Treść opublikowana przez michu93
-
Dobra energia
mieszkam 200m od lasu a obok mojego domu są 3 stawy. Codziennie rano pachnie świeżym powietrzem - jak to działa rano jak wstaniesz niewyspany o godzinie 6 i w samych gaciach wyjdziesz na dwór a później do szkoły i spanko w busie
-
[B5 1Z] A4 TDi
oj pewnie, że ładnie dziś pół dnia śmigałem tolkiem II na seryjnym zawiasie - jak wsiadłem do mojej audi to nie mówiąc już o ciszy i spokoju, zawieszenie było o niebo wygodniejsze
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
chyba masz zbyt wysoki bieżnik :gwizdanie: ale gleba mega kox ale do mnie byś asfaltem nie dotarł
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
a czemu ma nie chodzić. Zapomniałem dodać, wuja ma mercedesa 190 2.0 lpg 1989r licznik nie kręci odkąd go kupił ale liczy mu dobre 600000. Właśnie mu wysiadł silnik. :gwizdanie:
-
Czym myjecie swoje auta?
panowie, to ja może pochwalę się moją pracą piątkową. fotki w albumie: http://img15.imageshack.us/g/20100604767.jpg/ na zdjęciach widać tam czego używałem: -szampon K2 Express Plus - czyli szampon z woskiem -płyn do szyb K2 Nutka -spraye do plastików Bono K2 oraz Plak i nie widoczne na fotkach: -Plak do wnętrza -pasta Tempo Aplikatory -specjalna rękawica taka: http://www.tradetec.pl/images/REKAWICAZOLTO-ZIELONAM.jpg -mikrofibra do szyb -inne szmatki Szampon żadna rewelacja jeśli chodzi o mycie, ciężko się nim myje, nawet po zaaplikowaniu większej ilościu prepartu. Chociaż z drugiej strony to do dzisiaj tylko i wyłącznie osiada kurz, który pod wpływem wiatru odlatuje. Płyn do szyb - super zadowolony jestem. Żadnych smug ani plam, kurz osiada ale tak samo jak w przypadku szamponu - praktycznie go nie ma. Porównując te dwa spraye, to spray z K2 dłużej się utrzymuje i nie jest tak tłusty jak Plak. Następnym razem będą kosmetyki Meguiar's. Oraz Karcher
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
aktualnie 223000 znajomy przyprowadził kiedyś a4 1.6 1995r i miała 51000 znajomy w sharonie ma 590000 kuzyn w a4 1z mial 320000 znalem passata b5 który miał ok 500000 znajomy na w vectrze a 2.0 16v lpg 360000 ogólnie opel ma dobre silniki benzynowe, wg mnie lepsze niż audi - mocniejsze oraz bardziej podatne na lpg. ale za to diesela nie umie zrobić
-
Spoty wrocławskie
- [B5 AFN] Passat B5 AFN+w260+Big IC+ soft= 202KM 415NM
wygląda fajnie, ale lotka i tylne światła to w ogóle nie mój gust.. pomaluj jeszcze dokładki i progi- Ceny paliwa marzec 2026
Odolanów Bliska wczoraj było 4.32 za ON- [B5 1Z] A4 TDi
i jedziesz zrobić sesje, rozumiemy- Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
no była nie zła już ją kiedyś wyczaiłem na audi80.pl- Nimbus Grau Perl Effekt
jęsli są większe niż 18cali to oczywiście :gwizdanie: na 16 z gleba myslę ze tez poleca oj lecą lecą wiem co mówię.- Nimbus Grau Perl Effekt
a ja chętnie dla odmiany chciałbym ciemne auto..- Prośba o pomoc w konkursie Mazda ZOOM ZOOM (wersja testowa nowego rysunku)
szczerze mówiąc, jest jeszcze trochę do poprawienia :gwizdanie: sam lubię rysować autka, na lekcjach już nie raz z nudów rysowałem. Ale dałem ci 5 pkt.- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
elo. żeby mieć podgląd na wątek i się czegoś dowiedzieć tu jestem. przeczytałem, że pasta tempo jest nie zbyt dobra, w takim razie jaką pastą polerować autko? inną pastą do ciemnego i jasnego lakieru?- RS4 Cantona
http://www.a4-klub.pl/smf/rs4_cantona_pm_motorsport-t136496.0.html;msg1634750#msg1634750- RS4 Cantona
wypucowane to dopiero wali po oczach a filmik "widok z promki" oglądam już chyba z 100 raz - jak patrze jak to się rozpędza to... niby wolę diesel'a, ale w tym przypadku to by mi PB nie przeszkadzało- Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
no wygląda rewelacyjnie, ale wydaje mi się,że na klapie jest odcień.. :gwizdanie: ale mimo wszystko- RS4 Cantona
świetne auto, o mocy już nie wspomnę- Strefa Śmiechu
Posuń się Iwan! i remix Posuń się Iwan (Electro rmx)- Audi A4 1.9 TDi vs. BMW 3 e46 320d
jakby nie patrzeć to porównujemy auta z lat produkcji 94-01 oraz 98-05 a to jest jednak wielka różnica. Co innego byłoby porównywać e46 do b6 :gwizdanie:- Audi A4 1.9 TDi vs. BMW 3 e46 320d
kuzyn się przesiadł z b5 i żałuje, że nie kupił kolejnej a4. Piękna z zewnątrz i fajna skrzynia steptronic. Jak diesel to tylko 3.0, bo 2.0 jego pali od 6 do nawet 10 a 3.0 ponoć pali podobnie. Słabe nagłośnienie, niewygodne przednie fotele. Ale ja osobiście i tak bym brał BMW I jeszcze coś: beemką trzeba lubić jeździć.- [ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass
ori chrom do twojego koloru to by pasował, byle nie na matry dzięki- [ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass
maluj tłumik. nie masz żadnych chromowanych dodatków to po co tłumik na lustro? zobacz jak to u mnie wygląda pomalowany tłumik - link w podpisie- Ceny paliwa marzec 2026
Odolanów Bliska ON 4.33 BIO 3.51 - [B5 AFN] Passat B5 AFN+w260+Big IC+ soft= 202KM 415NM