Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. Aparat: Panasonic DMC-LS60 p.s. musze zmienic aparat... i kupic statyw bo lubie pstrykac foty
  2. oj męczy męczy... i to bardzo niebieski jest licznik i ori radio a wszelkie przyciski są czerwone ale mi zielone nie przeszkadza
  3. tak fabryka dała nie jest źle chociaż czerwone bardziej mi się podoba
  4. no w sumie przy tej roznicy cen to nawet za duzo nie stracisz przy sprzedaży ale w takim razie czekam na mody
  5. Nowak... z może jeśli tak tanio kupiłeś to byś ja opchnął i kupił s6
  6. furka malinka siedziałem w takiej jednej ae czarnej... siedziało się bardzo fajnie
  7. dzisiaj się wydało coś ważnego... mamy kontrolę trakcji bo jest tak: po wjechaniu z dosc duza predkoscia ok 100km/h w kałuże zawieszenie się tak jakby usztywniło a z niego wydobył się taki głuchy, głośny stuk. Kumpel nam to pokazywal w jego a6, mówił, że to jest kontrola. [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 22:01_________________________________________________a oto pierwsza modyfikacja. tak jak w ostatniej a4 podświetlenie nóg po otwarciu drzwi. Zielony... hehh wygląda nie źle, ale chyba zmienię na jasny, jak założę tył. oraz coś jeszcze: dioda w lampce w podsufitce, której promień skierowany jest na gałkę biegów. Ustawione jest wszystko tak, żeby nie świeciło po za obręcz mieszka - wystaje może z 1,5cm... nie więcej Efekt w nocy - rewelacja!
  8. Mercedes dla dziewczynki
  9. plus do plusa i minus do minusa chyba że coś mylę... topor, czy opiszesz ta cala robotę ze spryskami na forum? bo może się to kiedyś przydać
  10. nie no to było tak w różnych audi... nie jedną jechaliśmy a w passacie nie ma przeciągów.
  11. u nas w passacie b5 np nie ma zadnych przeciagow w odroznieniu od audi. przy 150km/h ich nie bylo a w audi zaczynaja sie juz przy 110km/h...
  12. ale wydaje mi sie ze wada typu "parujace lampy: itp to nie jest wada wrodzona, bo raczej tak ooo to one sobie nie parują, mam racje?
  13. za blisko siedzisz
  14. a co jesli np chcialbym do navi wgrac program np tomtoma? slyszalem ze w roznych sklepach z telefonami itp mozna wgrac jakies inna mapy np na cala europe. A z plytami to czyli ze nie mozna sobie w domu nagrac i sluchac po drodze tak?
  15. Praktycznie każdy tutaj zachwala markę i model. A przyznajcie szczerze, co was w nich denerwuje. 1. Starszego denerwowała (i nadal denerwuje) wskaźnik paliwa - od pełna do połowy leci wolno a później jak głupi do zera dobija. 2. Progi - z byle jaką pogodę lepiej w jasnych spodniach nie wsiadać 3. Mało miejsca z tyłu - w porównaniu do paska - bardzo mało. Ale różnicy w długości jest 20cm... Nie pamiętam teraz więcej. A wy?
  16. to bedzie juz prawie 2 miechy
  17. http://moto.allegro.pl/item652865524_piekny_golfik_po_tuningu_jak_audi_a6.html kto widzi podobizne do a6???
  18. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9016267
  19. ładne srebereczko a z butów to rozmiar jaki?
  20. moze ty jezdzisz po placu... nie wiem. ja tu pisze to co sam stwierdzam i co stwierdza moj starszy... a to jak kto to odbiera to mnie juz nie interesuje.
  21. no to moj tata... no i co z tego. Pisze w jego imieniu i tyle. Bo widze ze cie to gryzie od jakiegos czasu... problem wielki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.