Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. co to jest?
  2. dzięki. wiem że lotka do niczego, ale żeby ją wywalić to nowa klapa albo szpachlowanie.. 16" wcale nie ginie aż tak. chcę te sprzedać i kupić jakieś fajnie 17" najlepiej BBS ale zobaczymy.[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 14:36_________________________________________________SPRZEDANA! Można zamykać.
  3. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ciekawe planujesz ten twój żółty hak jakoś mi się wydaje, że jest bardziej wysunięty niż mój. mojego tak słabo widać
  4. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    mógłbyś pogrzebać jeszcze w tym roku. takie usa madafaka zrobić szukaj kazji na klapę, a lampki sam sobie zaczerwienisz
  5. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
  6. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    nawet jakbyś mi nie pozwolił to bym wrzucił p.s. tylną klapę kroiłem sam, bo nie chciało mi się kolorowac innej p.s.2. tylne czerwone lampki są super
  7. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    mogę wrzucić ładniejszego fotoszopa?
  8. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    lipa kontrast na lampach i krzywa tablica ale ja ci mówię, że będzie za***iście a jeszcze jakby bumper tył z s4 był to malinka chociaż zbytnio by go nie było widać z daleka
  9. mi się właśnie wydaje, że od d*py strony ten golf jest zaczęty. najpierw gleba, koło itp a później maska. wtedy to jakoś by było. jak tak samo zaczniesz a4 to dziękuję bardzo za taki tuning.
  10. DJ - włącz jeszcze gadu jak możesz [br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 00:49_________________________________________________a co do włącznika do navi - załatw sobie jakiś przycisk np od ogrzewania tylnej szyby i tam zrób włącznik urządzenia - jeśli da radę
  11. uchwyt jest wsadzony do środka a navi wystaje oczywiście poza. żeby była w środku to musiałbym ściągnąć obudowę, czego nie zrobię napewno.
  12. proszę - telefonem i nie wyraźnie ale narazie nie dam rady inaczej, może jutro.
  13. ja nie mam usb a mam kartę SD właśnie. Powiedz mi jak odblokowałeś windowsa? może być pw, bo opcja z filmmi czy muzyczką jest dobra. a gdyby tak jeszcze podłączyć głośniczki do tej navi?
  14. właśnie tak myślałem, że sama matryca. Ale ja wyciągał matrycy nie będę, jest dobrze tak jak jest tylko kabelek jakoś przeprowadzę i będzie ok. A pomysł naprawdę dobry
  15. już tam sobie wsadziłem moją, jest większa, ale wsadziłem do środka uchwyt, który się podczepia do szyby. Trzyma się dobrze, a dzięki temu że jest szersza to ustawiłem ją pod kątem Wygląda dobrze, trzyma się dobrze, a co do temperatury to na zimę można wyłączyć środkowe nawiewy I ja mam taki plus, że mogę navi wyciągnąć a u ciebie jak z tym jest? Pod marketem wyciągniesz?
  16. wygląda to fajnie tylko czy dobrze patrzy ci się na ekran pod kątem? bo rozumiem, że tak jest zamontowana. druga sprawa, nawiew nie powinien lecieć na navi, z tyłu przecież chodzą wiatraczki czy coś, bynajmniej odprowadzane jest tam ciepło, żeby się urządzenie nie grzało, więc w lato pół biedy ale zimą nie może wiać tam ciepłe powietrze, zresztą jak odgrodzisz tą część to i tak będzie tam dosyć ciepło. i trzecia sprawa - ściągnij ten chrom z kratek
  17. to jesli autor myli ahh-klekota z 2.8 PB to juz widze jego naped na tył AAH miało być chyba
  18. a co klekot już nie da rady ciągnąć na tył? :gwizdanie:
  19. zaje*ista sztuka ta skórka, ta kiera, szkoda, że drewno zamiast aluminium jest w środku wypoleruj kominki
  20. no ale relingi tu są potrzebne na gwałt
  21. do ilu cali szerokości felga będzie dobra, tzn nie będzie obcierała o nadkola? felga 17" ET35 opona 225/45? i przy okazji - duża różnica w spalaniu będzie między tymi a 16" 205/55?
  22. taka felga zginie w takim aucie - czarna 16". s-line w b5 - nie powinniśmy wykluczać tej opcji w b5, bo ostatnio w battalionie nawet ktoś tam coś o tym znalazł.
  23. polerka schodzi mi mniej więcej 2 godziny - ale to dokładna. sprzątanie wnętrza, wszystkie zakamarki, odkurzanko, mycie szybek, pastowanie opon itp.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.