Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. zaczęło wam to przeszkadzać? Nie musicie czytać tego wątku i go komentować jak wam to przeszkadza.
  2. auto nam się nie znudziło, ale jakbyśmy sprzedali to kupimy a4 po I lifcie albo jakiegoś passata. No ale jak się nie sprzeda to będzie trzymana dłużej. Może do lata.
  3. ale masz wrednie wyglądający tłumik
  4. no szukałem tam ale nic. zaraz wrzucę zdjęcie wlepy i tam wyraźnie pisze Z[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 22:19_________________________________________________to by wyglądało tak: kolor to ALUSLIBER ale jak wpiszę w google "lyzm audi a4" to wyskakują niemieckie ogłoszenia i tam pisze alusliber lyzm
  5. w cale nie prawda... passat jest duży, też wygodny i po za innym wyglądem to jest to samo. 110 na skórach z full wypasem będzie spoko tylko zanim sprzedamy audi to paska pewnie już nie będzie no ale to nic. Będzie a4 '98 albo 99 w automacie - też taką mamy na oku tyle, że ta jest daleko...[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 18:26_________________________________________________może może mi ktoś pomóc w odnalezieniu nazwy mojego koloru? kod to LYZM tak bynajmniej pisze we wlepie a w necie znalazłem srebrny ale LY7M i w ogóle we wszystkich kolorach jakie widziałem to zawsze jest tak XX5X czyli litera litera cyfra litera a u mnie są same litery... to mnie dziwi trochę...
  6. no tak ja też czekam aż się ociepli, żeby wyjąc środkową kratkę ze zdesia i ja pomalowac na czarno, bo jakiś wiochmen prysnął ją na srebrno...
  7. no no auto świetne kiedy montujesz podłokietnik?
  8. a ktoś pisze o jakimś podklejaniu? ja moim sposobem robiłem prawie w każdej a4 i w nie tylko swoich i jest elegancko. Ale każdy robi jak chce
  9. tak dokładnie, audi wyżyło lipnych materiałów do produkcji wnętrz kolorowych - granatowych, szarych, niebieskich przed pierwszym liftem... wszystkie malowane farbą kauczukową (chyba taką) wszystkie można zdrapac. Tak więc czarny to czarny
  10. projektant miał mały rozmiar...
  11. nie martw się IRO, na tym forum ludzie nie mają gustu za grosz... ogólnie byliśmy blisko kupna kiedyś audi z tym wnętrzem. Przynajmniej nie masz drewna bo w tym kolorze jest takie jasne drewno i to wygląda fatalnie moim zdaniem a tutaj jest tak ok.
  12. twoje plany też wystarczą tłumik wyszczotkuj jeszcze. Autko nie z Włoch przypadkiem?
  13. tempomat niekoniecznie jest potrzebny na dalszą tracę. Ja np mam do wsi obok 10km z czego 7 to droga prosta jak strzała więc tam się np przydaje ale z tym jest zabawa. Jedziesz sobie pod górkę wciskasz tempomacik i się nie martwisz, tylko patrzysz jak furka się na górę wdrapuję
  14. michu93 odpowiedział(a) na Artureczek temat w Inne marki
    a w golfach IV trójkąciki w tylnych drzwiach... tyle, że nie odpadają ale robią się nieestetyczne. [br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 13:22_________________________________________________ale wygląda to podobnie
  15. no ciekawe ciekawe trzeba by pilnować tego tematu.
  16. też idę spac... nikt nie leje pepsiaka. Dobrego snu![br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 01:05_________________________________________________Elo pany!
  17. dobra nie to nie, i tak zdobędę ori mieszek i go uszyję w ten sposób w jaki chcę. Nie kupię na allegro. A później będziecie się prosić, żebym wam taki uszył
  18. to ciesz się, że stalówki założyłeś i widzę, że atmosfera w aucie byłą gorąca, albo śmierdzi w środku - bo wietrzysz
  19. mamy na oku pięknego paska 110 z full wypasem w automacie a jak nei to to audi będzie po lifcie
  20. SPRZEDAM! Dla zainteresowanych więcej fotek itp.
  21. S8

    michu93 odpowiedział(a) na pet3r temat w Audi A8/S8
    albo kup paska cc albo a6 c6
  22. S8

    michu93 odpowiedział(a) na pet3r temat w Audi A8/S8
    audi musi cię zadowolic a jak nie to wynocha do bmw
  23. albo wiesz co - weź lewą strone. Dopatrzyłem się, że prawa jest większa
  24. czyli, że chinole topor i nowak_zg śmiga/ł na 19" i nie spawali i nie prostowali. Chyba
  25. lewa strona tak ale prawą możesz wziąśc... Cola jest ew. możesz cały materiał zabrac i sobie mieszek uszyc a resztę mi oddasz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.