Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. to tak jak na tablicach rejestracyjnych, zwykłe oświetla ładnie całą tablicę a led zazwyczaj oświetla punktowo i później są dwie kulki na tablicy...
  2. no to chyba oświetlenie nawet fabryczne powinno dawac rade
  3. I przyznasz, że dobre rozwiązanie w przypadku avanta i jednej lampki w podsufitce ? :gwizdanie: tzn nie wiem jak jest w avancie. ale led napewno lepiej swieci tam chyba nie ma lampek z boku?
  4. no no ładny furacz czy kolega czasem nie był w wielkopolsce? takie samo b8 nas dziś brało ale na zimowym setupie
  5. pozwólcie, że wtrącę, audiką jeszcze daleko nie byliśmy (bo daleko to jest za granicą i to nie zawsze ) ale np paskiem ahu to do hamburga, po hamburgu miesiąc i do domu, tj łącznie koło 2500 się zakręciło i też zero awarii. Ale kuzyn audi a4 1Z tą trasę pokonywał kilka razy w miesiącu, pracował tam i potrafił przyjechac w sobotę wieczorem do domu i w niedzielę wracac spowrotem, żeby w poniedziałek iśc do pracy. Zrobił w ciągu roku niecałe 70kkm i z poważnych napraw to wymienił 4 razy skrzynie biegów... ale chłopak miał szczęście w nieszczęściu bo zawsze awaria była w polsce i na długich weekendach. Ale za dużo wariował tj redukcja z 5 na 3 przed przejazdem kolejowym i skakał śmigał nią 3 lata. Skrzynie ogólnie wymienił 5 razy a jak mu znowu siadła to zawieźliśmy 3 skrzynie do znajomego mechanika i poskładał je odpowiednio i autko jeździ do dziś. Ale już u kogo innego
  6. mogłeś wziąśc zieloną opaskę, pasowała by ci do auta
  7. hehe ja w sedanie mam 2 lampki w bagażniku do góry i z boku więc światła mi nie brakuje
  8. hehe ale wg mnie to jak jest oświetlenie led w środku to wnętrze jest takie chłodne...
  9. ale wg mnie i tak szkoda auta na suchym
  10. eee tam. zostaję i tak przy ośce też wszędzie wjedzie i zawsze wyjedzie, tyko trzeba wiedziec jak
  11. q bokiem na zakrętach a nie na prostej :>
  12. ale po co jechac prosto, skoro można jechac bokiem? to jest tak: jeden lubi córkę a drugi woli teściową jak to się mówi
  13. a tak jakoś... ręcznym nie można się tak pobawic, jak w quattro... np na prostej drodze sobie możesz bokiem jechac a w quattro raczej nie bardzo
  14. wiesz kowi, różnie to bywa kiedyś się ścigniemy [br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 19:30_________________________________________________może i bezpieczniejsze, choc ja bym sobie nie kupił quattro, chyba, że na drugie auto.
  15. Daje, ale na trasie turla sie jak sa te zaspy i ogólnie droga biała wiesz.. nie napęd a technika zrobi z ciebie zawodnika
  16. co wy tam wiecie, ośka też daje radę przed chwilą wróciliśmy z ostrowa, same zaspy na drodze...
  17. każde oddzielnie to wydaje mi się, że nie fajnie będzie. Ale przód i tył oddzielnie to tak :> pokaż jak ci bagażnik świeci?
  18. somes - baseballa miałeś kupić...
  19. sorry miałem na myśli lampki tylne...
  20. lepsze byłyby te diodowe po drugim lifcie
  21. nie martw się, jutro możesz zrobic nowe
  22. i pokaż zdjęcia wnętrza
  23. ale volvem ogolnie jedzie sie nawet na profilu 60 jak taczka a honda jest raczej bardzo twarda, a w a4 ten profil 45 nie jest zly, naprawdę, nie ma wielkiej różnicy między 55 a 45...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.