Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. rafalekx - jaką masz prędkośc neta? Topor - aktualne fotki na koniec posta - powinieneś zachęcic potencjalnego nowicjusza, do przeglądnięcia wszystkich zdjęc, chociaż niektórzy tak robią i pamiętam pytania typu "dlaczego przesiadłeś się z rs6 na avus 17""
  2. mrogal - jest bosko tylko gril musiałbyś odwrotnie pomalowac a w opcjach które zaprezentował Reniu - namber fri - byłoby "bościej" jeszcze reflektory na żółto - tak jak halo
  3. no kolorek jak mój mimo, że nowy. Ładne autko, tylko nie pasuje mi to, że po malowaniu na przednich błotnikach została taka niedoskonałość... A zaciski mogłyby byc żółte - tak jak u mnie fajnie wygląda
  4. diody mi nie gasną odrazu po zamknięciu drzwi tylko razem z lampką, inaczej takie coś byłoby nieestetyczne i bym się w to nie bawił... Ja jak raz podłączyłem odwrotnie to mi lekko żarzyło.
  5. w tym macie wyglądają tak bezpłuciowo...
  6. czyli, że bardzo dużo a np 12gr/100kb to dużo za neta w komie? Bo tak mi orange proponuje...
  7. a jeszcze pytanie: na jak długo taki 1GB w komie starczya? tak mniej więcej. jakbym np przez 12 godzin miał włączone gadu i co jakiś czas z kimś pisał.
  8. spojler taki jak mój specjalnie mi się nie widzi, ale pewnie masz przykręcony - tak jak ja i masz dziure w klapie, którą idzie kabel do 3. stopu fajny wypas porządna wersja - klima + szyberdach i jeszcze ori roleta tylnej szyby skąd autko pochodzi? może z włoch? ma elektrycznie składane lusterka?
  9. tak właśnie - ładne autko tylko wywal te pokrowce, hak i tak końcówka trochę się już chyba zestarzała, bo aż się przewraca powodzenia w modach
  10. Jako że jutro idę do szpitala na jakiś czas, a internet zawsze się przydaje pod ręką chcę kupic jakiś starter do komórki z którego tanio i w miarę szybko będę korzystał z neta. Chodzi mi głównie o Gadu-Gadu, choc inne strony też się mogę przydac I tu pytanie jaką siec wybrac - aktualnie jestem w Orange i mógłbym przedłużyc już umowę i miec tani internet, alę chcę ich trochę przetrzymac W orange podobno są jakieś startówki "orange free?" i tam jest jakies 65MB do wykorzystania. Może ma ktoś wiadomości na temat innych sieci? Obojętnie - plus, play, czy biedronka ma byc duzo i szybko ale też tanio.
  11. jako tako ale zobaczymy jak z dodatkami a do Twoich lamp pasowałby czarny gril
  12. ja teego nie ustawiałem. Ale było ustawione na Hot Birda a Kuzyn miał tą małą antene sat. to mu nie działały niektóre programy
  13. żartuję, żartuję, choc nie raz już mi przez myśl przeszło, żeby to na żółto przemalowac a tak ogólnie to na czarno będzie pryskane, robiłem VT i wygląda zayebiście na sreberku tylny znaczek OOOO też będzie czarne - tylko nie mam kompu urwac tego znaczka
  14. czemu akurat czerwono? bo czarny jest oklepany? i dobrze - ja maluję na żółto - w kolor zacisków
  15. którą to ramkę malowałeś na czerwono?
  16. no bo skoro nie ma wejścia to chyba nie da rady... a podłączyłeś?
  17. również w niemczech korzystamy z takiego czegoś (pod hamburgiem), w sumie to wszyscy na naszej wiosce z tego korzystają abonament tani a programów wystarcza. Nawet bez abonamentu - tzn zależy kto co robi w niemczech Bo jak ktoś ma zamiar siedziec cały dzień przed tv to... [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 17:23_________________________________________________tylko że bez anteny to kosztuje 199zł. A antena podchodzi do tego każda satelitarna
  18. mi się MAMy nie podobają...
  19. no właśnie straszycie... w pasku miałem mgiełkę i na trasie do hamburga przy 190 psikałem i nie wyyebałem w nic - może dlatego, że była prosta
  20. ładne auto mimo, że czerwony co do licznika to diesele przed liftingiem w 1998r miały 220 na liczniku a po 1998 miały wszystkie 260. A wzmacniacza do radia gamma na 99% nie podłączysz. Ale odgrzałem kotleta
  21. mogę cię zapewnic, że masz inne tapicerka u kolegi Krzych00 to taka wyszywana jodełka, a u ciebie jest poprostu jodła tak jak u mnie kolory dechy też są inne - szczególnie dół, jest ten kolor bardziej nowszy a góra jest poprostu czarna/grafitowa a nie czarno-granatowa. listwy - pewnie masz imitacje carbonu - tak jak u mnie - po lifcie te listwy są bardziej "gładkie" wzorem. gałkę biegów też masz inną - przyjrzyj się
  22. no ale jedno jest pewne - warto przestrzegac przepisów. 100-150 ojro na drodze nie leży
  23. czym mniejsze koło tym zawias mniej istotny do wyglądu... Karol ja Ci powiem tak, koło jest ładne, chyba ładniejsze niż poprzednie ale rozmiar nie ten rs6 jest bardziej klepane, ale w 18"" a w 19 tylu nie ma.. ale liczy się głównie wzór
  24. do mnie nie doszedł jak mi foto zrobiło. Kuzynowi raz doszło a z 5 razy nie... nie wiem jak to jest.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.