Treść opublikowana przez michu93
-
Strefa Śmiechu
- [INNE] Zapytanie dot. kupna auta do ok. 5tyś. Laguna? Ibiza?
nie kupuj 2.0!!! ten silnik to najgorszy benzynowiec od laguny. Sąsiad ma 2.0 - chodzi jak traktor, nie ma mocy, ciągle coś się psuje za to 1.8 nie dawno kupowaliśmy znajomemu i zresztą sami taką mieliśmy - spalanie na poziomie 7-9l, i bezawaryjne. Ogólnie polecam to autko, wygodne, bezpieczne. A to czy w starsze auta trzeba wkładać kase to są bzdury. Wg. mnie czesto bywa tak, że w młode stosunkowo auta trzeba wkładać dużo kasy. Nie jeden starszy samochód śmiga bezawaryjniej niż młodsze nawet audi A weź pod uwagę Mercedesa 190 Wygodne, bezawaryjne- [B5 AEB] [Warszawa] Moja A4
uciągnie uciągnie Yelo przykładowo śmiga na tych felgach z silnikiem 1.6- Muzyka w naszych autkach
Jose Amnesia ft. Jennifer Rene - Louder (Blake Jarrells 190 DB Remix) w ogóle większość kawałków z ASOT'ów 280-350 od 277 zaczynałem od tego się wszystko zaczęło.. teraz jest już inaczej, kiedyś w asot'ach były cały czas praktycznie te same kawałki ( bynajmniej bardzo długo się przewijały) ale za każdym razem było to coś innego.. ale nadal jest dobrze [br]Dopisany: 14 Maj 2010, 17:00_________________________________________________Marcus Schossow & Andy Duguid feat. Emma Hewitt - Light [HQ] basior wymiata- Bagażniki dachowe a prawo?
spoko - postaram się tylko ładne fotki proszę! [br]Dopisany: 16 Maj 2010, 13:08_________________________________________________tutaj możesz poczytać trochę http://www.skiforum.pl/showthread.php?s=589bc57ced7cd615b4b5310f59b1f840&t=13322 co do prędkości to tam jest napisane, że w zabudowanym 30 a poza 60km/h- a4 b5 18 zoll gwint ,alcantara,navi,nowe foty
ja wiem czy matowy... czarny dach w perle ładnie komponuje się z szybami.. a czarny mat moim zdaniem będzie odstawał trochę.- Bagażniki dachowe a prawo?
Apropo box'ów, bo akurat szukam fotki z takim czymś od rana na a4 ale w sedanie - może ktoś by miał? Sory Somes, że wykorzystuję Twój wątek ale nie chcę zakłądać nowego tematu Jak coś to mogą być fotki na PW.- a4 b5 18 zoll gwint ,alcantara,navi,nowe foty
ale byle był w miarę jasny bo na jasnych kolorach dobrze widać body różnego rodzaju- a4 b5 18 zoll gwint ,alcantara,navi,nowe foty
biała perła albo idź na ten projekt USA- [B5 AFN] granatowy avant nowy grill
oj o felgę to się prosi to autko a c do grila to wg mnie z czarną ramką będzie pasował jak założysz lapki przednie FL- Jakie coupe z lat 90 tych???
s2 był tylko avant Oj chyba nie. S2 to Coupe, RS2 to Avant. faktycznie - mój błąd.- Jakie coupe z lat 90 tych???
s2 był tylko avant- [A4 ADR] Mój nowy nabytek- Bi-xenony+św. dzienne str.1
zmieniaj zmieniaj na usa a tylne lampy na polifty albo odrazu na ledy i co z tą kierownicą? jakieś nowe fotki może?- Virtual Tuning - wasze prace
ten prodżekt jest wyjebany nie ma co... dawids niech się bierze do roboty- Jakie coupe z lat 90 tych???
daj sobie spokój z tym autem. fakt, że mechanicznie nie mam nic do opli ale... to auto nie robi żadnego wrażenia a lata mu lecą i nie tylko..- Jakie coupe z lat 90 tych???
a może coś z "peżota"? takie 306 np http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12895418[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 22:24_________________________________________________albo 406 coupe - coś może znajdziesz- Jakie coupe z lat 90 tych???
z tych co wypisałeś to tak 1. celica i prelude 2. astra p.s. ale calibrą to doje*ałeś- Jakie coupe z lat 90 tych???
Audi 80 Mercedes 124 z naciskiem na to drugie- Ceny paliwa marzec 2026
Bliska Odolanów po godzinie 18 ropka z 4.48 na 4.26 spadła- Ceny paliwa marzec 2026
Dzisiaj już na bliskiej 4.48 za ON, niby nie znaczna różnica bo 3 gr od wczoraj ale jest.. Reszta bez zmian.- Ceny paliwa marzec 2026
trzeba zainwestować w rowerek- Ceny paliwa marzec 2026
Bliska Odolanów ON 4.45 PB95 4.64 BioDiesel 3.78 LPG 2.17 kilometr dalej na prywatnej stacji: ON 4.25- Zna ktoś tą nutkę - BigStar strona główna.
ja ostatnio całe wieczory (3-4 godzinki) od 3 dni świetny kawałek- Zna ktoś tą nutkę - BigStar strona główna.
wielkie dzięki- Zna ktoś tą nutkę - BigStar strona główna.
http://www.bigstar.pl/#/pl/home/ zna ktoś tytuł nutki która gra w czołówce? - [INNE] Zapytanie dot. kupna auta do ok. 5tyś. Laguna? Ibiza?