Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. michu93 odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    chcieć bym chciał ale nie ma kasy. narazie skupiam się na tapicerce oraz licznik w obrotkiem może bo w automacie mi się obrotek podoba
  2. LPG niedaleko mnie - 2.27
  3. ok, narazie wszystko wiem. dzięki za odpowiedzi. można zamykać.
  4. michu93 odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    silnik nie myty a tylne lampy jeśli już to będą całe czerwone.
  5. michu93 odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    nowe foty w pierwszym poście. w aucie znalazłem rachunki także na nowy cały tłumik, pompka paliwa, alternator, akumulator, przewody i kopułka, zresztą widać, że są nowe
  6. michu93 odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    słyszałem o 1.9 tdi - nawet widziałem foty ale 2.0 to jeszcze nie..[br]Dopisany: 09 Lipiec 2010, 00:04_________________________________________________może mi ktoś powiedzieć, czy do automata można dołożyć tą półkę łączącą tunel z deską rozdzielczą?
  7. michu93 odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    mam jechać? może jeszcze zdążę..
  8. michu93 odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    no zobaczymy co z tego będzie
  9. michu93 odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    shit, nie shit, ale na dzień dzisiejszy nie mieliśmy się czym ruszyć gdziekolwiek, a że jesteśmy oddaleni od 3 różnych miasteczek dookoła o 10km to nie jest fajnie. [br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 23:03_________________________________________________zapomniałem dodać, że samochód ma jeszcze instalację gazową i 4 nowe opony już robię edit.
  10. michu93 odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    Gili - jako, że na bank będzie on w moim posiadaniu, to coś z nim wykombinuję. Ale rosta na 99% nie będzie chciałbym, żeby było nisko i szeroko oczywiście, i najlepiej US. Ale to wszystko czas pokaże. Niestety w tym roku nie mogę znaleść pracy sezonowej. Ale zobaczymy co z nim będzie :gwizdanie:
  11. michu93 odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    nie wiem co od niego chcesz - idzie jak burza [br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 22:20_________________________________________________P.S. to będzie chyba moje audi na 18nastkę
  12. michu93 opublikował(a) temat w Inne marki
    Golf mk2 silnik: 1600ccm ok. 75KM EZ + LPG BRC skrzynia: automatyczna - 3-gang przebieg: 327000km wyposażenie: brak Zdjęcia:
  13. to nie jest nasze auto, pokazałem miejsce w którym jest to wgniecienie na innym aucie. ale nie ma zdjęcia z bliska.
  14. Panowie, czy da się jakoś sensownie usunąć wgniotkę, ktora byłaby w miejscu zaznaczonym na foto? Ten róg jak jest wgnieconty to co z tym zrobić. Jak później wygląda malowanie? Trochę to jest przerażające.. Ale..:
  15. a czy każdy fotoradar powinien być uprzedzony tabliczką ostrzegającą o pomiarze prędkości? Na drodze do wrocławia przed każdym fotoradarem taka informacja jest. I czy to prawda, że można powiedzieć, że nie wiem kto jechał, wtedy trzeba uiścić tylko mandat pieniężny a punktów karnych nikt nie otrzymuje?
  16. Można?? możesz sobie zamontować chyba wszystko czego zapragniesz autko ładne, ale to "coś" z tłumika wywal jak najprędzej.
  17. juz domyslam sie za ile gosc chce je sprzedac (dopisane w aukcji "Nowy komplet kosztowal 16.000 Zl.") też to zauważyłem [br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 09:29_________________________________________________albo te: http://www.moto.allegro.pl/item1099021666_keskin_kt_5_18_j_9_5_j_11_5x112_5x120.html ale cena też nie zła.
  18. http://www.moto.allegro.pl/item1112253377_brabus_monoblock_iii_19_mb_w140_w220_w210_w.html te w jakiś kolorek, może być ten co masz pod maską [br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 09:24_________________________________________________albo rancik w polerkę a środek w kolor
  19. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    chyba wiem co wrzucę na tapetę do navi
  20. wszystkie były fajne
  21. hehe, nie no nawet jakbyśmy mieli co innego to tutaj i tak zostaję. to mój drugi dom :gwizdanie: już zboczyliśmy ze ścieżki i kupiliśmy passata
  22. a4 albo passat b5 albo mercedes e-klasse no widzisz, trzeba uważać z vectrami tak jest
  23. sprzedało się.
  24. opony umyć i wypastować!
  25. no to nie źle [mod]Następnym razem poleci kropek. [/mod]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.