Treść opublikowana przez michu93
-
Ceny paliwa marzec 2026
OR?
-
[C5 AFN] A6 C5 by mcm (niestety ma już nowego właściciela)
fajne autko AFN daje radę a co do felg to mi kolor nie podchodzi - za bardzo się ta stal świeci ale zobaczymy jak założysz.
-
[B5 AAH] moje autko
mrogal - apropo radia w skórze to ma jeszcze elektryczne poduszki
-
[ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass
no ładne autko i kolor felgi teraz też, ale lampy przod i tył... nie będę komentował.. zamieniłbym się z tobą na drewienko gdyby to był europejczyk
-
[B5 AAH] moje autko
a gdzie fotki? bez fotek temat zostanie zamknięty..
-
Czym myjecie swoje auta?
dlaczego brzydko? brzydko to jest jak się po placku świeci, dlatego zawsze po spryskaniu wycierasz szmatką i jest efekt matowy i elegancko się utrzymuje
-
Czym myjecie swoje auta?
czlek by sie zaje... myjac auto w sloncu, zanim dokonczysz drzwi klamka wyschnie dlatego mycie w cieniu a później do garażu i w cieniu i w przeciągu schnie mamy garaż otwierany z dwóch stron
-
Czym myjecie swoje auta?
Ja oczywiśćie też ręcznie na podwóreczku - co sobora, chyba, że czasem jeszcze w tygodniu Do mycia służą różne preparaty oraz specjalna rękawica z odpowiednim włosiem. Mycie auta tylko w cieniu! Mycie szyb tak samo (płyn lub pianka i microfibra - do suchego). Ew. jak zostaną jakieś plamki po wodzie to mam fajną szmatkę, która na sucho to usuwa Do felg szoczota i rękawica. Niestety nie mam karchera.. może na lato się sprawi Wnętrze - odkurzacz, szmatka zwykła i plack. Ostatnio dokupiłem jeszcze plack do plastików i popryskałem dokładki i wszystkie zewnętrzne dodatki z plastiku czarnego. Zrobiłem fotki ale jak zwykle telefonem i nie widać efektu
-
Ceny paliwa marzec 2026
Ostrów Wielkopolski stacja Intermarche ON za 4.19 Odolanów Bliska ON za 4.41 i wszystkie inne w tym obrębie podobnie.
-
[ALL B5] Pytanie dla lakiernika - jak dużo trzeba pomalować po wgnieceniu?
no to ok. dzięki wielkie!
-
[ALL B5] Pytanie dla lakiernika - jak dużo trzeba pomalować po wgnieceniu?
wrzuciłem fotkę ale coś nie chce śmigać.. to wrzuciłem teraz link do zdjęcia.
-
[ALL B5] Pytanie dla lakiernika - jak dużo trzeba pomalować po wgnieceniu?
Witam! Ciekaw jestem, jak by wyglądało malowanie po zaszpachlowaniu tego wgniecenia. Czy wystarczy pomalować rant błotnika czy trzeba malować cały błotnik? Tutaj jest link do zdjęcia bo nie chce coś wyświetlić na forum.. http://img717.imageshack.us/i/20100522631.jpg/
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
tata nie będzie malował niczego, co innego jakby się trafiła klapa w tym kolorze.. jest jedna ale za 150zł
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
hehe, jakby to ode mnie zależało to ja bym nie sprzedawał
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
P.S. miałem okazję kupić soczewkę Valeo za 100zł ale jakoś tak wyszło... teraz żałuję.. poszukałbym drugiej w tej cenie i byłoby ciekawie [br]Dopisany: 20 Maj 2010, 22:58_________________________________________________ znowu to samo.. to czyli, że najlepiej nic nie robić i niech się psuje... następny właściciel będzie zadowolony. A to czy ktoś kupi to auto to nie ważne. Cena jest 14500 a nie zależy nam zupełnie na sprzedaży. Niech sobie wisi ogłoszenie. Jak komuś przeszkadz to już mówiłem wcześniej, że wypowiadać się nie musi. I więcej na ten temat nie gadam.
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
Wyrzuciłem ten okropny znaczek OOOO z doopci jest goło i wesoło Wymieniony Olej i poduszki pod silnikiem. Już teraz choć byśmy chcieli to nie ma co wymienić Tutaj fotki z dzisiaj - pogoda dopisała więc autko umyte. Teraz do środka wlecą nowe dywaniki, bo te to jakaś porażka jest.. Oraz w przyszłym tygodniu klubowe rameczki a tutaj audio jakie jest podłączone do starego radia Grundig bodajże 4x30 czy coś takiego http://w171.wrzuta.pl/film/9BrL1lrofZ1/20100520053 lekkie zniekształcenia dzwięku, bo nagrywane telefonem. Tylne głośniki są Nokii, a przednie kiedyś mi się migło, że też, ale jutro rozbiorę i sprawdzę dla 100% pewności. W żadnej audi tak dobrze nie grało jak tutaj. Nawet w pasku bylo słabiej
-
Ceny paliwa marzec 2026
Odolanów Bliska Bioester na szyldzie 3.72 a na tablicy 3.69 ON 4.41
-
Ceny paliwa marzec 2026
Odolanów Bliska rano ON 4.42 a kilometr dalej na prywatnej 4.41 popołudniu Bliska 4.41 a prywaciarz miał po 4.30
-
Jakie coupe z lat 90 tych???
kolejna twoja wypowiedz z ktorej sie usmialem a niby co to za samochod :?: http://www.audi-vw-projekt.de/Audi%20Galerie/S2Limo-Bobby/s2limo-02-gross.jpg ok to już się nie wypowiadam, poprostu nigdy nigdzie nie znalazłem sedana, nigdzie nie widziałem i nic o nim nie pisało.
-
Jakie coupe z lat 90 tych???
nie, s2 to coupe, rs2 to avant a w sedanie nie było.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Witam Panie i Panowie
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
eee, lepiej pomyśl nad jakimś ori 18" i zderzaczki
-
Ceny paliwa marzec 2026
Rejonami? Tylko U nas - Ostrów - Kalisz to słaba ekipa jest Poznań jest silny ale oni chyba tam się boją ON Odolanów Bliska - 4.48 bez zmian.
-
[B5 AEB] [Warszawa] Moja A4
bo gnojówka ma lepszy niuton z dołu :gwizdanie: dlatego gnój forever
-
[B5 AEB] [Warszawa] Moja A4
kuzyn na 17" z oponami 215 z silnikiem 1Z obracał kółkami jak chciał a jak ktoś kupuje 1.6 to chyba nie po to, żeby się ścigać od świateł do świateł ale do bujania