Treść opublikowana przez michu93
-
[B6 AWX] Wahacze zaczynają "stukać"
http://www.a4-klub.pl/smf/odp_all_ranking_wahaczy-t11963.0.html
-
[B6 AWX] Wahacze zaczynają "stukać"
to tak jak mówi tak zrób jak posprawdzał wszystko to teraz tylko wymienić i spokojnie śmigać dalej
-
[B6 AWX] Wahacze zaczynają "stukać"
wymieniaj już teraz, bo jesli jeden puka, to przyczynia się do szybszego zużycia innych. Można oczywiście wymieniać pojedyńczo
-
[B5 AFN] Czy to turbo pada?
sory, że tak wtrącam ale może ktoś powiedzieć ile oleju powinno być w tym weżu od IC?
-
[ALL] Felgi ori Audi vs felgi allegro
określenie "te z allegro" nikomu nic nie mówi. ori felga oczywiście, że jest twarda, a felgi "te z allegro" (czyli nowe i tanie z pierwszych stron allegro) są słabe, mało wytrzymałe rzeczywiście. Szukaj dobrego modelu z oryginalnej palety audi, będę cieszyć oko, wytrzymają dużo i będziesz zadowolony.
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
no aktualnie nie da rady, ale tak jak napisałem, jak zajrzysz od strony koła to widać dwie śrubki, po odkręceniu tą stronę od koła pociągasz do siebie a drugą stronę wyciągasz w stronę koła
-
[B5 AFN] Mody niskobudżetowe
to dobrze myślisz, że czemu my zmieniamy każdy gril nie ori na ori? nie no koniec żartów, bo zaraz obydwoje dostaniemy kropka za spamowanie
-
[B5 ADR] Brzeczenie przy ruszaniu? pukanie? FILM!
to pukanie to raczej przegłub a nie wahacz. a to brzęczenie to nie mam pojęcia..
-
[B5 AFN] Mody niskobudżetowe
wiem, bo nie masz kropka ale tylko cię ostrzegam
-
[B5 AFN] Mody niskobudżetowe
wiesz, że za gril kamei można dostać kropka? a jeżeli go nie usuniesz to dostajesz bana do czasu, aż się go pozbędziesz.
-
Czy ktoś ma na zbyciu numer GG poniżej 17000000 ??
ja używam swojego numeru dla starych gg od lat ale koleżanka założyła od niedawna gadu i miała nowy numer, więc specjalnie ściągałem nowe gadu, co nie było mi na rękę, bo używałem wcześniej konnekta. po 3 miesiącach już się do nowego gadu przyzwyczaiłem. Powiedz znajomym, że mają instalować nowe gadu, bo pewnie na tobie ten problem i tak sie nie skończy
-
[ALL] Peiying i Voice Kraft - co o tym sądzicie?
miałem nowe cd od jvc - po większych dziurach nie dało się słuchać..
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
sory mrogal ale nie zrozumiałem pierwszej części twojej wypowiedzi a ten kawałek jest przykręcony na dwie śrubki -gwiazdki- od strony koła
-
Zagadka
już kiedyś było na forum: http://www.a4-klub.pl/smf/strefa_smiechu-t24.0.html;msg1105392#msg1105392 ale to o kolegach w bardze
-
[ALL] Peiying i Voice Kraft - co o tym sądzicie?
dlatego usb jest najlepsze, bo nie ma opcji żeby się coś zacinał, jak masz dobrego pendriva to mozyke przenosi do radia szybko, płynnie i elegancko. i o jaki format cd ci chodzi? bo nie rozumiem. przecież cd to już w ogóle na dziurach co chwilę przerywa..
-
[ALL] Peiying i Voice Kraft - co o tym sądzicie?
te alpine też nie ma cd, ale po co ci wejście na płyty skoro masz złącze usb? w alpinie jest jeszcze dodatkowo elegancko ukryty z tyłu i dodana przedłużka że w a4 możesz sobie podciągnąć do schowka nad radiem i tam zamykać pendriva
-
[ALL] Peiying i Voice Kraft - co o tym sądzicie?
nie no alpine to wiem co to jest takie porównanie peiying py-3118 (200zł) podobne do alpine ida-x001, które nie dosyć, że jest trudno dostępne (ale gra i wygląda rewelacyjnie) to kosztuje 1000-1200zł i teraz pytanie jak coś może być dobre, skoro kosztuje 1/5 tego co oryginał? no ale może jednak?
-
[ALL] Peiying i Voice Kraft - co o tym sądzicie?
nie kupuję nic narazie. właśnei zazwyczaj większość takich radioodtwarzaczy jest podobne do oryginałów. ale do myślenia dała mi głównie firma peiying. bo słyszałem miłe rzeczy o niej ale chciałbym, żeby ktoś się wypowiedział kto ma/miał do czynienia z tym a jak kupię to jvc, pionka albo apine bo tylko to mnie interesuje. ale jest poniedziałek, pada dfeszcz, nie ma co robić, to robię rozeznanie
-
[ALL] Peiying i Voice Kraft - co o tym sądzicie?
Tak sobie przeglądam car audio na allegro i wpadły mi w oko dwie podrzędne firmy. Mianowicie Peiying oraz Voice Kraft. Słyszałem kiedyś o tej pierwszej firmie, że robi całkiem dobry sprzęcik ale jest to początkująca firma. Widziałem też kiedyś zabudowy demo car od peiying'a. Nawiązuje wizualnie do radioodtwarzaczy Pionka i Alpine. Co do VK to ponoć wzmacniacze samochodowe robią przyzwoite. Są to firmy produkujące tani sprzęcik, który mógłby cieszyć oko wyglądem, ale co dalej, czy to jakoś gra w ogóle? Może ktoś miał styczność z tym sprzętem? Z góry mówię, że nic narazie nie kupuję.
-
Strefa Śmiechu
Sposób na nudę... Przeczytaj poniższe wyrazy głośno: To jest w kocie To jest ten kot To jest sposób na kota To jest każdy kot To jest głupi kot Ten kot ma łapy Kot ma pół łapy Za pół minuty kot Kot ma zajęcia jutro A teraz przeczytaj tylko trzeci wyraz z każdej linijki ;-) _________________________________________________________________ Albo tak: 99% Debili przeczyta ten wpis trzymając rękę na myszce , nie zdejmuj już za późno... :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Maj 2010, 14:05_________________________________________________
-
[B5 AFN] Mody niskobudżetowe
no na b5 żadko się spotyka mi się wydaje, że to była jakaś opcja w miarę tania dla a8 d2. Bo tam często można taką felgę spotkać.
-
[B5 AFN] Mody niskobudżetowe
aa to nie widziałem jej jeszcze na a8 ale ta felga to inna liga już :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Mody niskobudżetowe
to co podałeś to jest chyba mam8, nie? a 17" z a8 mam na myśli takie:
-
[B5 AFN] Mody niskobudżetowe
17" z a8, bo większych nie ma z tego wzoru przecież, a mam8 tylko w 19"
-
Moja Viki kiedyś... ;)) Pozdro VKP !
Ta..hople rządzą śmiej się, śmiej 1.6 w vectrze już wystarcza - a a4 nie jedzie