Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Niebieska Aczwóreczka 1.9 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:

to moze teraz moja kolej pokazać Wam moją aczwórke be piuntke :kox:

Zakuopiłem ja w maju 2009r. Była po lekkim dzwonie i sobie ja wyszykowałem. Jest jeszcze pare elementów do dopracowania, ale to z czasem postaram się to ogarnąc:) Jednostka napedowa jest silnik diesla (1.9 TDi) 110KM.

Samochodzik jest dosć dobrze wyposażony:

-ABS

-ESP

-Wspomaganko

-10 jaśków:P

-nawigacja

-centralny zamek

-2 szybki w pradzie

-domykanie szyb z pilota

-xennony

-spryskiwacze reflektorów (nie dzialaja ale sa :kox:)

-Radio Symphony 2 i system nagłosnienia BOSE

-Klimatronic

-telefon

-Ori podłokietnik

-w srodku jest praktycznie wszystko po podswietlane :kox:)

8b764e9b65288345med.jpg

3059a046c5d19e67med.jpg

b5e42971aba3c7b9med.jpg

36ee4e8f368a1d6amed.jpg

9458efc5a270d7e6med.jpg

4991588d729470e9med.jpg

84aabcc178d6f222med.jpg

369e9f4827a966aemed.jpg

e1ed2eee3b6a57e4med.jpg

76d08b138b2d1fcbmed.jpg

4ceeb07cf8f405c8med.jpg

Opublikowano

Popraw linki do fotek

Fajna fela :good: Jakieś plany??

Opublikowano

czekamy na fotosy :wink4: a silnik to w tym roczniku możesz już miec AVG :mysli:

Opublikowano

czekamy na fotosy :wink4: a silnik to w tym roczniku możesz już miec AVG :mysli:

w tym roku szły na przemian :tongue4: fotki są tylko trzeba zacytować

http://img63.imageshack.us/i/dsc00013z.jpg/

http://img80.imageshack.us/i/dsc00014rl.jpg/

http://img35.imageshack.us/i/dsc00019ct.jpg/

http://img63.imageshack.us/i/dsc00016ix.jpg/

Opublikowano

Witam :hi:

łooo ladna, ladny felunek, na glebke go i bedzie miodzio auto :good:

Opublikowano
  • Autor

powiedzcie mi dlaczego ja nie widze swojego dziela :kox: ?? tylko opis widze :confused4:

Opublikowano

fajna B5, felgi coś a'la Renault :gwizdanie:

Opublikowano
:audi: ładne, kolorek, fele, dobre wyposażenie. Zapodałbyś foty z wnętrza i silnika :)
Opublikowano
  • Autor

jak bede mial aparat to porobie fotki srodka i silnika:) to zdjecie srodka robione bylo w nocy i aparatem wiec jakosc nie za ok...no i troche brudno :kox:

Opublikowano

całkiem przyjemne wozidło :good: silnik masz prawdopodobnie AVG, jak mówił Solar

planujesz jakieś modyfikacje?

Opublikowano

silnik masz prawdopodobnie AVG, jak mówił Solar

najlepiej sprawdz po wlepce we wnęce na kolo zapasowe po prawej stronie :good:

kolorek ładny :decayed: i do tych felg przydała by se jakaś gleba :wink4:

Opublikowano

Ładna audiczka, zawieszenie nizej i :good:

Opublikowano
  • Autor

nie gleba nie potrzebna:D tak sie wydaje ze wysoko stoi bo z drugiej strony sa inne kola (15') a te sa 18' :kox: i moze dlatego takie sa szczeliny duze :kox: robilem przekladke na zimowki i pomyslalem ze zanim zdejme wszystkie koleczka to najpierw uwiecznie to na fotce :kox: w planach narazie jest lekkie przyciemnienie szybek :wink4: myslalem tez o spoilerze, ale duzo ludzi odradza, bo podobno ja oszpeci :gwizdanie:

Opublikowano

nie zakładaj spojleru... ja mam i go nie chce :no: Autko ładne ale troche na dół jednak musi iśc, bo poprostu nieładnie wygląda jak jest duże koło i nie ma gleby. Na alu naklej znaczki audi [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 00:33_________________________________________________I zmień te ramki na rejestracje, bo te wyglądają jakby ktoś się projektował na GeyParty :wallbash: ta ramka do góry zamiast na dole.. :no:

Opublikowano

masakra .... auto bez gleby i na feldze 18-19" wyglada jak traktor....

koniecznie ja opusc bo strasznie wysoka na seryjnym zawiasie :)

ps. fajny wypas ... fis 6 zegarkow, radio 2din, xenon ;)

ja bym na twoim miejscu ruszyl tylko zawias i fotele zmienil na recaro lub eSowe ;)[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 00:38_________________________________________________wiem ze w 99r byl jeszcze AFN ...

a ty jestes pewien ze masz silnik AFN a nie AVG ( bo wiekszosc 99r ma juz AVG )

:) ?

Opublikowano
  • Autor

mowie wam ze jak byla na 4 alu to nie bylo takich dziur... :kox: co do silnika, to w ksiazce serwisowej mam naklejke ze silnik AFN :wink4: tak wogole to felgi ida do zyda i planuje sobie zakupic jakies 16 :gwizdanie: na 18 nie da sie jezdzic po naszych drogach :no: przynajmniej 2 razy w miesiacu jezdzilem na wulkanizacje prostowac je albo spawac :confused4:

Opublikowano

czyli, że chinole :decayed: topor i nowak_zg śmiga/ł na 19" i nie spawali i nie prostowali. Chyba :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie wiem czy chinole czy cos innego... dostalem je z samochodem :naughty: ale teraz je poszpachlowalem, polakierowalem i sprzedaje jako prawie nowki :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

czyli, że chinole :decayed: topor i nowak_zg śmiga/ł na 19" i nie spawali i nie prostowali. Chyba :decayed:

taa... ja mialem 2 komplety 19" i zawieche -60mm

i jakos nie mialem problemow z prostowaniem felg ;)

wystarczy kupic dobre mocne oryginalne lub firmowe felgi i problem prostowania mamy praktycznie z glowy :)

Opublikowano
  • Autor

to może jeszcze zastanowie sie nad zakupem duzych kół... te napewno odpadaja :kox: mam ich juz dosyc :wallbash: jutro porobie fotki wnetrza i silnika :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.