Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. michu93 odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    rodzina w komplecie
  2. rzeczywiście były dzięki ___ zrobiłem małą sesję z golfem. zdjęcia za chwilę [br]Dopisany: 21 Lipiec 2010, 22:20_________________________________________________lampy po polerce: przed pastowaniem opon z golfem
  3. michu93 odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    ciekawe jak to się ma do szybkiej jazdy i zdzierania opon co do szybkiej jazdy - v-max golfa - 140km/h - spalanie wychodziło 12.75l/100km. po skręceniu gazu spalanie ok. 10l i mniejszy v-max oraz mułek. będzie regulacja gazówki. liczę, że przy spokojnej jeździe zejdzie do 8 oraz v-max się z lekka poprawi - katalogowo 160km/.
  4. michu93 odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    nie oglądam b6, zresztą tak samo jak b7 i b8 ale zaraz zerknę a co do felgi to ja preferuję bez parapetów ew. lekki, i naciągnięta guma oraz nisko i sztywno [br]Dopisany: 21 Lipiec 2010, 00:09_________________________________________________o jaki negatyw ci chodzi, bo chyba nie w temacie jestem
  5. michu93 odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    ja jakbym miał a4 to tylko fele mercedesa nisko szeroko i w kolorze
  6. michu93 odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    zobaczymy
  7. michu93 odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    tylko ładny naciąg mnie interesuje
  8. michu93 odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    ja bym chciał 16" i jakaś wąska opona - 175/40?
  9. michu93 odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    myślałem raczej o białym. bo kolor auta nie będzie zmieniany[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 23:36_________________________________________________mam nawet vt na białym kole [br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 23:36_________________________________________________ zderzaki w czarny mat (razem z chromami) i ogólnie jakbym znalazł sierpy na nadkola to bym chyba kupił.
  10. michu93 odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    sprzęta to mogę pokazać, ale nie chcę, żebyście się później zamknęli w sobie :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 23:08_________________________________________________ najpierw to by trzeba karoserie ogarnać z tymi wszystkimi wgniotkami i zarysowaniami. ale spoko spoko - prawdopodobnie mam robotę załatwioną, niby żadnych kokosów nie zarobię ale zawsze coś będzie i wrzuciłbym kółko jakieś a później audio. [br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 23:10_________________________________________________i klapa usa na tył, mógłbym kupić przednie błotniki z obrysowkami (mój prawy jest pognieciony) ale dalej nei ma kasy, chyba, że się nie sprzedadzą to może zamówię za jakiś czas.
  11. michu93 odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    nie mam zdjęć. dzisiaj sobie niestety cały dzień prawie w łóżku przeleżałem bo mam brzydką odmianę grypy :gwizdanie: jak tylko się dobrze poczółem to skoczyliśmy po psikadło i żarówkę w postój do pasiora i później znowu łóżko :gwizdanie:
  12. michu93 odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    już jest wymalowany, plastiki dziś wypryskałem ale zabrakło na grila bo w pierwszej kolejności pasek był
  13. lampki wypolerowane - wyglądają jak nówki. pasta tempo + szmata na piance i wiertarka tatuś się postarał
  14. czym wyczyścić tapicerkę w audi a4 z 99r?
  15. siema. mam ten sam problem w pasku, dokładnie tak jak opisuje autor wątku. silniczek po wyciągnięciu sprawny, szybę bez silniczka idzie ręcznie przesuwać, po podłączeniu probówki do wyjścia na silniczek nie widzę sygnału żadnego. prąd dochodzi to mechanizmu, bo cyka, ale pracować nie chce. co mam zrobić?
  16. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    brakuje bagażnika na dach.. :gwizdanie: a folia rozumiem, że czerwona na lampy?
  17. tak, ostatnio też miałem "przyjemność" bawić się symphony, które zawsze chciałem mieć. I odechciało mi się. Cała wieża zaleciała mi tandetą. Zmień to na coś fajnego
  18. tylko audi ładniejsza
  19. polerka była ale ręczna, lampy po lifcie? czegoś takiego chyba nie było w passatach.
  20. tyc to jest ta klarowna? podoba mi się, ale to auto starszego i nie wiem co on na to.. jak narazie brak kasy. a zielone podświetlenie to i tak pasuję ale każdy może mieć swoje zdanie
  21. mnie i tak się podobał, szczególnie dlatego, że automat
  22. to zielone jest lepsze niż niebiesko czerwone, bo przynajmniej się nic nie zlewa a lampki to chyba od zewnątrz tak wyglądają. jakby zaśniedziały
  23. no jednak nie tacie nie podchodziło spalanie i ten kombiś..
  24. michu93 odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    katalogowo ok 15 sekund ale muszę go sprawdzić, bo na bank jest więcej, bynajmniej na gazie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.