Treść opublikowana przez michu93
-
Nimbus Grau Perl Effekt
świetny avancik tylko nie mogę uwierzyc, że Twoja stoi niżej od naszej... teraz wiem skąd wzięło mi się na pomysł z przednim zderzakiem - "przedliftowy polift" ... też to zrobiłem i teraz wiem gdzie to widziałem
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
nie wiem, ale narazie i tak nie mam farby, żeby ją przemalowac. Grzebałem przy zderzaku w innej sprawie i zaraz pokażę rezultat [br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 15:01_________________________________________________a więc fotki, ale najpierw pytanie - co się zmieniło w przednim zderzaku? p.s. Autko dziś znowu umyłem i cieszy oko w dalszym ciągu. oraz musiałem prysnąć farbą na końcówkę tłumika, bo robiłem tak jak zawsze ale nie wkrętarką tylko wiertarką i ciut za głęboko... ale wygląda
-
[ALL B5] Zawiecha ori od nowości a ori po wymianie.
bo mechanik mi powiedział, że wszystkie części zawieszenia które wychodziło razem z autem z fabryki różni się od wszystkich innych, nawet od tych z aso.
-
[ALL B5] Zawiecha ori od nowości a ori po wymianie.
Witam. Czy to prawda, że w b5 oryginalne zawieszenie które było montowane w aucie jako pierwsze było jakoś inaczej, specjalnie oznaczone od tych nawet oryginalnych, które można kupić w ASO?[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 23:02_________________________________________________Zero orientacji na ten temat macie?
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
ale ona nie chce wyjśc...
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
to jesteś 1cm bliżej piachu [br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 00:27_________________________________________________widział ktoś na forum gdzieś temat jak wyciągnąc kratki ze zderzaka przedliftowego? Bo właśnie skończyłem myc furke i się dopatrzyłem, że środkowa kratka była chyba pomalowana na srebrno... a myślałem cały czas, że to niedomyte było...
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
z przodu czy z tyłu? Dzisiaj wymieniłem 2 wahacze prawa i lew strona góra przód
-
Brak tablicy rejestracyjnej z przodu a prawo..
taaa :kox:
-
Brak tablicy rejestracyjnej z przodu a prawo..
to tak jest zawsze... jak mieliśmy vectre b to tam były czarne klamki wewnetrze i chciało się miec chormowane a w audi chromowane są w standardzie i fajnie by było miec czarne klamki
-
Brak tablicy rejestracyjnej z przodu a prawo..
a co jest na środku zderzaka?
-
Brak tablicy rejestracyjnej z przodu a prawo..
za granicą to już w ogóle bym nie ryzykował...
-
Brak tablicy rejestracyjnej z przodu a prawo..
jeszcze coś takiego: § 25. 1. Właściciel pojazdu umieszcza na pojeździe tablice z przodu i z tyłu w miejscach konstrukcyjnie do tego przeznaczonych, z wyjątkiem przyczep, ciągników rolniczych, motocykli i motorowerów, na których tablice umieszcza się tylko z tyłu, z zastrzeżeniem ust. 2. 2. W przypadkach uzasadnionych konstrukcją ciągnika rolniczego tablice umieszcza się z przodu pojazdu. 3. Z przodu pojazdu umieszcza się wyłącznie tablicę jednorzędową, z wyjątkiem ciągnika rolniczego, o którym mowa w ust. 2. 4. Z tyłu pojazdu umieszcza się tablicę jednorzędową albo dwurzędową w zależności od miejsca konstrukcyjnie do tego przeznaczonego, z zastrzeżeniem ust. 5. 5. Z tyłu przyczepy motocyklowej umieszcza się tablicę rejestracyjną motocyklową przeniesioną z motocykla, który ciągnie przyczepę. 6. Jeżeli pojazd nie ma specjalnego miejsca do umocowania tablic, to przednią i tylną tablicę umieszcza się w środku szerokości pojazdu, a gdyby to utrudniało jego eksploatowanie lub ograniczało widoczność tablicy - po lewej stronie pojazdu. więc gdybyś zaszpachlował przedni zderzak to w sumie nie masz miejsca na tablicę :gwizdanie:
-
Brak tablicy rejestracyjnej z przodu a prawo..
§ 25 1. Właściciel pojazdu umieszcza na pojeździe tablice z przodu i z tyłu w miejscach konstrukcyjnie do tego przeznaczonych, z wyjątkiem przyczep, ciągników rolniczych, motocykli i motorowerów, na których tablice umieszcza się tylko z tyłu, z zastrzeżeniem ust. 1a - 2. śmiem twierdzić, że jednak jest wymagana, choć dalej nie ma tego czarno na białym...
-
Brak tablicy rejestracyjnej z przodu a prawo..
Nosfer chciałem wkleić to samo... wyprzedziłeś mnie w taryfikatorze również nie pisze o mandacie za brak tablicy rejestracyjnej... więc dowodu nie zabiorą, mandatu nie dadzą - teoretycznie. Bo praktycznie pewnie zrobią co chcą. [br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 22:48_________________________________________________p.s. http://www.pudelek.pl/artykul/19090/dlaczego_wojewodzki_jezdzi_bez_tablic_rejestracyjnych/58/
-
Strefa Śmiechu
- Brak tablicy rejestracyjnej z przodu a prawo..
a jakbyś blache za atrape wsadził?? no ale co prawda o prawda - bez blachy jakoś lepiej ten ryj wygląda- [ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
daewoo lanos jest a audi a4 nie ma ;(- Strefa Śmiechu
Pozdrowienia dla właściciela w/w Golfa 3 1.4 z tuning wydechem i gustownych chromikiem. Z przodu było ciut więcej chromu ale po zrobienu tego zdjęcia aparatem cyfrowym klisza mi pękła...- Złudzenia optyczne....
Na początku kręciła się w jej lewo, później dopatrzyłem się, że po kilku obrotack w lewo obraca się na chwile w prawo i znowu w lewo. Ale po jakichś 2 minutach opanowałem tą laskę i tańczy jak jej "zagram", zresztą jak wszystkie laski- [B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
fajne padełko OOOO przyklej na tylną klapę i wywal te nakładki na pedały szkoda że nie ma klimy. Ale ogólnie autko fajne, dobry efekt z tylnymi lampami jest- [ALL B5] Jakie lampy tyl do bialłgo auta
akurat Ty z Twoim aktualnym setupem "Brewki +grill kamei" nie powinieneś pisać co sie do kibla nadaje brewki też są KAMEI a tak na serio to szukam ori grila przecież i brewki będą wtedy spłukane. lub sprzedane- [ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
oj w passacie tak elegancko ta mgiełka psikała... no w a4 niestety... sika jak chce ale kiedyś widziałem boidajże do b5 mgiełkowe ale głowy nie dam...- [ALL B5] Jakie lampy tyl do bialłgo auta
5 lub 6... inne poprostu nadają się do wc na podświetlanie wody w toalecie.- choinkowóz najlepszy!!! rs4
Łooo, fura konkret ale więcej i więcej i więcej fotek- Strefa Śmiechu
oł jeaa !! Ostrów rządzi!!!! Program "Fura, Skóra i Komóra" jest emitowany na kanale PROART. - Brak tablicy rejestracyjnej z przodu a prawo..