Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
zaczęło wam to przeszkadzać? Nie musicie czytać tego wątku i go komentować jak wam to przeszkadza.
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
auto nam się nie znudziło, ale jakbyśmy sprzedali to kupimy a4 po I lifcie albo jakiegoś passata. No ale jak się nie sprzeda to będzie trzymana dłużej. Może do lata.
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
ale masz wrednie wyglądający tłumik
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
no szukałem tam ale nic. zaraz wrzucę zdjęcie wlepy i tam wyraźnie pisze Z[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 22:19_________________________________________________to by wyglądało tak: kolor to ALUSLIBER ale jak wpiszę w google "lyzm audi a4" to wyskakują niemieckie ogłoszenia i tam pisze alusliber lyzm
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
w cale nie prawda... passat jest duży, też wygodny i po za innym wyglądem to jest to samo. 110 na skórach z full wypasem będzie spoko tylko zanim sprzedamy audi to paska pewnie już nie będzie no ale to nic. Będzie a4 '98 albo 99 w automacie - też taką mamy na oku tyle, że ta jest daleko...[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 18:26_________________________________________________może może mi ktoś pomóc w odnalezieniu nazwy mojego koloru? kod to LYZM tak bynajmniej pisze we wlepie a w necie znalazłem srebrny ale LY7M i w ogóle we wszystkich kolorach jakie widziałem to zawsze jest tak XX5X czyli litera litera cyfra litera a u mnie są same litery... to mnie dziwi trochę...
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
no tak ja też czekam aż się ociepli, żeby wyjąc środkową kratkę ze zdesia i ja pomalowac na czarno, bo jakiś wiochmen prysnął ją na srebrno...
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
no no auto świetne kiedy montujesz podłokietnik?
-
[ALL B5] Opadające nawiewy - fotostory
a ktoś pisze o jakimś podklejaniu? ja moim sposobem robiłem prawie w każdej a4 i w nie tylko swoich i jest elegancko. Ale każdy robi jak chce
-
[B5 AVG] niewyróżniająca się by iro
tak dokładnie, audi wyżyło lipnych materiałów do produkcji wnętrz kolorowych - granatowych, szarych, niebieskich przed pierwszym liftem... wszystkie malowane farbą kauczukową (chyba taką) wszystkie można zdrapac. Tak więc czarny to czarny
-
Strefa Śmiechu
projektant miał mały rozmiar...
-
[B5 AVG] niewyróżniająca się by iro
nie martw się IRO, na tym forum ludzie nie mają gustu za grosz... ogólnie byliśmy blisko kupna kiedyś audi z tym wnętrzem. Przynajmniej nie masz drewna bo w tym kolorze jest takie jasne drewno i to wygląda fatalnie moim zdaniem a tutaj jest tak ok.
-
[B5 AVG] niewyróżniająca się by iro
twoje plany też wystarczą tłumik wyszczotkuj jeszcze. Autko nie z Włoch przypadkiem?
-
[B5 AVG] Mój passat
tempomat niekoniecznie jest potrzebny na dalszą tracę. Ja np mam do wsi obok 10km z czego 7 to droga prosta jak strzała więc tam się np przydaje ale z tym jest zabawa. Jedziesz sobie pod górkę wciskasz tempomacik i się nie martwisz, tylko patrzysz jak furka się na górę wdrapuję
-
Fiat Brava
a w golfach IV trójkąciki w tylnych drzwiach... tyle, że nie odpadają ale robią się nieestetyczne. [br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 13:22_________________________________________________ale wygląda to podobnie
-
Zwracają Opłatę recyklingową
no ciekawe ciekawe trzeba by pilnować tego tematu.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
też idę spac... nikt nie leje pepsiaka. Dobrego snu![br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 01:05_________________________________________________Elo pany!
-
[ALL B5] Wymiary oryginalnego mieszka.
dobra nie to nie, i tak zdobędę ori mieszek i go uszyję w ten sposób w jaki chcę. Nie kupię na allegro. A później będziecie się prosić, żebym wam taki uszył
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
to ciesz się, że stalówki założyłeś i widzę, że atmosfera w aucie byłą gorąca, albo śmierdzi w środku - bo wietrzysz
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
mamy na oku pięknego paska 110 z full wypasem w automacie a jak nei to to audi będzie po lifcie
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
SPRZEDAM! Dla zainteresowanych więcej fotek itp.
- S8
-
S8
audi musi cię zadowolic a jak nie to wynocha do bmw
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
albo wiesz co - weź lewą strone. Dopatrzyłem się, że prawa jest większa
-
Niebieska Aczwóreczka 1.9 TDi
czyli, że chinole topor i nowak_zg śmiga/ł na 19" i nie spawali i nie prostowali. Chyba
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
lewa strona tak ale prawą możesz wziąśc... Cola jest ew. możesz cały materiał zabrac i sobie mieszek uszyc a resztę mi oddasz