Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. świetny avancik tylko nie mogę uwierzyc, że Twoja stoi niżej od naszej... teraz wiem skąd wzięło mi się na pomysł z przednim zderzakiem - "przedliftowy polift" ... też to zrobiłem i teraz wiem gdzie to widziałem
  2. nie wiem, ale narazie i tak nie mam farby, żeby ją przemalowac. Grzebałem przy zderzaku w innej sprawie i zaraz pokażę rezultat [br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 15:01_________________________________________________a więc fotki, ale najpierw pytanie - co się zmieniło w przednim zderzaku? p.s. Autko dziś znowu umyłem i cieszy oko w dalszym ciągu. oraz musiałem prysnąć farbą na końcówkę tłumika, bo robiłem tak jak zawsze ale nie wkrętarką tylko wiertarką i ciut za głęboko... ale wygląda
  3. bo mechanik mi powiedział, że wszystkie części zawieszenia które wychodziło razem z autem z fabryki różni się od wszystkich innych, nawet od tych z aso.
  4. Witam. Czy to prawda, że w b5 oryginalne zawieszenie które było montowane w aucie jako pierwsze było jakoś inaczej, specjalnie oznaczone od tych nawet oryginalnych, które można kupić w ASO?[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 23:02_________________________________________________Zero orientacji na ten temat macie?
  5. ale ona nie chce wyjśc...
  6. to jesteś 1cm bliżej piachu [br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 00:27_________________________________________________widział ktoś na forum gdzieś temat jak wyciągnąc kratki ze zderzaka przedliftowego? Bo właśnie skończyłem myc furke i się dopatrzyłem, że środkowa kratka była chyba pomalowana na srebrno... a myślałem cały czas, że to niedomyte było...
  7. z przodu czy z tyłu? Dzisiaj wymieniłem 2 wahacze prawa i lew strona góra przód
  8. to tak jest zawsze... jak mieliśmy vectre b to tam były czarne klamki wewnetrze i chciało się miec chormowane a w audi chromowane są w standardzie i fajnie by było miec czarne klamki
  9. a co jest na środku zderzaka?
  10. za granicą to już w ogóle bym nie ryzykował...
  11. jeszcze coś takiego: § 25. 1. Właściciel pojazdu umieszcza na pojeździe tablice z przodu i z tyłu w miejscach konstrukcyjnie do tego przeznaczonych, z wyjątkiem przyczep, ciągników rolniczych, motocykli i motorowerów, na których tablice umieszcza się tylko z tyłu, z zastrzeżeniem ust. 2. 2. W przypadkach uzasadnionych konstrukcją ciągnika rolniczego tablice umieszcza się z przodu pojazdu. 3. Z przodu pojazdu umieszcza się wyłącznie tablicę jednorzędową, z wyjątkiem ciągnika rolniczego, o którym mowa w ust. 2. 4. Z tyłu pojazdu umieszcza się tablicę jednorzędową albo dwurzędową w zależności od miejsca konstrukcyjnie do tego przeznaczonego, z zastrzeżeniem ust. 5. 5. Z tyłu przyczepy motocyklowej umieszcza się tablicę rejestracyjną motocyklową przeniesioną z motocykla, który ciągnie przyczepę. 6. Jeżeli pojazd nie ma specjalnego miejsca do umocowania tablic, to przednią i tylną tablicę umieszcza się w środku szerokości pojazdu, a gdyby to utrudniało jego eksploatowanie lub ograniczało widoczność tablicy - po lewej stronie pojazdu. więc gdybyś zaszpachlował przedni zderzak to w sumie nie masz miejsca na tablicę :gwizdanie:
  12. § 25 1. Właściciel pojazdu umieszcza na pojeździe tablice z przodu i z tyłu w miejscach konstrukcyjnie do tego przeznaczonych, z wyjątkiem przyczep, ciągników rolniczych, motocykli i motorowerów, na których tablice umieszcza się tylko z tyłu, z zastrzeżeniem ust. 1a - 2. śmiem twierdzić, że jednak jest wymagana, choć dalej nie ma tego czarno na białym...
  13. Nosfer chciałem wkleić to samo... wyprzedziłeś mnie w taryfikatorze również nie pisze o mandacie za brak tablicy rejestracyjnej... więc dowodu nie zabiorą, mandatu nie dadzą - teoretycznie. Bo praktycznie pewnie zrobią co chcą. [br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 22:48_________________________________________________p.s. http://www.pudelek.pl/artykul/19090/dlaczego_wojewodzki_jezdzi_bez_tablic_rejestracyjnych/58/
  14. a jakbyś blache za atrape wsadził?? no ale co prawda o prawda - bez blachy jakoś lepiej ten ryj wygląda
  15. daewoo lanos jest a audi a4 nie ma ;(
  16. Pozdrowienia dla właściciela w/w Golfa 3 1.4 z tuning wydechem i gustownych chromikiem. Z przodu było ciut więcej chromu ale po zrobienu tego zdjęcia aparatem cyfrowym klisza mi pękła...
  17. Na początku kręciła się w jej lewo, później dopatrzyłem się, że po kilku obrotack w lewo obraca się na chwile w prawo i znowu w lewo. Ale po jakichś 2 minutach opanowałem tą laskę i tańczy jak jej "zagram", zresztą jak wszystkie laski
  18. fajne padełko OOOO przyklej na tylną klapę i wywal te nakładki na pedały szkoda że nie ma klimy. Ale ogólnie autko fajne, dobry efekt z tylnymi lampami jest
  19. akurat Ty z Twoim aktualnym setupem "Brewki +grill kamei" nie powinieneś pisać co sie do kibla nadaje brewki też są KAMEI a tak na serio to szukam ori grila przecież i brewki będą wtedy spłukane. lub sprzedane
  20. oj w passacie tak elegancko ta mgiełka psikała... no w a4 niestety... sika jak chce ale kiedyś widziałem boidajże do b5 mgiełkowe ale głowy nie dam...
  21. 5 lub 6... inne poprostu nadają się do wc na podświetlanie wody w toalecie.
  22. Łooo, fura konkret ale więcej i więcej i więcej fotek
  23. oł jeaa !! Ostrów rządzi!!!! Program "Fura, Skóra i Komóra" jest emitowany na kanale PROART.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.