Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
rafalekx - jaką masz prędkośc neta? Topor - aktualne fotki na koniec posta - powinieneś zachęcic potencjalnego nowicjusza, do przeglądnięcia wszystkich zdjęc, chociaż niektórzy tak robią i pamiętam pytania typu "dlaczego przesiadłeś się z rs6 na avus 17""
-
Nimbus Grau Perl Effekt
mrogal - jest bosko tylko gril musiałbyś odwrotnie pomalowac a w opcjach które zaprezentował Reniu - namber fri - byłoby "bościej" jeszcze reflektory na żółto - tak jak halo
-
[B5 1Z] audiczka a4 1,9tdi aktualizacja 2str.virus 110hp
no kolorek jak mój mimo, że nowy. Ładne autko, tylko nie pasuje mi to, że po malowaniu na przednich błotnikach została taka niedoskonałość... A zaciski mogłyby byc żółte - tak jak u mnie fajnie wygląda
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
diody mi nie gasną odrazu po zamknięciu drzwi tylko razem z lampką, inaczej takie coś byłoby nieestetyczne i bym się w to nie bawił... Ja jak raz podłączyłem odwrotnie to mi lekko żarzyło.
-
[B5 AFN] Moj Srebny Avancik zderzak po lifcie str3
w tym macie wyglądają tak bezpłuciowo...
-
Internet w telefonie - wybór karty startowej.
to lepiej play'a...
-
Internet w telefonie - wybór karty startowej.
czyli, że bardzo dużo a np 12gr/100kb to dużo za neta w komie? Bo tak mi orange proponuje...
-
Internet w telefonie - wybór karty startowej.
a jeszcze pytanie: na jak długo taki 1GB w komie starczya? tak mniej więcej. jakbym np przez 12 godzin miał włączone gadu i co jakiś czas z kimś pisał.
-
[ALL B5] Moja A4 1.9 TDI Audi przekazane tacie... :]
spojler taki jak mój specjalnie mi się nie widzi, ale pewnie masz przykręcony - tak jak ja i masz dziure w klapie, którą idzie kabel do 3. stopu fajny wypas porządna wersja - klima + szyberdach i jeszcze ori roleta tylnej szyby skąd autko pochodzi? może z włoch? ma elektrycznie składane lusterka?
-
[B5 AEB] Skromniutka - ale własna
tak właśnie - ładne autko tylko wywal te pokrowce, hak i tak końcówka trochę się już chyba zestarzała, bo aż się przewraca powodzenia w modach
-
Internet w telefonie - wybór karty startowej.
Jako że jutro idę do szpitala na jakiś czas, a internet zawsze się przydaje pod ręką chcę kupic jakiś starter do komórki z którego tanio i w miarę szybko będę korzystał z neta. Chodzi mi głównie o Gadu-Gadu, choc inne strony też się mogę przydac I tu pytanie jaką siec wybrac - aktualnie jestem w Orange i mógłbym przedłużyc już umowę i miec tani internet, alę chcę ich trochę przetrzymac W orange podobno są jakieś startówki "orange free?" i tam jest jakies 65MB do wykorzystania. Może ma ktoś wiadomości na temat innych sieci? Obojętnie - plus, play, czy biedronka ma byc duzo i szybko ale też tanio.
-
Nimbus Grau Perl Effekt
jako tako ale zobaczymy jak z dodatkami a do Twoich lamp pasowałby czarny gril
-
Telewizja na kartę -- ktoś wie coś na ten temat?
ja teego nie ustawiałem. Ale było ustawione na Hot Birda a Kuzyn miał tą małą antene sat. to mu nie działały niektóre programy
-
Nimbus Grau Perl Effekt
żartuję, żartuję, choc nie raz już mi przez myśl przeszło, żeby to na żółto przemalowac a tak ogólnie to na czarno będzie pryskane, robiłem VT i wygląda zayebiście na sreberku tylny znaczek OOOO też będzie czarne - tylko nie mam kompu urwac tego znaczka
-
Nimbus Grau Perl Effekt
czemu akurat czerwono? bo czarny jest oklepany? i dobrze - ja maluję na żółto - w kolor zacisków
-
Nimbus Grau Perl Effekt
którą to ramkę malowałeś na czerwono?
-
[B5 AFN] Standard A4 B5 1,9TDi
no bo skoro nie ma wejścia to chyba nie da rady... a podłączyłeś?
-
Telewizja na kartę -- ktoś wie coś na ten temat?
również w niemczech korzystamy z takiego czegoś (pod hamburgiem), w sumie to wszyscy na naszej wiosce z tego korzystają abonament tani a programów wystarcza. Nawet bez abonamentu - tzn zależy kto co robi w niemczech Bo jak ktoś ma zamiar siedziec cały dzień przed tv to... [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 17:23_________________________________________________tylko że bez anteny to kosztuje 199zł. A antena podchodzi do tego każda satelitarna
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
mi się MAMy nie podobają...
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
no właśnie straszycie... w pasku miałem mgiełkę i na trasie do hamburga przy 190 psikałem i nie wyyebałem w nic - może dlatego, że była prosta
-
[B5 AFN] Standard A4 B5 1,9TDi
ładne auto mimo, że czerwony co do licznika to diesele przed liftingiem w 1998r miały 220 na liczniku a po 1998 miały wszystkie 260. A wzmacniacza do radia gamma na 99% nie podłączysz. Ale odgrzałem kotleta
-
[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
mogę cię zapewnic, że masz inne tapicerka u kolegi Krzych00 to taka wyszywana jodełka, a u ciebie jest poprostu jodła tak jak u mnie kolory dechy też są inne - szczególnie dół, jest ten kolor bardziej nowszy a góra jest poprostu czarna/grafitowa a nie czarno-granatowa. listwy - pewnie masz imitacje carbonu - tak jak u mnie - po lifcie te listwy są bardziej "gładkie" wzorem. gałkę biegów też masz inną - przyjrzyj się
-
Podróż do Niemiec -proszę o informacje, porady.
no ale jedno jest pewne - warto przestrzegac przepisów. 100-150 ojro na drodze nie leży
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
czym mniejsze koło tym zawias mniej istotny do wyglądu... Karol ja Ci powiem tak, koło jest ładne, chyba ładniejsze niż poprzednie ale rozmiar nie ten rs6 jest bardziej klepane, ale w 18"" a w 19 tylu nie ma.. ale liczy się głównie wzór
-
Podróż do Niemiec -proszę o informacje, porady.
do mnie nie doszedł jak mi foto zrobiło. Kuzynowi raz doszło a z 5 razy nie... nie wiem jak to jest.