Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
nie będę już tego szukał, napisałem poprostu zamiast zdjęcia i tyle
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
wez to podlinkuj poludzku jak poludzku?[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 21:59_________________________________________________aa bo nie działa, a wcześniej działało
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
wystarczy kastracja i nie ma sięV co odparzać
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
i czarne zostaw a co do odparzania jajek na skórzanej tapicerce to słyszałem o pewnym sposobie na to - ponoć działa
-
[B5 AJM] Zawieszenie Przód Puka na dziurach i Kocich łbach
sprawdz co puka i powymieniaj, u nas też był jeszcze oryginał (do tej pory jest, oprócz kilku wahaczy).
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
chłopaki, weźcie się lepiej za montaż klimy a apropo skóry to może nie w kubełku -> http://www.allegro.pl/item1024690819_komplet_foteli_audi_a4_95_01_kombi_jasne_skory.html
-
[INNE] E36 320 coupe
było i się skończyło - ale przesiadka dobra maszynke już kiedyś oglądałem i skomentowałem
-
[ALL B5] Pompka centralnego zamka za długa praca??!!
tego nie powiedziałem. powiedziałem jaki znam przypadek. a może da rade coś zrobić
-
[ALL B5] Pompka centralnego zamka za długa praca??!!
Kiedyś kuzynowi długo pompka chodziła - pół roku tak jeździł aż wkońcu zdechła
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Tu akurat Ciebie nie rozumiem Po co ma się zapalać pod nogami pasażera jak kierowca otwiera drzwi i odwrotnie? Przynajmniej tak napisałeś... Wiesz jak jest w poliftach? A raczej już w autkach '98? armistead dobra robota no mnie tak się bardziej podoba.. ale każdy ma inne upodobania
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
eee... wg. mnie to najlepiej by było jakby przód i tył się zapalał osobno.. a nie każda z osobna ale możesz pokazać fotki
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
kup specjalną żaroodporną i najlepiej jeszcze jakiś odtłuszczacz i będzie się elegancko trzymało
-
[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
no to nowy materiał i będzie git
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
pastą tempo - oczywiście ręcznie i na szybko
-
[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
noo z podłokietnikiem o wiele lepiej, nawet przyjemniej się biegi przełącza, bo nie musisz całej ręki w górze trzymać a co do ręcznego to na codzień nie sprawia problemów ale w zimę to podłokietniki w górę! a ten twój pasuje, ale wygląda na trochę zmęczony, albo brudny..
-
[ALL B5] Nawiew i parujące szyby
jak otworzysz maskę to po lewej stronie na podszybiu jest plastikowa puszka a w środku filtr
-
Paliwo po pięć złotych!
wg mnie to ten temat powinien być zamknięty. Tych których stać na paliwo mają się teraz gdzie wywyższyć i pochwalić (z reguły pewnie gdyby nie rodzice to gówno w życiu by osiągnęli - nie mówię o wszystkich) a ci których nie stać, tylko się podwójnie denerwują. Zawsze będzie podział ludzi i nikt nic z tym nie zrobi. Nie potrzebne tylko kłótnie na forum powstają. Siedząc na a4-klub.pl też niczego nie zdziałacie. Jest nas tu tylu, z jednego miasta, z jednej okolicy, że sami nawet jako klubowicze powinniście zorganizować coś. Kwestia pomysłu.
-
[ALL] Zamiana alu na mam nuvo 7
nie kupuj tych drugich, te aktualnie założone na twoim aucie są świetne a co do zdartych opon to tak jak kolega wyżej napisał - sprawdź geometrię.
-
Paliwo po pięć złotych!
a ponoć w Warszawie cena PB98 przekroczyła grubo 5zł.. Ale to co się dzieje to nieporozumienie.. Jeszcze rok temu można było zatankować ropki po 3.20/l a teraz.. ciężko znaleźć po 4.2/l...[br]Dopisany: 04 Maj 2010, 14:43_________________________________________________W sumie to teraz warto przesiąść się na LPG.. cena na lato jak zwykle spadnie (miejmy nadzieję) poniżej 2zł.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moje a4
czemu brudasy? włosi nie są brudasami, francuzi tak. ładne autko, wypas fajny
-
[ALL] Peiying i Voice Kraft - co o tym sądzicie?
nic narazie nie szukam. a jak miałbym kupić to radio co pokazałeś, to wolałbym jvc albo pionka.
-
[B5 AEB] AUDI A4 B5 by Cordi
a jak nisko jest teraz? bo wydaje mi się, że to nie jest 1BA.
-
Jak ściągnąć pokrywę suba z logitech z3?
to te głośniki chciałbym ściągnąć tą metalową pokrywę suba ale nie mam pojęcia jak. widziałem kiedyś ściągniętą na yt ale to wszystko. wie ktoś jak to ściągnąć? i druga sprawa, czy dałoby radę wymienić w nich głośnik na coś innego np jakiś jbl albo pionek? czy trzeba jeszcze coś wtedy zmieniać? bo ta moc co mam od dawna już jest dla mnie taka zupełnie standardowa..
-
[B5 AEB] AUDI A4 B5 by Cordi
a mnie się bardziej podoba czerwone podświetlenie auto ładne, do kompletu mogłyby być progi też pomalowane. I kratki w zderzaku przemaluj na czarno, bo lipnie wygląda w kolorze. Gril też ori by się przydał zmień przednie lampki na po II lifcie, załóż czarny znaczek na doope (tak jak u mnie) i felga mogłaby być większa jeśli chcesz to mogę ci załatwić rewelacyjną, trudnodostępną alpine ida-x001. Jak coś to pisz na gadu albo pw.[br]Dopisany: 04 Maj 2010, 12:09_________________________________________________tak wygląda to radio, tylko że nie wystaje
-
[ALL B5] Różnica w zawieszeniu
zapewne macie inny rodzaj zawieszenia. Ty możesz mieć 1BA a kolega 1BE. Co do zużycia amortyzatorów to jeżeli auto pływa to wymień amorki, bo niebezpiecznie się robi. Albo jedź na stacje diagnostyczną i tam sprawdź co z amorami.