Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
a gdzie zdjęcia?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
brat znajomej chciał 250-300 za komplet i nie pytał się czy 16 czy 17 ale bez piaskowania.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
jak będzie niżej to chlapacze będą robic za uziemienie
-
[B5 ADP] Projekt powoli do przodu :) Gleba
ooo polerka - muszę powiedziec starszemu, że jutro nie jedzie autem do pracy będę miał zajęcie ładnie wyszło - polerowałeś ręcznie czy maszynowo? i jak już tak ładnie autko się świeci to weź pastę do butów i wypastuj oponki, efekt będzie
-
[B6 ALZ] Co myśłicie o tych felgach?? oz racing:)
może mu każde koło w inną stronę szło?
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
no kółeczko fajne
-
Test Exeo vs. A4 - czyli czy daleko Spadło jabłko od jA4błoni
No prawie, ale wg mnie seat i tak za późno obudził się z tym modelem. Gdzie lata nowości b7 mijają, bo przecież już dawno jest b8, seat jakby chciał kontynuowac produkcje b7emki... mimo wszystko seat zawsze będzie gorszy i nigdy nie chcę seata na podwórku
-
[B6 ALZ] Co myśłicie o tych felgach?? oz racing:)
no już lepiej. nie słuchaj innych. tzn nas słuchaj a innych nie nie wiem jak te z a3 wyglądają na b6
-
[B6 ALZ] Co myśłicie o tych felgach?? oz racing:)
nie będzie - jeździłeś kiedyś na 17" ? b5 nie traci na komforcie przy 17" a prowadzenie jest rewelacyjne. a co dopiero b6
-
[B6 ALZ] Co myśłicie o tych felgach?? oz racing:)
daj fotke auta to ci założę
-
co sądzicie o tych felgach
wg mnie felga której ramiona wystają na zewnątrz to jest lipa...
-
[B6 ALZ] Co myśłicie o tych felgach?? oz racing:)
ten wzór w 16 na b6 to będzie lipa... ori 16 będzie wyglądac lepiej, albo szukaj 17"
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
hehe lupo wnętrze mają ładne i nic po za tym ale ciekawe co z "tego" zrobisz
-
Internet w telefonie - wybór karty startowej.
już po szpitalu - starter z play'a - rewelka 1024MB miałem na początek, z czego na gadu poszło jakieś max 1MB używałem codziennie, całe wieczory gadałem z kilkoma osobami od pierwszego połączenia z internetem, środki ze startu są ważne 14 dni, następnie musisz doładowac w ciągu 3 miesięcy, inaczej karta jest do wyżucenia. Karta ma swój numer ale nie można na nią z niej dzwonic i wysyłac smsów. Ale jak ktoś ma lapka, to z telefonu robi modem i też powinno byc elegancko W sumie wykorzystałem 24MB - siedziałem na allegro, kilka razy YT, nk, (za każdym razem wyrzucało mnie z a4-klub, gdy tylko klikałem zaloguj...) i inne stronki Dzięki Endriuu, i wszystkim innym
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
czyli najlepiej wcale popieram
-
[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
czemu dzielone?
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
chyba nie. raczej zwykła zwara.
-
[ALL B5] audiolka a4 ocenka
mało zdjęci ale napewno jest do poprawy przedni zderzak
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
mówiłem o wnętrzu słyszałem gdzieś, że nabyłeś klapę jUaSA ? kiedy montaż?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
wiem - allegro przeglądam praktycznie co dzień - mało się zdarza, że przebiegi są powyżej 200kkm Sory za ot.
-
[ALL B5] ...Avant na wypasie... :)
Jak nie założysz chromów to możesz dostac bana - tak czytałem kiedyś gdzieś na tym forum... ładny polift, jedyny minus to pusty bak
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
daleko mu do takiego :gwizdanie: na mobile.de widziałem a4 b5 z przebiegiem 808kkm
-
Strefa Śmiechu
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11573138 :polew:
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
wiem wiem co nie zmienia faktu, że ma syf ciekawe jak ma w aucie
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
ja nie twierdzę, że przy 250kkm nie warto cziptjunowac auta - ja bym w ogóle nie kupił diesela z przebiegiem 200kkm...