Treść opublikowana przez michu93
-
Golf - w automacie.
rodzina w komplecie
-
zdrady klubu ciąg dalszy - VW Passat B5
rzeczywiście były dzięki ___ zrobiłem małą sesję z golfem. zdjęcia za chwilę [br]Dopisany: 21 Lipiec 2010, 22:20_________________________________________________lampy po polerce: przed pastowaniem opon z golfem
-
Golf - w automacie.
ciekawe jak to się ma do szybkiej jazdy i zdzierania opon co do szybkiej jazdy - v-max golfa - 140km/h - spalanie wychodziło 12.75l/100km. po skręceniu gazu spalanie ok. 10l i mniejszy v-max oraz mułek. będzie regulacja gazówki. liczę, że przy spokojnej jeździe zejdzie do 8 oraz v-max się z lekka poprawi - katalogowo 160km/.
-
Golf - w automacie.
nie oglądam b6, zresztą tak samo jak b7 i b8 ale zaraz zerknę a co do felgi to ja preferuję bez parapetów ew. lekki, i naciągnięta guma oraz nisko i sztywno [br]Dopisany: 21 Lipiec 2010, 00:09_________________________________________________o jaki negatyw ci chodzi, bo chyba nie w temacie jestem
-
Golf - w automacie.
ja jakbym miał a4 to tylko fele mercedesa nisko szeroko i w kolorze
- Golf - w automacie.
-
Golf - w automacie.
tylko ładny naciąg mnie interesuje
-
Golf - w automacie.
ja bym chciał 16" i jakaś wąska opona - 175/40?
-
Golf - w automacie.
myślałem raczej o białym. bo kolor auta nie będzie zmieniany[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 23:36_________________________________________________mam nawet vt na białym kole [br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 23:36_________________________________________________ zderzaki w czarny mat (razem z chromami) i ogólnie jakbym znalazł sierpy na nadkola to bym chyba kupił.
-
Golf - w automacie.
sprzęta to mogę pokazać, ale nie chcę, żebyście się później zamknęli w sobie :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 23:08_________________________________________________ najpierw to by trzeba karoserie ogarnać z tymi wszystkimi wgniotkami i zarysowaniami. ale spoko spoko - prawdopodobnie mam robotę załatwioną, niby żadnych kokosów nie zarobię ale zawsze coś będzie i wrzuciłbym kółko jakieś a później audio. [br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 23:10_________________________________________________i klapa usa na tył, mógłbym kupić przednie błotniki z obrysowkami (mój prawy jest pognieciony) ale dalej nei ma kasy, chyba, że się nie sprzedadzą to może zamówię za jakiś czas.
-
Golf - w automacie.
nie mam zdjęć. dzisiaj sobie niestety cały dzień prawie w łóżku przeleżałem bo mam brzydką odmianę grypy :gwizdanie: jak tylko się dobrze poczółem to skoczyliśmy po psikadło i żarówkę w postój do pasiora i później znowu łóżko :gwizdanie:
-
Golf - w automacie.
już jest wymalowany, plastiki dziś wypryskałem ale zabrakło na grila bo w pierwszej kolejności pasek był
-
zdrady klubu ciąg dalszy - VW Passat B5
lampki wypolerowane - wyglądają jak nówki. pasta tempo + szmata na piance i wiertarka tatuś się postarał
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
czym wyczyścić tapicerkę w audi a4 z 99r?
-
[ALL B5] Przestała działać elektryczna szyba (tylna)
siema. mam ten sam problem w pasku, dokładnie tak jak opisuje autor wątku. silniczek po wyciągnięciu sprawny, szybę bez silniczka idzie ręcznie przesuwać, po podłączeniu probówki do wyjścia na silniczek nie widzę sygnału żadnego. prąd dochodzi to mechanizmu, bo cyka, ale pracować nie chce. co mam zrobić?
-
[B5 1Z] A4 TDi
brakuje bagażnika na dach.. :gwizdanie: a folia rozumiem, że czerwona na lampy?
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
tak, ostatnio też miałem "przyjemność" bawić się symphony, które zawsze chciałem mieć. I odechciało mi się. Cała wieża zaleciała mi tandetą. Zmień to na coś fajnego
-
zdrady klubu ciąg dalszy - VW Passat B5
tylko audi ładniejsza
-
zdrady klubu ciąg dalszy - VW Passat B5
z b6 odrazu
-
zdrady klubu ciąg dalszy - VW Passat B5
polerka była ale ręczna, lampy po lifcie? czegoś takiego chyba nie było w passatach.
-
zdrady klubu ciąg dalszy - VW Passat B5
tyc to jest ta klarowna? podoba mi się, ale to auto starszego i nie wiem co on na to.. jak narazie brak kasy. a zielone podświetlenie to i tak pasuję ale każdy może mieć swoje zdanie
-
zdrady klubu ciąg dalszy - VW Passat B5
mnie i tak się podobał, szczególnie dlatego, że automat
-
zdrady klubu ciąg dalszy - VW Passat B5
to zielone jest lepsze niż niebiesko czerwone, bo przynajmniej się nic nie zlewa a lampki to chyba od zewnątrz tak wyglądają. jakby zaśniedziały
-
zdrady klubu ciąg dalszy - VW Passat B5
no jednak nie tacie nie podchodziło spalanie i ten kombiś..
-
Golf - w automacie.
katalogowo ok 15 sekund ale muszę go sprawdzić, bo na bank jest więcej, bynajmniej na gazie