Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. no autko fajne, a po programie pewnie fajnie lata ale 17" by się przydało i lekka gleba sam mam -40/-30 i jest komfortowo i czekam na 17"
  2. ładna bryczka - kolor taki jak naszej pierwszej audi a te fele to są najlepsze jeśli chodzi o 15" do przedlifta wygląda na zadbaną, skórka w nie złej kondycji dziwi mnie tylko, że nie ma el. reg. reflektorów...
  3. dokładnie, nie bierz kredytu typowo na auto. A co do sprzedania auta w kredycie to z tego co wiem, można samochód sprzedac ale w momencie sprzedaży wartośc kredytu, która została do spłacenia musi byc spłacona, a musi byc do tego jakaś specjalna umowa, gdzie bank się wypowie na niej. Jeżeli się mylę, to mnie poprawicie
  4. loco87 ma racje - nie trzeba rozbierac przodu, ale nie każdy mechanik potrafi wymienic rozrząd bez demontażu przodu
  5. 700zł chyba za wymianę z częściami a nie za samą robociznę
  6. z sprawie łańcuszka ci niestety nie pomogę, ale jestem tutej po to by skrytykować twój wózek ładnie się prezentuje pomaluj znaczek oooo na klapie na czarno nieodpowiada mi tylko ten welur..
  7. szerokiej drogi
  8. michu93 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    no to sprawdz jak chodzi, powinien chodzic ten przełącznik tak "przyciskowato" tak, że tak powiem robic powinien Pstyk Pstyk
  9. michu93 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    tutaj masz opis bezpieczników http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_opis_bezpiecznikow-t7319.0.html;msg91832#msg91832 [br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 23:04_________________________________________________i tutaj większy http://www.a4-klub.pl/smf/schemat_bezpiecznikow_do_a4_aeb_18_t_b5_prosba-t35108.0.html;msg406921#msg406921 a powiedz mi, czy ten cały "dżojstik" od sterowania to chodzi ci tak, jakby miał działac? bo mi kiedyś się połamał i tak luźno chodził, po zdemontowaniu okazało się, że pękł jakiś plastik i był do wywalenia. i opisz lepiej problem w tytule, bo zaraz jakiś mod przyjdzie i cię poprawi np: nie działa sterowanie lusterek.
  10. zobacz może u topora, on ma bodajże 1be na 18", będziesz miał porównanie.
  11. No ja osobiście słucham armina, wg. mnie robi najlepszy transik i vocal trans.A artyście np: andy moor, J. O'callaghan, ashley wallbridge, dash berlin, adam nickey, cosmic gate oraz wielu wielu innych, którzy potrafią zrobic dobry transe, oraz uwielbiam tą panią: Ashley Wallbridge a kawałek Faces to już w ogóle wymiata
  12. nie rozumiem..?
  13. michu93 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dajcie mu trochę czasu - będzie znał części na pamięc byli już tacy to jeździli na 15" i z chromami dookoła doopy, a teraz śmigają na 19" i modzą dzień w dzień :gwizdanie: a tutaj jest całkiem nie źle..
  14. to może podnieś kierownicę? :gwizdanie: tej nie zakładaj... ładne autko - kiedy zakładasz lampki i alumy? chyba, że przeoczyłem fotki tylne lampki mi się nie podobają oraz ten chrom na tylnej klaspie ale za to kubełki
  15. michu93 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    tak toporze - z ciebie też się śmieją
  16. Ludzie mają rózne zboczenia .... mi się marzy polifcik na 18" z glebą jedynie 1be albo -30 - nic więcej do szczęści mi nie trzeba - reszta przyjdzie sama co do zakrętów to tak aż zdrowo tak zawieszenie rozruszac na zakrętach to jak nisko będzie?
  17. michu93 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    ja bym nie kupił... bynajmniej nie w tym stanie, w serii tak. Jak już mówiłem, nie mój gust Ale najważniejsze to jest to, że auto tobie się podoba.
  18. malowałem taką farbą, ale nie była specjalnie do zacisków, która wytrzymuje wysokie temperatury, i moja wytrzymuje tam jakieś niższe ale będę je poprawiał jak będzie felga większa a malowałem założone a że wysoko stoi to tylko tak na foto nawet zabardzo nie mam czym fotki robic teraz bo aparat roz*ebałem... ale został telefon jeszcze... dzisiaj miała byc polerka, ale niestety ze względu na pogode nie udało się... [br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 14:52_________________________________________________ co się nie udało... - mnie musi się udac a więc po polerce - niestety zdjęcia są jakie są, bo aparat mi się wysrał... i robione komórką a oto efekty: (po lewej przed - po prawej po) a tutaj zdjęcia, gdzie dach był przed a "słupek" po: i takie oo:
  19. ale masz krzywo naklejkę klubową a ogólnie to jak każdy kombuś wyczyśc kominy ten tył to stoi, że tak powiem - brzydko.. ale przód fajnie może jakaś polerka lakieru ja właśnie skończyłem, zaraz wrzucę fotki jak wyszło
  20. michu93 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Jak chcesz wiedziec dokładnie to zmierz odległośc od błotnika do środka piasty po prostej - na zwykłym zawiasie jest 39cm a skoro w papierach masz s4 to ja bym się zastanowił nad autentycznością tego samochodu :gwizdanie:
  21. michu93 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    ale nie ma co, temat się kręci mimo, że autora wątku tu nie widac
  22. 150 - 200zł [br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 15:53_________________________________________________no i oczywiście jak robisz rozrząd to pompa wody też
  23. z "ciewake aukcje allegro,ebay itd." Wrzucam tutaj, bo to jest śmiechu warte tutaj macie link do auta, które to ma "za duży" przebieg: http://warszawa.gumtree.pl/c-Samochody-Sprzedam-samochody-osobowe-A4-Avant-W0QQAdIdZ182784860 znajomy ma sharona z 1995r z przebiegiem na liczniku 580000 i nie chce wiedziec o innym aucie, ale 287kkm to już koniec dla diesela... :polew: :polew:
  24. tym bardziej, że znaczki firmowe poodlatywały mam tylko 2... no ale narazie nic nie robię, bo felgi są na sprzedaż raczej i później będzie 17" prawdopodobnie z audi a8 polerowane
  25. michu93 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    chromy na klamkach reszta troche nie mój gust ale nie wygląda źle no i oczywiście to żadne s4 nie jest. Zdjęcia środka by się przydały, jakiś opis co i jak się działo w aucie też. i główne pytanie tego sezownu - jak nisko?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.