Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 AJM] Moje sreberko Audi A4...
no autko fajne, a po programie pewnie fajnie lata ale 17" by się przydało i lekka gleba sam mam -40/-30 i jest komfortowo i czekam na 17"
-
[B5 AAH] Moja strzała :)
ładna bryczka - kolor taki jak naszej pierwszej audi a te fele to są najlepsze jeśli chodzi o 15" do przedlifta wygląda na zadbaną, skórka w nie złej kondycji dziwi mnie tylko, że nie ma el. reg. reflektorów...
-
Gdzie macie kredyty na auto oile macie !!!
dokładnie, nie bierz kredytu typowo na auto. A co do sprzedania auta w kredycie to z tego co wiem, można samochód sprzedac ale w momencie sprzedaży wartośc kredytu, która została do spłacenia musi byc spłacona, a musi byc do tego jakaś specjalna umowa, gdzie bank się wypowie na niej. Jeżeli się mylę, to mnie poprawicie
-
[B5 ADP] Cena wymiany rozrządu szybki wątek
loco87 ma racje - nie trzeba rozbierac przodu, ale nie każdy mechanik potrafi wymienic rozrząd bez demontażu przodu
-
[B5 ADP] Cena wymiany rozrządu szybki wątek
700zł chyba za wymianę z częściami a nie za samą robociznę
-
[B5 ADR] -=Srebrna z Czarnym Dachem=- STR.6
z sprawie łańcuszka ci niestety nie pomogę, ale jestem tutej po to by skrytykować twój wózek ładnie się prezentuje pomaluj znaczek oooo na klapie na czarno nieodpowiada mi tylko ten welur..
-
[ALL B5] Mój szaraczek... SPRZEDANY
szerokiej drogi
-
[B5 AJM] Lusterka nie działa sterownik
no to sprawdz jak chodzi, powinien chodzic ten przełącznik tak "przyciskowato" tak, że tak powiem robic powinien Pstyk Pstyk
-
[B5 AJM] Lusterka nie działa sterownik
tutaj masz opis bezpieczników http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_opis_bezpiecznikow-t7319.0.html;msg91832#msg91832 [br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 23:04_________________________________________________i tutaj większy http://www.a4-klub.pl/smf/schemat_bezpiecznikow_do_a4_aeb_18_t_b5_prosba-t35108.0.html;msg406921#msg406921 a powiedz mi, czy ten cały "dżojstik" od sterowania to chodzi ci tak, jakby miał działac? bo mi kiedyś się połamał i tak luźno chodził, po zdemontowaniu okazało się, że pękł jakiś plastik i był do wywalenia. i opisz lepiej problem w tytule, bo zaraz jakiś mod przyjdzie i cię poprawi np: nie działa sterowanie lusterek.
-
[ALL B5] Mój szaraczek... SPRZEDANY
zobacz może u topora, on ma bodajże 1be na 18", będziesz miał porównanie.
-
Muzyka w naszych autkach
No ja osobiście słucham armina, wg. mnie robi najlepszy transik i vocal trans.A artyście np: andy moor, J. O'callaghan, ashley wallbridge, dash berlin, adam nickey, cosmic gate oraz wielu wielu innych, którzy potrafią zrobic dobry transe, oraz uwielbiam tą panią: Ashley Wallbridge a kawałek Faces to już w ogóle wymiata
-
[ALL B5] Mój szaraczek... SPRZEDANY
nie rozumiem..?
-
[B5 AJM] [B5 AJM] Audi A4 B5 Kozak
Dajcie mu trochę czasu - będzie znał części na pamięc byli już tacy to jeździli na 15" i z chromami dookoła doopy, a teraz śmigają na 19" i modzą dzień w dzień :gwizdanie: a tutaj jest całkiem nie źle..
