Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 ADR] Moja A4-ka
no dobrze, że haka się pozbyłeś, ale ten tłumik jeszcze to jak dla mnie porażka. buczy?
-
[ALL B5] Grafitowa Bestia A4 1.8
no to zależy jakie masz plany do auta - ogólnie im niżej tym lepiej zależy od twoich chęci, rozmiaru kół jakich planujesz
-
[ALL B5] Grafitowa Bestia A4 1.8
nikt się tu nie obrazi gleba to obniżenie zawieszenia
-
[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona
no ta felga jest dobra, dużo ładniejsza od rs4. i w dół rzeczywiście by się przydało a co do e46 - mi się wizualnie podoba a wnętrze średnie
-
[B5 APU] BLACK CURRANT by PARAF
nie jest tak źle
-
[B5 AFN] AudiMatik
pasta tempo daje bardzo krótkotrwały efekt. woskowanko napewno efekt da lepszy co do auta: zawsze podobał mi się ten kolorek felgi zakładaj minimum 17" przód lampki zespolone + xenon + spryski tył po II lifcie - żadne diody czy przyciemniane. mikacze w błotnik dymione kiera jak najbardziej i zmieniłbym te plastikowe rączki, na nowe albo czarne i oczywiście dywaniki
-
[ALL B5] Grafitowa Bestia A4 1.8
załóż elektryczne szyby! lampy przód i tył najlepiej po II lifcie (wtedy halo w zderzak), białe kierunki w błotniki, minimum 17", gleba. Na początek wywal ten uchwyt na telefon. i dobre radyjko mógłbyś zapodać a tak to nie źle się prezentuje
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
a tak:
-
[ALL B5] Audi A4 by Elber ;)
ładne auto ale felgi nie robią wg mnie żadnej roboty... a zamów rameczki a4-klub.pl te to robią robotę
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
to mów tak odrazu a nie po mnei jeździć będą.
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
:gwizdanie: po zakończeniu mnie trzyma...? i tak były lepsze
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
na tej fotce wygląda jakby były w ruchu
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
ale poprzednia felga była lepsza
-
Avant by Paziu .. .. 200 000 tys na blacie .. 17" xenon
to rozmowa o tym będzie tutaj czy w spotach wrocławskich?
-
S3 weekendowe
pewnie, że lepiej, a poprzednia felga piękna nie była ale lepiej się prezentowała od tej. mogłeś tamtą zostawić i pomalować na biało
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
mi się jednak wydaje, że żółte felgi by pasowały, ale nie ten wzór.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
różowe halo?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
te niebieskie mogłyby być, ale pomyśl nad złotymi/żółtymi - pasowałoby do halogenów.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
ok. narazie wykończę to co mam i dam znać dzięki za rady
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
hmm.. wiem, że to drogi interes. chciałbym mieć wszystkie te produkty, to auta już bym chyba w ogóle nie odstępował na krok [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 23:36_________________________________________________jeszcze zapytam: na jak długo taki zestaw "Smooth Surface Clay Kit" mi starczy? powiedzmy, że sprzątam auto hmm.. raz na tydzień?
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
no z tymi złotówkami to problem, bo nie mam żeby przeznaczyć, ale jakbym coś upatrzył to bym uzbierał np do 100zł
-
[B5 APU] BLACK CURRANT by PARAF
bierz odrazu 18"
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
łukasz, a co byś mi zaproponował do mycia srebrnego lakieru? żeby był efekt i jakiś ręczniczek do tego :gwizdanie:
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
aj bo się napaliłem i kupiłem co było :gwizdanie: coś pomyślę.. w ostrowie są te kosmetyki, muszę któregoś dnia wejść i poobczajać co i jak - muszę wymacać
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
a ja kupiłem jakiś czas temu i nie jestem w ogóle zadowolony