Treść opublikowana przez michu93
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
nie, K2 [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 22:55_________________________________________________dokładnie ten
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
czy szampon z woskiem powinien się pienić?
-
[B5 AJM] [B5 AJM] Srebrne S:)
Sory ale nie mogłem patrzeć i masz na pewno 6 głośników - bo jeszcze gwizdki
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
gdzie tam jest audi? ja pier**le.
-
[B5 AJM] [B5 AJM] Srebrne S:)
no, no, półskóra i moje ulubine fele 17" :drool: pokaż więcej fotek. ściągnij tą nakładkę z ręcznego
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
a inny będą się dalej pytać po co xD szkoda, że na czerwono, róż byłby lepszy
-
[B5 AEB] Radio do 1300-1500zl
jak chcesz alpinkę to mam dużo lepszy model od tej co pokazał Iro. Radio to alpine ida-x001. Radio było jakiś czas używane, ale po sprzedaży samochodu zostało wyciągnięte i nie używane. Radio jest kuzyna i chciał 900zł. Naprewdę mogę ci polecić. A CD to przeszłość wg. mnie i warto szukać z USB. W a4 fajnie przeciągniesz przedłużkę do USB z tyłu radia do schowka nad radiem i jest elegancko [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 17:17_________________________________________________to jest to radio, oczywiście kolor niebiecki albo czerwony - opcja zmiany
-
[B5 APU] BLACK CURRANT by PARAF
PARAF - bardzo ładne autko chociaż te lampy tylne... i szkoda, że antena w błotniku. Fajnie dopasowałeś kolor licznika do radia
-
[ALL B5] Sprężyny -55/-40mm na seryjne zawieszenie
my osobiście nie zmienialiśmy sprężyn, takie już były jak ją kupiliśmy. Jeździmy tak już pół roku i amory są ok. Na prostej drodze czy zakrętach jest lepiej niż na ori sprężynach i wcale nie do 60km/h, ale na fałdach i uskokach trzeba uważać. Ale jeszcze się nei zdarzyło, żebyśmy zanurkowali o asfalt. Gdyby było tak źle to mój 42 letni ojciec by na takim setupie nie jeździł.
-
Strefa Śmiechu
http://moto.allegro.pl/item1091975597_audi_a6_niepowtarzalne.html :polew:
-
Przysłowia motoryzacyjne.
ja slyszałem o tym ale z przebiegiem: Każde kółko w znaczku audi to sto tysięcy przejechanych bezawaryjnie kilometrów, a opel nie dość, że ma jedno, to jeszcze przekreślone.
-
[B5 1Z] A4 TDi
tak wiem, zresztą, progi i tak mi się nie podobają w kolorze :gwizdanie:
-
[ALL B5] Sprężyny -55/-40mm na seryjne zawieszenie
sami jeździmy na samych sprężynach i jest wszystko ok. chętnie bym wrzucił 17".
-
Strefa Śmiechu
- Przysłowia motoryzacyjne.
apropo - moje ulubione- Przysłowia motoryzacyjne.
Chyba to teraz wymyśliłeś bo nawet się nie rymuje jemu chodzi o p*py- Muzyka w naszych autkach
to pierwsze to mnie miażdży a ogólnie w oby dwóch kosmiczny bas- [ALL B5] Prosba o VT, pomysly i opinie
na 16" można śmigać zupełnie spokojnie. na 17 trzeba uważać już trochę ale 16 to powinien być standard.- [ALL B5] Prosba o VT, pomysly i opinie
jak chcesz to się zamienię - dam ci moje 16 a ty mi dasz 17?- [B5 AEB] Taka nowa granatowo kolorowa~ 40/40
założyłeś tłumik?- Przysłowia motoryzacyjne.
to jest na AKP ... Dizle są jak cymbałki dla przedszkolaków - zaczynasz grać melodie i nagle brakuje ci blaszek... ...Tato ten samochód jest zepsuty? -Nie synku to diesel... ...Szóstego dnia Bóg stworzył silnik dizla, a szatan dorobił do niego wałki rozrządu... Wandej popraw podpis - rozrząd. :gwizdanie:- Przysłowia motoryzacyjne.
Znacie jakieś przysłowia motoryzacyjne? Wyśmiewanie się np z ON albo LPG, marek samochodów itp - wiecie o co chodzi? znalazłem jedną stronkę ale na pewno jest więcej przysłów: http://forum.pclab.pl/lofiversion/index.php?t524200.html- Strefa Śmiechu
:gwizdanie:- Spoty wrocławskie
ale zdjęcia można też wrzucać tutaj na forum może zarejestruję się na AKP- Spoty wrocławskie
widzę, że wrocław umarł, zresztą tak jak i kalisz... ale siara inni też mogliby wrzucać fotki - Przysłowia motoryzacyjne.