Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. a gdzie zdjęcia?
  2. brat znajomej chciał 250-300 za komplet i nie pytał się czy 16 czy 17 ale bez piaskowania.
  3. jak będzie niżej to chlapacze będą robic za uziemienie
  4. ooo polerka - muszę powiedziec starszemu, że jutro nie jedzie autem do pracy będę miał zajęcie ładnie wyszło - polerowałeś ręcznie czy maszynowo? i jak już tak ładnie autko się świeci to weź pastę do butów i wypastuj oponki, efekt będzie
  5. może mu każde koło w inną stronę szło?
  6. no kółeczko fajne
  7. No prawie, ale wg mnie seat i tak za późno obudził się z tym modelem. Gdzie lata nowości b7 mijają, bo przecież już dawno jest b8, seat jakby chciał kontynuowac produkcje b7emki... mimo wszystko seat zawsze będzie gorszy i nigdy nie chcę seata na podwórku
  8. no już lepiej. nie słuchaj innych. tzn nas słuchaj a innych nie nie wiem jak te z a3 wyglądają na b6
  9. nie będzie - jeździłeś kiedyś na 17" ? b5 nie traci na komforcie przy 17" a prowadzenie jest rewelacyjne. a co dopiero b6
  10. wg mnie felga której ramiona wystają na zewnątrz to jest lipa...
  11. ten wzór w 16 na b6 to będzie lipa... ori 16 będzie wyglądac lepiej, albo szukaj 17"
  12. hehe lupo wnętrze mają ładne i nic po za tym ale ciekawe co z "tego" zrobisz
  13. już po szpitalu - starter z play'a - rewelka 1024MB miałem na początek, z czego na gadu poszło jakieś max 1MB używałem codziennie, całe wieczory gadałem z kilkoma osobami od pierwszego połączenia z internetem, środki ze startu są ważne 14 dni, następnie musisz doładowac w ciągu 3 miesięcy, inaczej karta jest do wyżucenia. Karta ma swój numer ale nie można na nią z niej dzwonic i wysyłac smsów. Ale jak ktoś ma lapka, to z telefonu robi modem i też powinno byc elegancko W sumie wykorzystałem 24MB - siedziałem na allegro, kilka razy YT, nk, (za każdym razem wyrzucało mnie z a4-klub, gdy tylko klikałem zaloguj...) i inne stronki Dzięki Endriuu, i wszystkim innym
  14. czyli najlepiej wcale popieram
  15. chyba nie. raczej zwykła zwara.
  16. mało zdjęci ale napewno jest do poprawy przedni zderzak
  17. mówiłem o wnętrzu słyszałem gdzieś, że nabyłeś klapę jUaSA ? kiedy montaż?
  18. wiem - allegro przeglądam praktycznie co dzień - mało się zdarza, że przebiegi są powyżej 200kkm Sory za ot.
  19. Jak nie założysz chromów to możesz dostac bana - tak czytałem kiedyś gdzieś na tym forum... ładny polift, jedyny minus to pusty bak
  20. daleko mu do takiego :gwizdanie: na mobile.de widziałem a4 b5 z przebiegiem 808kkm
  21. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11573138 :polew:
  22. wiem wiem co nie zmienia faktu, że ma syf ciekawe jak ma w aucie
  23. ja nie twierdzę, że przy 250kkm nie warto cziptjunowac auta - ja bym w ogóle nie kupił diesela z przebiegiem 200kkm...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.