Treść opublikowana przez michu93
-
Golf - w automacie.
chcieć bym chciał ale nie ma kasy. narazie skupiam się na tapicerce oraz licznik w obrotkiem może bo w automacie mi się obrotek podoba
-
Ceny paliwa marzec 2026
LPG niedaleko mnie - 2.27
-
[ALL B5] Wgniecienie na rogu.
ok, narazie wszystko wiem. dzięki za odpowiedzi. można zamykać.
-
Golf - w automacie.
silnik nie myty a tylne lampy jeśli już to będą całe czerwone.
-
Golf - w automacie.
nowe foty w pierwszym poście. w aucie znalazłem rachunki także na nowy cały tłumik, pompka paliwa, alternator, akumulator, przewody i kopułka, zresztą widać, że są nowe
-
Golf - w automacie.
słyszałem o 1.9 tdi - nawet widziałem foty ale 2.0 to jeszcze nie..[br]Dopisany: 09 Lipiec 2010, 00:04_________________________________________________może mi ktoś powiedzieć, czy do automata można dołożyć tą półkę łączącą tunel z deską rozdzielczą?
-
Golf - w automacie.
mam jechać? może jeszcze zdążę..
-
Golf - w automacie.
no zobaczymy co z tego będzie
-
Golf - w automacie.
shit, nie shit, ale na dzień dzisiejszy nie mieliśmy się czym ruszyć gdziekolwiek, a że jesteśmy oddaleni od 3 różnych miasteczek dookoła o 10km to nie jest fajnie. [br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 23:03_________________________________________________zapomniałem dodać, że samochód ma jeszcze instalację gazową i 4 nowe opony już robię edit.
-
Golf - w automacie.
Gili - jako, że na bank będzie on w moim posiadaniu, to coś z nim wykombinuję. Ale rosta na 99% nie będzie chciałbym, żeby było nisko i szeroko oczywiście, i najlepiej US. Ale to wszystko czas pokaże. Niestety w tym roku nie mogę znaleść pracy sezonowej. Ale zobaczymy co z nim będzie :gwizdanie:
-
Golf - w automacie.
nie wiem co od niego chcesz - idzie jak burza [br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 22:20_________________________________________________P.S. to będzie chyba moje audi na 18nastkę
-
Golf - w automacie.
Golf mk2 silnik: 1600ccm ok. 75KM EZ + LPG BRC skrzynia: automatyczna - 3-gang przebieg: 327000km wyposażenie: brak Zdjęcia:
-
[ALL B5] Wgniecienie na rogu.
to nie jest nasze auto, pokazałem miejsce w którym jest to wgniecienie na innym aucie. ale nie ma zdjęcia z bliska.
-
[ALL B5] Wgniecienie na rogu.
Panowie, czy da się jakoś sensownie usunąć wgniotkę, ktora byłaby w miejscu zaznaczonym na foto? Ten róg jak jest wgnieconty to co z tym zrobić. Jak później wygląda malowanie? Trochę to jest przerażające.. Ale..:
-
Gminy łatają budżet fotoradarami
a czy każdy fotoradar powinien być uprzedzony tabliczką ostrzegającą o pomiarze prędkości? Na drodze do wrocławia przed każdym fotoradarem taka informacja jest. I czy to prawda, że można powiedzieć, że nie wiem kto jechał, wtedy trzeba uiścić tylko mandat pieniężny a punktów karnych nikt nie otrzymuje?
-
[B5 AFN] Moja pierwsza Audiczka
Można?? możesz sobie zamontować chyba wszystko czego zapragniesz autko ładne, ale to "coś" z tłumika wywal jak najprędzej.
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
juz domyslam sie za ile gosc chce je sprzedac (dopisane w aukcji "Nowy komplet kosztowal 16.000 Zl.") też to zauważyłem [br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 09:29_________________________________________________albo te: http://www.moto.allegro.pl/item1099021666_keskin_kt_5_18_j_9_5_j_11_5x112_5x120.html ale cena też nie zła.
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
http://www.moto.allegro.pl/item1112253377_brabus_monoblock_iii_19_mb_w140_w220_w210_w.html te w jakiś kolorek, może być ten co masz pod maską [br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 09:24_________________________________________________albo rancik w polerkę a środek w kolor
-
[B5 1Z] A4 TDi
chyba wiem co wrzucę na tapetę do navi
-
[ALL B5] Grafitowa Bestia A4 1.8
wszystkie były fajne
-
[ALL B5] Grafitowa Bestia A4 1.8
hehe, nie no nawet jakbyśmy mieli co innego to tutaj i tak zostaję. to mój drugi dom :gwizdanie: już zboczyliśmy ze ścieżki i kupiliśmy passata
-
[ALL B5] Grafitowa Bestia A4 1.8
a4 albo passat b5 albo mercedes e-klasse no widzisz, trzeba uważać z vectrami tak jest
-
[ALL B5] Grafitowa Bestia A4 1.8
sprzedało się.
-
[ALL B5] Grafitowa Bestia A4 1.8
opony umyć i wypastować!
-
Strefa Śmiechu
no to nie źle [mod]Następnym razem poleci kropek. [/mod]