Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. mieszkam 200m od lasu a obok mojego domu są 3 stawy. Codziennie rano pachnie świeżym powietrzem - jak to działa rano jak wstaniesz niewyspany o godzinie 6 i w samych gaciach wyjdziesz na dwór a później do szkoły i spanko w busie
  2. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    oj pewnie, że ładnie dziś pół dnia śmigałem tolkiem II na seryjnym zawiasie - jak wsiadłem do mojej audi to nie mówiąc już o ciszy i spokoju, zawieszenie było o niebo wygodniejsze
  3. chyba masz zbyt wysoki bieżnik :gwizdanie: ale gleba mega kox ale do mnie byś asfaltem nie dotarł
  4. a czemu ma nie chodzić. Zapomniałem dodać, wuja ma mercedesa 190 2.0 lpg 1989r licznik nie kręci odkąd go kupił ale liczy mu dobre 600000. Właśnie mu wysiadł silnik. :gwizdanie:
  5. panowie, to ja może pochwalę się moją pracą piątkową. fotki w albumie: http://img15.imageshack.us/g/20100604767.jpg/ na zdjęciach widać tam czego używałem: -szampon K2 Express Plus - czyli szampon z woskiem -płyn do szyb K2 Nutka -spraye do plastików Bono K2 oraz Plak i nie widoczne na fotkach: -Plak do wnętrza -pasta Tempo Aplikatory -specjalna rękawica taka: http://www.tradetec.pl/images/REKAWICAZOLTO-ZIELONAM.jpg -mikrofibra do szyb -inne szmatki Szampon żadna rewelacja jeśli chodzi o mycie, ciężko się nim myje, nawet po zaaplikowaniu większej ilościu prepartu. Chociaż z drugiej strony to do dzisiaj tylko i wyłącznie osiada kurz, który pod wpływem wiatru odlatuje. Płyn do szyb - super zadowolony jestem. Żadnych smug ani plam, kurz osiada ale tak samo jak w przypadku szamponu - praktycznie go nie ma. Porównując te dwa spraye, to spray z K2 dłużej się utrzymuje i nie jest tak tłusty jak Plak. Następnym razem będą kosmetyki Meguiar's. Oraz Karcher
  6. aktualnie 223000 znajomy przyprowadził kiedyś a4 1.6 1995r i miała 51000 znajomy w sharonie ma 590000 kuzyn w a4 1z mial 320000 znalem passata b5 który miał ok 500000 znajomy na w vectrze a 2.0 16v lpg 360000 ogólnie opel ma dobre silniki benzynowe, wg mnie lepsze niż audi - mocniejsze oraz bardziej podatne na lpg. ale za to diesela nie umie zrobić
  7. wygląda fajnie, ale lotka i tylne światła to w ogóle nie mój gust.. pomaluj jeszcze dokładki i progi
  8. Odolanów Bliska wczoraj było 4.32 za ON
  9. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    i jedziesz zrobić sesje, rozumiemy
  10. no była nie zła już ją kiedyś wyczaiłem na audi80.pl
  11. jęsli są większe niż 18cali to oczywiście :gwizdanie: na 16 z gleba myslę ze tez poleca oj lecą lecą wiem co mówię.
  12. a ja chętnie dla odmiany chciałbym ciemne auto..
  13. szczerze mówiąc, jest jeszcze trochę do poprawienia :gwizdanie: sam lubię rysować autka, na lekcjach już nie raz z nudów rysowałem. Ale dałem ci 5 pkt.
  14. elo. żeby mieć podgląd na wątek i się czegoś dowiedzieć tu jestem. przeczytałem, że pasta tempo jest nie zbyt dobra, w takim razie jaką pastą polerować autko? inną pastą do ciemnego i jasnego lakieru?
  15. michu93 odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    http://www.a4-klub.pl/smf/rs4_cantona_pm_motorsport-t136496.0.html;msg1634750#msg1634750
  16. michu93 odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    wypucowane to dopiero wali po oczach a filmik "widok z promki" oglądam już chyba z 100 raz - jak patrze jak to się rozpędza to... niby wolę diesel'a, ale w tym przypadku to by mi PB nie przeszkadzało
  17. no wygląda rewelacyjnie, ale wydaje mi się,że na klapie jest odcień.. :gwizdanie: ale mimo wszystko
  18. michu93 odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    świetne auto, o mocy już nie wspomnę
  19. Posuń się Iwan! i remix Posuń się Iwan (Electro rmx)
  20. jakby nie patrzeć to porównujemy auta z lat produkcji 94-01 oraz 98-05 a to jest jednak wielka różnica. Co innego byłoby porównywać e46 do b6 :gwizdanie:
  21. kuzyn się przesiadł z b5 i żałuje, że nie kupił kolejnej a4. Piękna z zewnątrz i fajna skrzynia steptronic. Jak diesel to tylko 3.0, bo 2.0 jego pali od 6 do nawet 10 a 3.0 ponoć pali podobnie. Słabe nagłośnienie, niewygodne przednie fotele. Ale ja osobiście i tak bym brał BMW I jeszcze coś: beemką trzeba lubić jeździć.
  22. ori chrom do twojego koloru to by pasował, byle nie na matry dzięki
  23. maluj tłumik. nie masz żadnych chromowanych dodatków to po co tłumik na lustro? zobacz jak to u mnie wygląda pomalowany tłumik - link w podpisie
  24. Odolanów Bliska ON 4.33 BIO 3.51

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.