Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 ADP] Projekt powoli do przodu :) Gleba
hehe na 15" raczej i jeszcze kratka w zderzaku była
-
Strefa Śmiechu
http://www.motofakty.pl/artykul/benzyna_czy_diesel.html poczytajcie komentarze a tu cytat w "techniki jazdy"
-
Laguna 1.9 dCi 120KM - wasze doświadczenia
p.s. jakby ktoś znał jakieś kawały o lagunie albo jakąś stronkę z dowcipami o nich to neich mi przyśle na PW EOT
-
[B5 ADP] Projekt powoli do przodu :) Gleba
pokaż fotke z boku to zobaczymy czy chromy są ori
-
[B5 ADP] Projekt powoli do przodu :) Gleba
czyż nie jest ładniej?
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Lepsze to niż obwisły suty Tdi style chciałbyś taki mieć
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
co to za tłumik? :doh1:
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
- [B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
eee do benazyny może byc, ale do diesela - tak jak ma SmS- [B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
nooo, yyy no tak tak głupio wyszło, bo nigdy nie malowałem- [B5 AFN] Żółtek
lampki tylne diodowe te z wyglądu po II lifcie- Laguna 1.9 dCi 120KM - wasze doświadczenia
o karwa fa :polew: lepiej było kupić 125p słyszałem, że w 125p po 1998 roku też były problemy z klimą, bo tam był trzystrefowy -przód, tył i bagażnik i z reguły te dwa pierwsze wysiadały.- [B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
na biało nie wyglądałaby ta felga ładnie raczej. Ładnie byłoby wtedy, gdyby ta felga była pełna- [B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
choinka już jest, od lat ta sama a żółta.. hmm zastanawiam się nad cytryną- [B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
hmm, możee. i zamawiam transmiter z mptrójki na kasete do radia będzie szpan na wsi- [B5 ADP] Projekt powoli do przodu :) Gleba
no załóż kratkę prawą w zderzak blenda jak kto lubie - jest to jest chrom z grila ładnie ściągniesz i wyczyścisz i ramkę możesz na czarno pryskac, bo ostatnio jest moda na takie coś a plany dobre- [B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
a do czego to będzie pasowac nawet wunderbauma nie mam żółtego- [B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
no więc właśnie... a może pod kolor auta? na srebrno? tylko znowu z felgami by się zlewało... hehe co do grila to chyba go przemaluję w tym tygodniu- [B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
jeszcze myślę nad zaciskami, tylko nie wiem czy czerwone będą pasowały do srebrnego auta- [Golf IV] Jak ściągnąć gałkę biegów z lewarka?
no oblukałem cała gałkę od góry od dołu i nie wiem co i jak... może wrzsucę jakąs fotkę to mi pomożesz[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 13:26_________________________________________________no dobra, po kłopocie... jaka to jest hujowizna w tym golfie, taka opaska z twardej gumy/miekkiego plastiku tam jest i to na zaciski jakieś tam jest i to trzeba wypychac... dajcie spokój... to kolejny dowód na to, że vw to vielka wiocha dzięki za pomoc wszystkim. Można zamykac- [B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
to dobrze a co felgi będą na czarno?- [Golf IV] Jak ściągnąć gałkę biegów z lewarka?
to teraz nich mi jeszcze ktoś powie jak oddzielic gałkę biegów o mieszka?- Laguna 1.9 dCi 120KM - wasze doświadczenia
to jest ta ludzka mentalność...- Laguna 1.9 dCi 120KM - wasze doświadczenia
no to jak cena śmieszna to może na handel i niech kupi a4?- [ALL B5] Czarna Niunia
lekka gleba nie zaszkodzi, mówię ci starszy ma 41 lat i stwierdził, że jeździ się elegancko, super się drogi trzyma i dużo lepiej wygląda. A w komforcie nie ma dużej różnicy takie -30 to napewno nie zaszkodzi - [B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(