Treść opublikowana przez michu93
-
[ALL B5] Obniżenie -35 + felga 16 cali - potrzebna fotka
kowi - spóźnione ale szczere
-
Strefa Śmiechu
- [B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
ahh te 16nastki czemu tylne zaciski są czarne w odróżnieniu od przednich? ściągaj ten znaczek tdi z grila lusterka w kolor by się przydały- [ALL B5] Czy czołowa szyba była z filtrem?
czyba z filtrem UV jest fioletowa jak słońce się od niej odbija - tak jak w renault i innych nowszych- [ALL B5] Czy czołowa szyba była z filtrem?
to raczej nie było, jest tylko filtr u góry szyby - przeciwsłoneczny- [ALL B5] Mój szaraczek... SPRZEDANY
świetnie się prezentuje, w dodatku tak wysoko a tak na serio to 2 cm niżej by stykło- [ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
dokładnie tak jak pisze w pierwszym poście- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
świetnie wygląda- [ALL B5] Późna rezerwa
wyciągnięcie go i wyczyszczenie. na forum jest temat jak to zrobic.- [B6 AVF] Radio concert
a Concert nie odtwarza plyt?? przeoczyłem, że to concert II- [ALL B5] Pytanie odnośnie opon
nie ma wielkiego znaczenia wysokośc opon czy to będzie 65 czy 60 może byc co innego jakbyś chciał założyc szerokie 175 (pewnie załóżysz) albo coś takiego ale 5mm w tą czy w tą - nie gra roli ale najlepiej jak założysz wszystkie równe- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
wiem, dlatego też o nim wspominam miło się jeździło a wyglądało fajnie mimo, że wysoko ale mi się podoba jak jest trochę wyżej [br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 00:26_________________________________________________Nie spac do cholery! Już jest poniedziałek za chwilę do pracy i do szkoły macie coś na noc: Jaka to melodia - RAP edycja [przeróbka ivona] Oglądałem to już dziesiątki razy i dalej się śmieję- Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
No nie źle świetnie robione autko i lampki usa :drool: no cóż, tylko pozazdrościc- [B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
jak to się mówi - mały mod a cieszy a tak na poważnie to świetnie wygląda to... ciekawe jak będzie na alu i mam pytanie - czemu wywaliłeś klimę?- [B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
twoje 17" napewno też były ładniejsze niż te 16" choc ich jeszcze nie widziałem..- [B5 1Z] A4 TDi
Kasujesz ... ;( oczywiście tyle że niestety nie w ten weekend ;(, może w tygodniu się uda wywal go, bo szpeci :gwizdanie: w tym wątku mnie jeszcze nie było ale cóż tu powiedziec, autko jest ładne i ten kolor- [B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
wg mnie to ona tam może byc od baardzo dawna... nawet od początku...- [B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
pastą tempo ale nie wiem czy tak ręcznie to zejdzie - jutro może się pobawię..- [B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
no to fajnie, u mnie lekkie obtarcie jest od lotki... - muszę je kilka razy przetrzec pastą to może zejdzie- [B5 AAH] Moja strzała :)
oo 1be czyli zawias -20 :gwizdanie: a w tych kodach chyba nie ma opisane czy są czy nie ma el. reg. reflektorów.- [B5 AAH] Moja strzała :)
może lepiej sprawdź czy nie ma jakiegoś sterownika, tylko nie wiem jak to sprawdzic...- [B5 AEB] Taka nowa granatowo kolorowa~ 40/40
ściągaj chrom z klamek i klapy koniecznie, i ten znaczek oooo z przednich drzwi.. lampki jak przyciemnisz to będzie ok. a żeby podnieśc kiere to od spodu masz taką wajhę jakby, którą odchylasz w dół i jeździsz kierownicą jak chcesz- [B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
dibo - powiedz mi czy zrobiłeś coś ze sladami po spojlerze na błotnikach? czy dało radę spolerowac?- [ALL B5] Obniżenie -35 + felga 16 cali - potrzebna fotka
cristoforo - już kiedyś mierzyłem właśnie i na podstawie tego wiem jak jest nisko kowi - jutro zrobię ci fotke, bo dziś nie da rady - ma tylko aparat w telefonie... chyba, że coś znajdę na dysku.- [ALL B5] Obniżenie -35 + felga 16 cali - potrzebna fotka
mogę ci to wrzucic gdzie przód jest -40 a tył -30 na feldze 16" z oponą 205/55 jak byś chciał to zrobię lepsze fotki tyłu. - [B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE