Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. ee chyba, że tak. nie jestem dobry w kategorii avant. troszkę lepiej mi idzie w sedanach
  2. tyle razy oglądałem to autko a nigdy się tu nie wypowiadałem dziwne świetnei się rpezentuje, te kubełki mi się podobają jak zmieniłeś tylne lampki na polifta to mogłeś emblematy przykleić tak jak w polifcie, albo wywal je całkiem i ten napis na tylej szybie to bym też wywalił. po za tym fajna włoszka
  3. zajęcie na niedziele..
  4. podepnę się - to możliwe, żeby ot tak od razu kontrolka ładowania się zapaliła? tzn było tak - auto stało na podwórku i odpaliłem, żeby wjechać do garażu, kontrolki pogasły a od ładowania żarzyła się i w ciągu 10 sekund już mocno świeciła. ładowania nie ma. wymiana szczotek i regulatora napięcia pomoże?
  5. Co Ty pierniczysz Czytaj uważnie co on napisał recaro, to nie zwykłe kubełki :embarrassed:
  6. wrocław, ulica osobowicka - sposób na zarabianie
  7. nie byliśmy pod koroną :gwizdanie: tylko w l'eclercu i w factory. a blachy OOL ale widocznie było blisko
  8. no przecież macie jak byk w poprzednim temacie nosba - http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_moje_niemrawe_malenstwo_kilka_nowszych_fot_str_1_d-t15389.0.html w pierwszym poście pisze.
  9. jak piszą "ałdi" to chyba logiczne, że nie mają więcej jak 10 lat... :polew:
  10. a dzisiaj jechaliśmy do factory przez milenijny.. było tak blisko, no ale dzisiaj jest piątek. żeby nie bylo OT - coś tam zmodziłeś u siebie?
  11. żeby wszyscy się pytali - po co?
  12. zdjęcie dalej z telefonu, i w sumie nie widać żadnego efektu... ale na żywo jest lepiej muszę sobie sprawić aparat - a może ktoś się zna na aparatach i mi pomoże? [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 22:13_________________________________________________chodzi o hak holowniczy, jest żółty
  13. e tam, nie ma się czym chwalić
  14. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    , jest kox Michaś nie no jest - zrobiłem foto, ale dokładki mógłbym mieć w kolorze :gwizdanie:
  15. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    slepy - ale pomysł na żółty hal holowniczy jednak zgapiłem nie mogłem się powstrzymać.
  16. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    slepy - to jest napewno 95r? lakier to masz boski poprostu. :drool: ale już to kiedyś mówiłem :gwizdanie:
  17. księga skarg i zażaleń haha... jak tam panowie? kto jeszcze ma długi weekend? w moim przypadku do 6 września.
  18. mi styka długopis wiesz, że żartuję, bo przecież i tak mase roboty wykonałeś świetnie i zawsze będzie mi się to autko podobało
  19. oj co za staroć ale nie powiem, bo można sobie tego posłuchać
  20. takie ładne auto, tył usa a felgi się chowają pod błotnikiem. wąsko i wysoko
  21. ale koza :gwizdanie:
  22. Tyylko Bliska albo Orlen
  23. będzie i niestety niebieskie rozbierz i zmień diody na czerwone
  24. nie widziałem tego na żywo, ale ogólnie radia z pinka ostatnio mi się nie podobają, za tą kasę wolałbym porządną alpinkę kupić. Jak do radia było przejście ISO albo miałeś takie przy statym radiu i je posiadasz dalej to bez problemu podejdzie. Podświetlenie rozumiem, że czerwone bo inaczej... :gwizdanie: edit: chyba nie było czerwonego podświetlenia i jest niebieskie, coo?
  25. kurcze, ja chcę znowu aparat fotograficzny ;( a też nie wiedziałem, że można dodawać do znajomych ale patrzę, pisze "add friends" no to klik

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.