Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 AFN] Mody niskobudżetowe
w chromie tak, wygląda to średni, tzn zależy do jakiego auta :gwizdanie: ale polerowane jak najbardziej, takie 17" z a8 albo mam8
-
Moja Viki kiedyś... ;)) Pozdro VKP !
też przesiadka z VB na a4? ja byłem na vectra-unlimited zarejestrowany. dobre autkam szkoda, że blacha taka słaba.. ale fajnie wygodne i w benzynie silniki mocne. a4 wg mnie może się chować,
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
ja nic o tym nie wiem, u nas bynajmniej nie było. ale niech ona ma i 400 i 500 i ile tak kto chce. chodzi jak złoto i to jest najważniejsze. a zawieszenie mechanik mówił, że jeszcze od nowości nie było ruszane dopiero pierwszy raz u nas. A i wtedy jeszcze nie było jakichś kosmicznych luzów. Umyłem autko. Pogoda dopisała - nie padało, nie było słońca - idealne warunki do mycia auta później się troszkę pobawiłem, zdemontowałem kawałeg produ, ten który jest u dołu błotnika przedniego, po lewej i prawej stronie. a tu fotki z pracy: pierwsze foto, po przetarciu suchą szmatką. Następnie wpadły mi w oko ślady po asfalcie. Więc po rzmudnym szorowaniu dało rade też je usunąć a efekty takie: I zrobiłem pokrywę od podłokietnika - ułamane uchwyty. I jest elegancko.
-
[B5 AFN] Mody niskobudżetowe
ale zazwyczaj na a4-kach mamy mało chromu a jak jest go za dużo to właściciel ejst sprowadzany na ziemię i po jakimś czasie i tak nadmiar wywala a taki gril jak wyżej mieliśmy we włoszce też poszedł na zamiane i wsadziłem ori
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
a mi się podoba na żółto właśnie chociaż za dużo ich nie widać przez tą felgę, zbyt gęsta jest ale daje rade
-
[B5 AFN] Mody niskobudżetowe
taki jest nie fajny.. każdy ci tu tak powie
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
gril jest ori przedliftowy i znaczek będzie w chromie ale ramka pójdzie w czarny mat p.s. mam Deja vu
-
[B5 AFN] Mody niskobudżetowe
czarny znaczek może by tak przedni gril wymienić na chromowany i tam też walnąć czarny znaczek gril jest ori przedliftowy i znaczek będzie w chromie ale ramka pójdzie w czarny mat
-
[B5 AFN] Mody niskobudżetowe
co do modów niskobudżetowych, które przeprowadziłem i moge polecić to: -czarny znaczek OOOO na tył - srebrne autko -malowanie zacisków (ja mam żółte) -podświetlenie w nogach
-
[ALL] Verte-Moje Audi
lotke wywal - i tylne lampki po lifcie i odrazu będzie lepiej wiem co mówię, bo też mam taką lotkę ogólnie całkiem ładnie wygląda, lepsze zdjęcia by się przydały
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
a znowu ja wiedziałem, że ktoś to wytknie od dawna to było planowane, tylko ciągle czekałem na znaczek
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
nie był zimny - czujnik temp. zawodzi a gazu tylko delikatnie. mrogal - gwiżdże gwiżdże - ale nie głośno.
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
Witam ponownie Dzisiaj przytachałem od kumpla mały gadget :gwizdanie: Mianowicie znaczek czterech pierścieni na doope. Przemalowałem go na czarny połysk i przyłożyłem do autka. A wygląda to następująco: Jeszcze nie jest przyklejony bo wydaje mi się, że w macie będzie wyglądał lepiej. A przedwczoraj na przeglądzie wyleciała z zimowej oponki śubka i efekt tego był taki: Ale już od wczoraj siedzą letnie kapcie: Przy okazji wymienione: lewy przegub oraz prawy drążek kierowniczy. A tutaj krótki filmik - jak to chodzi http://w408.wrzuta.pl/film/2DbIvIGTgzv/audi_a4_ahu_tdi_a4-klub.pl
-
[ALL B5] Długość znaczka na tylną klapę - OOOO
widziałem to - ale to na aukcji to nie jest oryginał a kumpel ma z audi a6 i wymiary ma 19.5cm.. ale wezmę i zobaczę czy będzie pasować
-
Ceny paliwa marzec 2026
Odolanów Bliska ON - 4.25 PB 95 - 4.66 PB 98 - 4.72 LPG - 2.17 jest ciekawie
-
[B5 1Z] A4 TDi
ja znaczek już mam - 19.5cm? my dzisiaj przegub zrobiliśmy oraz letnie oponki wskoczyły
-
[ALL B5] Długość znaczka na tylną klapę - OOOO
Zna ktoś może długość znaczka audi - pierścieni na tylną klapę do b5?
-
[B5 1Z] A4 TDi
o ile nie znajdę innego p.s. nie mogę się napatrzeć na ten twój lakier szkoda, że srebrnego w lustro zrobić nie idzie
-
[B5 1Z] A4 TDi
wiem, będzie to ogarnięte na czasie,a OOOO zostaje , przynajmniej narazie :gwizdanie: foch.
-
[B5 1Z] A4 TDi
resztki a4 1.9 tdi widac a co ten znaczek jeszcze tam robi na doopie...
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
nareszcie jakoś wygląda co to masz na szybie przedniej w prawym górnym rogu? a znaczek quattro nie powinien być czasami niżej? :gwizdanie:
-
[AW B5] Moja Audi a4
tłumik też nie grzeszy stylistyką jak będziesz malował zderzak to możesz pomalować dokłądki o progi :gwizdanie:
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
froger32 masz może fotkę świateł przednich na postojówkach z tymi migaczami ale w nocy?
-
[AW B5] Moja Audi a4
ładny kolor minusy: -zderzak głównie tył -brewki -zderzak tył -gril -felgi ale za to lusterka i klamki w kolorze i gleba zmień lampki tył i przód na polifty i będzie spoko i wymień prawy migacz na niepopękany
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
jak to samochód stał nie odpalony itp i chciał ci dowód zabrać? mogłeś mu powiedzieć, że samochód nie jeździ i jest po to, żeby inni na niego patrzeli masz racje - tak jest tylko w ZG. Za to u nas nie można jechać w kapturze na głowie gonią na sygnale