Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. kowi - spóźnione ale szczere
  2. ahh te 16nastki czemu tylne zaciski są czarne w odróżnieniu od przednich? ściągaj ten znaczek tdi z grila lusterka w kolor by się przydały
  3. czyba z filtrem UV jest fioletowa jak słońce się od niej odbija - tak jak w renault i innych nowszych
  4. to raczej nie było, jest tylko filtr u góry szyby - przeciwsłoneczny
  5. świetnie się prezentuje, w dodatku tak wysoko a tak na serio to 2 cm niżej by stykło
  6. dokładnie tak jak pisze w pierwszym poście
  7. michu93 odpowiedział(a) na jakub298 temat w Audi A4 B5
    wyciągnięcie go i wyczyszczenie. na forum jest temat jak to zrobic.
  8. a Concert nie odtwarza plyt?? przeoczyłem, że to concert II
  9. nie ma wielkiego znaczenia wysokośc opon czy to będzie 65 czy 60 może byc co innego jakbyś chciał założyc szerokie 175 (pewnie załóżysz) albo coś takiego ale 5mm w tą czy w tą - nie gra roli ale najlepiej jak założysz wszystkie równe
  10. wiem, dlatego też o nim wspominam miło się jeździło a wyglądało fajnie mimo, że wysoko ale mi się podoba jak jest trochę wyżej [br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 00:26_________________________________________________Nie spac do cholery! Już jest poniedziałek za chwilę do pracy i do szkoły macie coś na noc: Jaka to melodia - RAP edycja [przeróbka ivona] Oglądałem to już dziesiątki razy i dalej się śmieję
  11. No nie źle świetnie robione autko i lampki usa :drool: no cóż, tylko pozazdrościc
  12. jak to się mówi - mały mod a cieszy a tak na poważnie to świetnie wygląda to... ciekawe jak będzie na alu i mam pytanie - czemu wywaliłeś klimę?
  13. twoje 17" napewno też były ładniejsze niż te 16" choc ich jeszcze nie widziałem..
  14. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Kasujesz ... ;( oczywiście tyle że niestety nie w ten weekend ;(, może w tygodniu się uda wywal go, bo szpeci :gwizdanie: w tym wątku mnie jeszcze nie było ale cóż tu powiedziec, autko jest ładne i ten kolor
  15. wg mnie to ona tam może byc od baardzo dawna... nawet od początku...
  16. pastą tempo ale nie wiem czy tak ręcznie to zejdzie - jutro może się pobawię..
  17. no to fajnie, u mnie lekkie obtarcie jest od lotki... - muszę je kilka razy przetrzec pastą to może zejdzie
  18. oo 1be czyli zawias -20 :gwizdanie: a w tych kodach chyba nie ma opisane czy są czy nie ma el. reg. reflektorów.
  19. może lepiej sprawdź czy nie ma jakiegoś sterownika, tylko nie wiem jak to sprawdzic...
  20. ściągaj chrom z klamek i klapy koniecznie, i ten znaczek oooo z przednich drzwi.. lampki jak przyciemnisz to będzie ok. a żeby podnieśc kiere to od spodu masz taką wajhę jakby, którą odchylasz w dół i jeździsz kierownicą jak chcesz
  21. dibo - powiedz mi czy zrobiłeś coś ze sladami po spojlerze na błotnikach? czy dało radę spolerowac?
  22. cristoforo - już kiedyś mierzyłem właśnie i na podstawie tego wiem jak jest nisko kowi - jutro zrobię ci fotke, bo dziś nie da rady - ma tylko aparat w telefonie... chyba, że coś znajdę na dysku.
  23. mogę ci to wrzucic gdzie przód jest -40 a tył -30 na feldze 16" z oponą 205/55 jak byś chciał to zrobię lepsze fotki tyłu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.