Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. nie kupuj 2.0!!! ten silnik to najgorszy benzynowiec od laguny. Sąsiad ma 2.0 - chodzi jak traktor, nie ma mocy, ciągle coś się psuje za to 1.8 nie dawno kupowaliśmy znajomemu i zresztą sami taką mieliśmy - spalanie na poziomie 7-9l, i bezawaryjne. Ogólnie polecam to autko, wygodne, bezpieczne. A to czy w starsze auta trzeba wkładać kase to są bzdury. Wg. mnie czesto bywa tak, że w młode stosunkowo auta trzeba wkładać dużo kasy. Nie jeden starszy samochód śmiga bezawaryjniej niż młodsze nawet audi A weź pod uwagę Mercedesa 190 Wygodne, bezawaryjne
  2. uciągnie uciągnie Yelo przykładowo śmiga na tych felgach z silnikiem 1.6
  3. Jose Amnesia ft. Jennifer Rene - Louder (Blake Jarrells 190 DB Remix) w ogóle większość kawałków z ASOT'ów 280-350 od 277 zaczynałem od tego się wszystko zaczęło.. teraz jest już inaczej, kiedyś w asot'ach były cały czas praktycznie te same kawałki ( bynajmniej bardzo długo się przewijały) ale za każdym razem było to coś innego.. ale nadal jest dobrze [br]Dopisany: 14 Maj 2010, 17:00_________________________________________________Marcus Schossow & Andy Duguid feat. Emma Hewitt - Light [HQ] basior wymiata
  4. spoko - postaram się tylko ładne fotki proszę! [br]Dopisany: 16 Maj 2010, 13:08_________________________________________________tutaj możesz poczytać trochę http://www.skiforum.pl/showthread.php?s=589bc57ced7cd615b4b5310f59b1f840&t=13322 co do prędkości to tam jest napisane, że w zabudowanym 30 a poza 60km/h
  5. ja wiem czy matowy... czarny dach w perle ładnie komponuje się z szybami.. a czarny mat moim zdaniem będzie odstawał trochę.
  6. Apropo box'ów, bo akurat szukam fotki z takim czymś od rana na a4 ale w sedanie - może ktoś by miał? Sory Somes, że wykorzystuję Twój wątek ale nie chcę zakłądać nowego tematu Jak coś to mogą być fotki na PW.
  7. ale byle był w miarę jasny bo na jasnych kolorach dobrze widać body różnego rodzaju
  8. biała perła albo idź na ten projekt USA
  9. oj o felgę to się prosi to autko a c do grila to wg mnie z czarną ramką będzie pasował jak założysz lapki przednie FL
  10. s2 był tylko avant Oj chyba nie. S2 to Coupe, RS2 to Avant. faktycznie - mój błąd.
  11. s2 był tylko avant
  12. zmieniaj zmieniaj na usa a tylne lampy na polifty albo odrazu na ledy i co z tą kierownicą? jakieś nowe fotki może?
  13. ten prodżekt jest wyjebany nie ma co... dawids niech się bierze do roboty
  14. daj sobie spokój z tym autem. fakt, że mechanicznie nie mam nic do opli ale... to auto nie robi żadnego wrażenia a lata mu lecą i nie tylko..
  15. a może coś z "peżota"? takie 306 np http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12895418[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 22:24_________________________________________________albo 406 coupe - coś może znajdziesz
  16. z tych co wypisałeś to tak 1. celica i prelude 2. astra p.s. ale calibrą to doje*ałeś
  17. Audi 80 Mercedes 124 z naciskiem na to drugie
  18. Bliska Odolanów po godzinie 18 ropka z 4.48 na 4.26 spadła
  19. Dzisiaj już na bliskiej 4.48 za ON, niby nie znaczna różnica bo 3 gr od wczoraj ale jest.. Reszta bez zmian.
  20. trzeba zainwestować w rowerek
  21. Bliska Odolanów ON 4.45 PB95 4.64 BioDiesel 3.78 LPG 2.17 kilometr dalej na prywatnej stacji: ON 4.25
  22. ja ostatnio całe wieczory (3-4 godzinki) od 3 dni świetny kawałek
  23. http://www.bigstar.pl/#/pl/home/ zna ktoś tytuł nutki która gra w czołówce?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.