Treść opublikowana przez michu93
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
bo jest ich mniej
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
to tak jak na tablicach rejestracyjnych, zwykłe oświetla ładnie całą tablicę a led zazwyczaj oświetla punktowo i później są dwie kulki na tablicy...
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
no to chyba oświetlenie nawet fabryczne powinno dawac rade
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
I przyznasz, że dobre rozwiązanie w przypadku avanta i jednej lampki w podsufitce ? :gwizdanie: tzn nie wiem jak jest w avancie. ale led napewno lepiej swieci tam chyba nie ma lampek z boku?
-
[ALL B8] NOWE Foty Setup2010 SILVER HURRICANE
no no ładny furacz czy kolega czasem nie był w wielkopolsce? takie samo b8 nas dziś brało ale na zimowym setupie
-
Gdzie najdalej byliście swoją A4??
pozwólcie, że wtrącę, audiką jeszcze daleko nie byliśmy (bo daleko to jest za granicą i to nie zawsze ) ale np paskiem ahu to do hamburga, po hamburgu miesiąc i do domu, tj łącznie koło 2500 się zakręciło i też zero awarii. Ale kuzyn audi a4 1Z tą trasę pokonywał kilka razy w miesiącu, pracował tam i potrafił przyjechac w sobotę wieczorem do domu i w niedzielę wracac spowrotem, żeby w poniedziałek iśc do pracy. Zrobił w ciągu roku niecałe 70kkm i z poważnych napraw to wymienił 4 razy skrzynie biegów... ale chłopak miał szczęście w nieszczęściu bo zawsze awaria była w polsce i na długich weekendach. Ale za dużo wariował tj redukcja z 5 na 3 przed przejazdem kolejowym i skakał śmigał nią 3 lata. Skrzynie ogólnie wymienił 5 razy a jak mu znowu siadła to zawieźliśmy 3 skrzynie do znajomego mechanika i poskładał je odpowiednio i autko jeździ do dziś. Ale już u kogo innego
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
mogłeś wziąśc zieloną opaskę, pasowała by ci do auta
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
hehe ja w sedanie mam 2 lampki w bagażniku do góry i z boku więc światła mi nie brakuje
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
hehe ale wg mnie to jak jest oświetlenie led w środku to wnętrze jest takie chłodne...
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
ale wg mnie i tak szkoda auta na suchym
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
eee tam. zostaję i tak przy ośce też wszędzie wjedzie i zawsze wyjedzie, tyko trzeba wiedziec jak
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
q bokiem na zakrętach a nie na prostej :>
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
ale po co jechac prosto, skoro można jechac bokiem? to jest tak: jeden lubi córkę a drugi woli teściową jak to się mówi
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
a tak jakoś... ręcznym nie można się tak pobawic, jak w quattro... np na prostej drodze sobie możesz bokiem jechac a w quattro raczej nie bardzo
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
wiesz kowi, różnie to bywa kiedyś się ścigniemy [br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 19:30_________________________________________________może i bezpieczniejsze, choc ja bym sobie nie kupił quattro, chyba, że na drugie auto.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Daje, ale na trasie turla sie jak sa te zaspy i ogólnie droga biała wiesz.. nie napęd a technika zrobi z ciebie zawodnika
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
co wy tam wiecie, ośka też daje radę przed chwilą wróciliśmy z ostrowa, same zaspy na drodze...
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
poczekamy
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
każde oddzielnie to wydaje mi się, że nie fajnie będzie. Ale przód i tył oddzielnie to tak :> pokaż jak ci bagażnik świeci?
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
somes - baseballa miałeś kupić...
-
[B5 1Z] Audi A4 1.9 TDI ECU 120KM
sorry miałem na myśli lampki tylne...
-
[B5 1Z] Audi A4 1.9 TDI ECU 120KM
lepsze byłyby te diodowe po drugim lifcie
-
[B5 1Z] Audi A4 1.9 TDI ECU 120KM
nie martw się, jutro możesz zrobic nowe
-
[B5 1Z] Audi A4 1.9 TDI ECU 120KM
i pokaż zdjęcia wnętrza
-
[B5 1Z] Audi A4 1.9 TDI ECU 120KM
ale volvem ogolnie jedzie sie nawet na profilu 60 jak taczka a honda jest raczej bardzo twarda, a w a4 ten profil 45 nie jest zly, naprawdę, nie ma wielkiej różnicy między 55 a 45...