Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. w chromie tak, wygląda to średni, tzn zależy do jakiego auta :gwizdanie: ale polerowane jak najbardziej, takie 17" z a8 albo mam8
  2. też przesiadka z VB na a4? ja byłem na vectra-unlimited zarejestrowany. dobre autkam szkoda, że blacha taka słaba.. ale fajnie wygodne i w benzynie silniki mocne. a4 wg mnie może się chować,
  3. ja nic o tym nie wiem, u nas bynajmniej nie było. ale niech ona ma i 400 i 500 i ile tak kto chce. chodzi jak złoto i to jest najważniejsze. a zawieszenie mechanik mówił, że jeszcze od nowości nie było ruszane dopiero pierwszy raz u nas. A i wtedy jeszcze nie było jakichś kosmicznych luzów. Umyłem autko. Pogoda dopisała - nie padało, nie było słońca - idealne warunki do mycia auta później się troszkę pobawiłem, zdemontowałem kawałeg produ, ten który jest u dołu błotnika przedniego, po lewej i prawej stronie. a tu fotki z pracy: pierwsze foto, po przetarciu suchą szmatką. Następnie wpadły mi w oko ślady po asfalcie. Więc po rzmudnym szorowaniu dało rade też je usunąć a efekty takie: I zrobiłem pokrywę od podłokietnika - ułamane uchwyty. I jest elegancko.
  4. ale zazwyczaj na a4-kach mamy mało chromu a jak jest go za dużo to właściciel ejst sprowadzany na ziemię i po jakimś czasie i tak nadmiar wywala a taki gril jak wyżej mieliśmy we włoszce też poszedł na zamiane i wsadziłem ori
  5. a mi się podoba na żółto właśnie chociaż za dużo ich nie widać przez tą felgę, zbyt gęsta jest ale daje rade
  6. taki jest nie fajny.. każdy ci tu tak powie
  7. gril jest ori przedliftowy i znaczek będzie w chromie ale ramka pójdzie w czarny mat p.s. mam Deja vu
  8. czarny znaczek może by tak przedni gril wymienić na chromowany i tam też walnąć czarny znaczek gril jest ori przedliftowy i znaczek będzie w chromie ale ramka pójdzie w czarny mat
  9. co do modów niskobudżetowych, które przeprowadziłem i moge polecić to: -czarny znaczek OOOO na tył - srebrne autko -malowanie zacisków (ja mam żółte) -podświetlenie w nogach
  10. lotke wywal - i tylne lampki po lifcie i odrazu będzie lepiej wiem co mówię, bo też mam taką lotkę ogólnie całkiem ładnie wygląda, lepsze zdjęcia by się przydały
  11. a znowu ja wiedziałem, że ktoś to wytknie od dawna to było planowane, tylko ciągle czekałem na znaczek
  12. nie był zimny - czujnik temp. zawodzi a gazu tylko delikatnie. mrogal - gwiżdże gwiżdże - ale nie głośno.
  13. Witam ponownie Dzisiaj przytachałem od kumpla mały gadget :gwizdanie: Mianowicie znaczek czterech pierścieni na doope. Przemalowałem go na czarny połysk i przyłożyłem do autka. A wygląda to następująco: Jeszcze nie jest przyklejony bo wydaje mi się, że w macie będzie wyglądał lepiej. A przedwczoraj na przeglądzie wyleciała z zimowej oponki śubka i efekt tego był taki: Ale już od wczoraj siedzą letnie kapcie: Przy okazji wymienione: lewy przegub oraz prawy drążek kierowniczy. A tutaj krótki filmik - jak to chodzi http://w408.wrzuta.pl/film/2DbIvIGTgzv/audi_a4_ahu_tdi_a4-klub.pl
  14. widziałem to - ale to na aukcji to nie jest oryginał a kumpel ma z audi a6 i wymiary ma 19.5cm.. ale wezmę i zobaczę czy będzie pasować
  15. Odolanów Bliska ON - 4.25 PB 95 - 4.66 PB 98 - 4.72 LPG - 2.17 jest ciekawie
  16. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ja znaczek już mam - 19.5cm? my dzisiaj przegub zrobiliśmy oraz letnie oponki wskoczyły
  17. Zna ktoś może długość znaczka audi - pierścieni na tylną klapę do b5?
  18. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    o ile nie znajdę innego p.s. nie mogę się napatrzeć na ten twój lakier szkoda, że srebrnego w lustro zrobić nie idzie
  19. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    wiem, będzie to ogarnięte na czasie,a OOOO zostaje , przynajmniej narazie :gwizdanie: foch.
  20. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    resztki a4 1.9 tdi widac a co ten znaczek jeszcze tam robi na doopie...
  21. nareszcie jakoś wygląda co to masz na szybie przedniej w prawym górnym rogu? a znaczek quattro nie powinien być czasami niżej? :gwizdanie:
  22. tłumik też nie grzeszy stylistyką jak będziesz malował zderzak to możesz pomalować dokłądki o progi :gwizdanie:
  23. froger32 masz może fotkę świateł przednich na postojówkach z tymi migaczami ale w nocy?
  24. ładny kolor minusy: -zderzak głównie tył -brewki -zderzak tył -gril -felgi ale za to lusterka i klamki w kolorze i gleba zmień lampki tył i przód na polifty i będzie spoko i wymień prawy migacz na niepopękany
  25. jak to samochód stał nie odpalony itp i chciał ci dowód zabrać? mogłeś mu powiedzieć, że samochód nie jeździ i jest po to, żeby inni na niego patrzeli masz racje - tak jest tylko w ZG. Za to u nas nie można jechać w kapturze na głowie gonią na sygnale

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.