-
[B5 AEB] Taka nowa granatowo kolorowa~ 40/40
to może podnieś kierownicę? :gwizdanie: tej nie zakładaj... ładne autko - kiedy zakładasz lampki i alumy? chyba, że przeoczyłem fotki tylne lampki mi się nie podobają oraz ten chrom na tylnej klaspie ale za to kubełki
-
[B5 AJM] [B5 AJM] Audi A4 B5 Kozak
tak toporze - z ciebie też się śmieją
-
[ALL B5] Mój szaraczek... SPRZEDANY
Ludzie mają rózne zboczenia .... mi się marzy polifcik na 18" z glebą jedynie 1be albo -30 - nic więcej do szczęści mi nie trzeba - reszta przyjdzie sama co do zakrętów to tak aż zdrowo tak zawieszenie rozruszac na zakrętach to jak nisko będzie?
-
[B5 AJM] [B5 AJM] Audi A4 B5 Kozak
ja bym nie kupił... bynajmniej nie w tym stanie, w serii tak. Jak już mówiłem, nie mój gust Ale najważniejsze to jest to, że auto tobie się podoba.
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
malowałem taką farbą, ale nie była specjalnie do zacisków, która wytrzymuje wysokie temperatury, i moja wytrzymuje tam jakieś niższe ale będę je poprawiał jak będzie felga większa a malowałem założone a że wysoko stoi to tylko tak na foto nawet zabardzo nie mam czym fotki robic teraz bo aparat roz*ebałem... ale został telefon jeszcze... dzisiaj miała byc polerka, ale niestety ze względu na pogode nie udało się... [br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 14:52_________________________________________________ co się nie udało... - mnie musi się udac a więc po polerce - niestety zdjęcia są jakie są, bo aparat mi się wysrał... i robione komórką a oto efekty: (po lewej przed - po prawej po) a tutaj zdjęcia, gdzie dach był przed a "słupek" po: i takie oo:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
ale masz krzywo naklejkę klubową a ogólnie to jak każdy kombuś wyczyśc kominy ten tył to stoi, że tak powiem - brzydko.. ale przód fajnie może jakaś polerka lakieru ja właśnie skończyłem, zaraz wrzucę fotki jak wyszło
-
[B5 AJM] [B5 AJM] Audi A4 B5 Kozak
Jak chcesz wiedziec dokładnie to zmierz odległośc od błotnika do środka piasty po prostej - na zwykłym zawiasie jest 39cm a skoro w papierach masz s4 to ja bym się zastanowił nad autentycznością tego samochodu :gwizdanie:
-
[B5 AJM] [B5 AJM] Audi A4 B5 Kozak
ale nie ma co, temat się kręci mimo, że autora wątku tu nie widac
-
[B5 ADP] Cena wymiany rozrządu szybki wątek
150 - 200zł [br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 15:53_________________________________________________no i oczywiście jak robisz rozrząd to pompa wody też
-
Strefa Śmiechu
z "ciewake aukcje allegro,ebay itd." Wrzucam tutaj, bo to jest śmiechu warte tutaj macie link do auta, które to ma "za duży" przebieg: http://warszawa.gumtree.pl/c-Samochody-Sprzedam-samochody-osobowe-A4-Avant-W0QQAdIdZ182784860 znajomy ma sharona z 1995r z przebiegiem na liczniku 580000 i nie chce wiedziec o innym aucie, ale 287kkm to już koniec dla diesela... :polew: :polew:
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
tym bardziej, że znaczki firmowe poodlatywały mam tylko 2... no ale narazie nic nie robię, bo felgi są na sprzedaż raczej i później będzie 17" prawdopodobnie z audi a8 polerowane
-
[B5 AJM] [B5 AJM] Audi A4 B5 Kozak
chromy na klamkach reszta troche nie mój gust ale nie wygląda źle no i oczywiście to żadne s4 nie jest. Zdjęcia środka by się przydały, jakiś opis co i jak się działo w aucie też. i główne pytanie tego sezownu - jak nisko?