Treść opublikowana przez michu93
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
somes nie gniewaj się ale twoje to wygląda jakby już nie jeździło i nie chodzi mi o to, że aktualnie nie jeździ
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
i o to chodzi p.s. masz moze jakas galerie internetowa?[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 20:50_________________________________________________a i odpowiedz na pytania odnosnie tych osłon na filtr i na podszybie
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
no właśnie... możesz podac numery, a jak tam lusterka? skompletowałeś już? i co się stało ze zdjęciami??
-
Technika HDR - kilka pytań
jest spoko wzialem inny email... szkoda ze to wszystko jeswt po angielsku... juz wszystko działa... jutro pobawię się więcej... może nowe fotki popstrykam... teaz idę lulu [br]Dopisany: 26 Luty 2009, 00:05_________________________________________________hehe po ponad pol roku czas na odgrzebanie kotlecika mianowicie zacząłem się znowu bawic ale sciągnąłem photomatixa ale w wersji trial, skąd pobrac full? bo nie mogę znaleśc... p.s. ładna pogoda dziś była i mnie tak naszło na fotki.
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Niezły ten nowy nabytek, widzę że lampki ma już po II licie, fotele skórzane ?! pokaż fotki wnętrza a tak poważnie to gdzie można kupić ? no fajna zabawka, ale wg mnie to lampy ma z przed liftów
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
no ładne auto, ale te odblaski na tylnym zderzaku to nie pasują w ogole. lampki tak samo. A ogólnie ładnie sie prezentuje w tym kolorze.
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
no no fele będą kozak a audio na święta... będziesz w zg pod kościołem kolędy puszczał? :gwizdanie:
-
[B5 1Z] moja nowa i pierwsza włoszka :D NOWE FOTY
grila zamienilem, wiec wynioslo mnie to kilkanascie zlotych. [br]Dopisany: 11 Październik 2009, 12:31_________________________________________________Zrobione podświetlanie nóg po otwarciu drzwi z przodu. Jeszcze w przyszłym tygodniuy będzie chyba tył.. I chyba pilot do centralki założę...
-
[B5 AEB] Włoski alarm
Mam chyba podobny problem. Samochod z wloch, alarm jest - dziala! po uzbrojeniu jakies cos trzasniecie drzwiami czy marka alarm sie zalacza. tylko czy do tego moglbyc centralny z pilota? syrena jest w bagazniku nad lewym kolem.
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
kontrolke ktos sobie kiedys wyrezal, swieci sie tylko ja postojowkach.
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
I po raz trzeci montaż udany xD czerwona taśma led.. 5zł/szt jak ktos kupował po 7 to przepłacił... efekt: moj aparat tego nie pokaże tak dobrze, no ale... jest naprawde zadowalająco: w planach jeszcze tył, może oświetlenie led, klamki podswietlane i jak tanio sie znajdzie to nawiewy.
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
nawet w wersji winter wygląda świetnie, ja zakładam zimową gume na moje 16-nastki :gwizdanie:
-
Encyklopedia w e65 - nie dziala
no tzn nie jestem pewien, ale chyba tak, bo kuzyn wgrywal nawigacje do niego itp...
-
Encyklopedia w e65 - nie dziala
tzn, niby jest program w telefonie ale nie moge go wlaczyc...
-
Encyklopedia w e65 - nie dziala
nie przez pc suite. xlator.sis - takie coś, było że na symbiana...
-
Encyklopedia w e65 - nie dziala
do "inne" go wsadziłem. ale ogolnie on jest tylko nie idzie wlaczyc instalacji...
-
Encyklopedia w e65 - nie dziala
Wrzucilem na telefon encyklopedie xlator i chce ja zainstalowac poprzez menadzer plikow i... ni dziala, pisze ze nie mozna otworzyc pliku. Co mam zrobic? Albo może ktos zna cos lepszego?
-
Strefa Śmiechu
ale do zmywarki trzeba sie schylać wiec kobiety maja lepiej.
-
Strefa Śmiechu
Wiecie dlaczego ch*j pisze się przez "ch"? żeby był dłuższy xD
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
swietnie wyglada zielone z bialym no u nas jeszcze sniegu nie ma, choc kawalek dalej bylo bialo;d
-
Strefa Śmiechu
bmw e39 exlusive i pojemnosc 650 i 55 koni widac ze blachary leca na auto nie na moc
-
PREZESA URODZINY !!!!!!!
sgerujesz ze prezes nie powinien sie starzec?? jaki komplement
-
Strefa Śmiechu
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=121700806&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=17200&makeModelVariant1.modelId=129&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&maxPrice=2001&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&categories=Limousine&tabNumber=2 124 zamyka licznik tak szybko, ze nie kierowca nie zdazy wsiąśc, odpalic i ruszyc z miejsca
-
PREZESA URODZINY !!!!!!!
120 latek r8 najlepszego!
-
[B5 1Z] moja nowa i pierwsza włoszka :D NOWE FOTY
fota z nowym grillem :decayed: