Treść opublikowana przez michu93
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
oczywiście - ręczna
-
Ceny paliwa marzec 2026
wrocław, twardogóra, odolanow - ON 4.42
-
[ALL] Retro? Czy to tuning ze smakiem, maska z rdzą. Końcowe foto
na zimę ma motora
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
ja nie rozumiem tego, jak piszecie, że z takimi produktami siedzieliście 4 godziny przy aucie. 4 godziny to ja potrafię siedzeć przy z swoim bez markowych kosmetyków najdłużej siedziałem 9 godzin przy samochodzie, ale jakieś kosmetyki miałem
-
[ALL] Retro? Czy to tuning ze smakiem, maska z rdzą. Końcowe foto
a wg mnie do granatowego by to jakoś pasowało
-
[ALL] Retro? Czy to tuning ze smakiem, maska z rdzą. Końcowe foto
tym bardziej, że chyba jeszcze nie było b5 rost. :gwizdanie:
-
[ALL] Retro? Czy to tuning ze smakiem, maska z rdzą. Końcowe foto
to co proponujesz to takiego rosta? 19"?
-
[ALL] Retro? Czy to tuning ze smakiem, maska z rdzą. Końcowe foto
16"
-
[ALL] Retro? Czy to tuning ze smakiem, maska z rdzą. Końcowe foto
no na stali fajnie wygląda, ale maja-m nie chce stalówek tylko bbs'a.. a stal fajnie wygląda szczególnie z tym czerwonym.
-
[ALL] Retro? Czy to tuning ze smakiem, maska z rdzą. Końcowe foto
może tak być , dorwij jakąś maskę po pieniądzach, i rezaj , jak dobrze wyjdzie, to tez sobie podrezam slepy - ty zostaw ten swój lakierek w spokoju
-
[ALL] Retro? Czy to tuning ze smakiem, maska z rdzą. Końcowe foto
on nie chce stalówek
-
[B5 AEB] [Warszawa] Moja A4
te delikatne wyglądają całkiem całkiem, ale te twoje to tak średnio mi się widzą.. ale załóż jeszcze białe relingi i białe migacze!
-
[ALL] Retro? Czy to tuning ze smakiem, maska z rdzą. Końcowe foto
daj sobie z tym spokój rób autko ze smakiem a nie na farmę
-
[B5 AEB] Czerwony poganiacz czyli 1.8T Quattro by Oettinger/ Nowe fotki str 2 !
i tutaj się niestety mylisz, bo klima w aucie cały rok praktycznie się przydaje, nie koniecznie do chłodzenia auta, ale np do osuszania powietrza - para z szyb.
-
[B5 AEB] Czerwony poganiacz czyli 1.8T Quattro by Oettinger/ Nowe fotki str 2 !
klamki w kolor, większe koło, troszkę niżej nie zaszkodzi, lampy przód i tył po lifcie i będzie elegancko chociaż czerwone ładnie się prezentują z pakietem s4
-
Co to za nutka?
znalazłem nutkę ale nie ma tytułu http://patrz.pl/mp3/muzyka-z-akademi-policyjnej-3 na pewno ktoś wie co to jest..
-
[ALL B5] Śrubka w oponie...
np w drugą oponę
-
[B5 AJM] B5 pave
ładne autko zrób to co masz w planach ale szybek nie ściemniaj ten chrom z klapy tylnej też wywal gleba jak najszybciej dobre dywany, może mało eleganckie ale dobrze maskują syf i dobrze się je sprząta
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
no jest duuzo lepiej najwyższy czas - chociaż jeszcze w dół by mogła zejść
-
Co to za nutka?
poszukuję piosenki: ostatnio dosyć często leci na planecie poznań. ogólnie refren piosenki jest z daawnych lat. zwrotki śpiewa dziewczyna, może nie śpiewa, a mówi. w refrenie grają na saksofonie. zna ktoś? może być ta stara wersja. tutaj wrzuciłem na wrzutę to co udało mi się nagrać - nie zbyt dobrze słychać ale tak od połowy jest ten cały refren: http://w930.wrzuta.pl/plik/azFn1sQG1ka/1006291309_00 dodam jeszcze, że piosenka nie należy do najszybszych
-
[B5 ABC] Niskie i szerokie A4 2.6 by Rafal
no wnęka do foteli jeszcze by sie boczki w skórze przydały i to jest nisko? ja mam tak samo, no może tył ciut wyżej jak zmienisz co trzeba to dopiero będzie kox a kiera od s4 bo nie było s-line :gwizdanie:
-
Audi A4 B5 by Junior
lampy przód i tył do wymiany, ściągnij chrom z szybek. felga więszka się prosi jak najszybciej a wtedy lusterka - coś z ich kolorem, bo teraz do felg w miarę pasują a później może być lipa popraw fotel kierowcy bo ktoś go fajnie zszył albo odrazu wkładaj skórę ogólnie ładna
-
[ALL B5] Grafitowa Bestia A4 1.8
zapodaj podtlenek LPG
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
trzeba troszkę odgrzebać kotleta zdjęcia z poprzedniego roku. zdjęcia są po poprawkach koloru, kontrastu i poziomów (?). Aparat: Panasonic DMC-LS60 - 6.0MP a to zdjęcie bez poprawek.
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
topor rób foty! bo nie ma ostatnio co oglądać na tym forum :gwizdanie: