b4 - fajna furka p.s. instnieją 3 marki - audi, mercedes i inne auta moze 190 albo 124 coupe faktem jest, że do 10k trudno coś dobrego wyrwać...
-
Strefa Śmiechu
co w tym śmiesznego ??? też nie czaję... chyba koledze się coś pomyliło :]
-
Tanie AUDI
pogniewałem się...
-
Strefa Śmiechu
http://makus.wrzuta.pl/film/5FQApXs9UMW/kierowca_z_jajami_szok ludzie to są poje*ani
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
nawet wunderbaum do koloru i tuning gałka zmiany biegów lakierek lustro... masakra :good:
-
BMW 527eta E28 mojego staruszka;)
fajna fajna - podoba mi się ta c**** prawie na środku :drool:
-
Strefa Śmiechu
to dobrze, że w pełni. a ten peugeot... płakać czy się śmiać? ;(
-
Strefa Śmiechu
to wyżej to chyba jakiejś mafii ciekawe czy ten ceelownik się obracał elektrycznie
-
[B5 1Z] Moja Audiczka
tutaj większości podobają się ori fele audi... a nie, oryginalne made in china z allegro
-
Luka w przepisach - za 650 zł można oszukać fotoradary
dobrze ze uzytkownicy anszgo forum mają poczucie humoru... ktoś dostaje mandaty co miesiąc? raz na kilka lat przecież można zapłacic tych kilkaset nawet złotych... a nie raz można się nawet z tego wywinąć.
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
ludzie - praktyczne??? czyli, że rozumiem, że wam się nie chce poświęcać czasu dla waszych niuniek... spójrzcie prawdzie w oczy - jak to wygląda... bo to ze odkurzysz w 10 sekund... w dywanikach masz o niebo lepszy wygląd, a jak kupisz z dobrego materiału to wystarczy 2 razy trzebnąć i są czyste... sory ale nie mogłem się powstrzymać... p.s. ale autko ładne
-
[B5 AFN] Mody niskobudżetowe
wez gratis przesyłke i git p.s. co do modów niskobudżetowych - smycz do kluczyków w sumie nie nawidze kluczykow miec bez smyszki jeśli nie klubowa i idziecie do orange, plusa, eurobanku i dostajecie za free mi się już takich nazbierało dużo... zawsze jak gdzieś jestem to smyczke biorę
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
miód...
-
[B5 AFN] Mody niskobudżetowe
normalnie szukasz grila i po wygladzie jedziesz http://moto.allegro.pl/item627613987_atrapa_grill_audi_rs4_rs_4_1994_2001r.html tu jest rs wydaje mis ie ze tanio...
-
[B5 AFN] Mody niskobudżetowe
widziałem kiedyś gril poliftowy za 60 dych z ułamanym jednym zatrzaskiem.
-
Strefa Śmiechu
moro99 zrobił kopy kumpel kiedyś mi powiedział, że kupił robie radio "jywycy"
-
Jaką masz tapetę ?
jakbym miał taką tapete to bym się bał żebym nie spadł na ulice...
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
zegazy miodzio taki sam wzmak ma kuzyn dobry jest :kox:
-
[B5 1Z] Czarny traktor .:campino:.
mowcie co chcecie, jechalem z kuzynem 215km/h 1Z... kiedys koles mi mowil tez ze moja czarna audi tez 1z zamykal licznik...
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
o so si chosi? [br]Dopisany: 07 Maj 2009, 21:45_________________________________________________ oj faktycznie zapomniałem... dawno nie odwiedzałem wątku
-
Strefa Śmiechu
- Strefa Śmiechu
ktory mechanik sie wezmie za rozbieranie tego silnika??- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Witam!- Mustang Bullitt
nie no poprostu wtedy bylo inaczej, wolałem świeże auta...- Mustang Bullitt
kiedyś miałem okazje się zamienić na ten samochód... zrezygnowałem... nie wiem czemu - Strefa Śmiechu