Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Obniżenie -35 + felga 16 cali - potrzebna fotka


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś taką konfiguracje obecnie na swoim aucie :mysli: Potrzebna mi fotka jak w temacie, musze cos zrobić z tylnym zawieszeniem bo siadło jak by było z -50 :gwizdanie: zastanawiam sie czy kupić sprężyny ta-technix na tył tylko -35 czy to sie podniesie do poziomu przedniego zawieszenia :mysli:

Aktualnie mam u siebie tak

przdp.jpg

99184502.jpg

Sprężyny eibach -20 ale z sedana. Jak by ktoś mógł zrobić taka fotke jak te moje byłbym wdzięczny :notworthy:

Gdyby nie pękniete spręzyny z tyłu z serii to bym przełozył spowrotem tył i by stało idealnie, no ale nie da rady :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień bedę miał 2 sprężyny na tył eibach-a -30 mm jak chcesz. Jedna mi pękła z przodu i kupiłem cały nowy komplet na 4 koła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę ci to wrzucic gdzie przód jest -40 a tył -30 na feldze 16" z oponą 205/55

p1130055929x522.th.jpg p1130070929x522.th.jpg

jak byś chciał to zrobię lepsze fotki tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień bedę miał 2 sprężyny na tył eibach-a -30 mm jak chcesz. Jedna mi pękła z przodu i kupiłem cały nowy komplet na 4 koła

od FWD nie pasują

ile dałeś za ten komplecik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cerB spr jaki masz wymiar od krawędzi błotnika do podłoża bo wydaje mie sie że masz więcej niż -40mm

normalny wymiar to 69cm

ja mam 64.3mm

sprawdz przód i tył :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cerb zrób fotke tak jak ja zrobiłem z bliska :good: głównie tyłu bo tył najbardziej mnie interesuje

Ja dzisiaj pomierzę u siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cristoforo - już kiedyś mierzyłem właśnie i na podstawie tego wiem jak jest nisko :wink4:

kowi - jutro zrobię ci fotke, bo dziś nie da rady - ma tylko aparat w telefonie... :decayed: chyba, że coś znajdę na dysku. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień bedę miał 2 sprężyny na tył eibach-a -30 mm jak chcesz. Jedna mi pękła z przodu i kupiłem cały nowy komplet na 4 koła

od FWD nie pasują

ile dałeś za ten komplecik

Za komplet prawie nowych H&R dałem 220 zl na Allegro. Prawie nie mają śladów użytkowania i obniżają o -30mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi - spóźnione ale szczere :kwiatek:

20100403193.jpg

:decayed:

hmm jakoś wysoko :naughty: to oby napewno jest -30 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to mi sie podoba ja też montuje springi -30mm

mam dosyć gleby -60 zimą :wallbash:

:good: im mniej tym lepiej - byle nie seria :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po mierzeniu tak wyszło :wink4:

Z tym mierzeniem to niestety ale nie zawsze u jednego będzie tyle samo co u drugiego. Każda sprężyna w czasem siada i w zależności od tego jak było auto użytkowane ( auto jeździło na pusto lub było ciągle załadowane itp. ) i po jakich drogach jeździło zmęczenie materiału następuje w różnym stopniu przez co i odległości nadwozia od podłoża będzie inna, dlatego też będą występowały pewne odchylenia przy pomiarze na sprężynie o teoretycznie takim samym obniżeniu :wink4:

Cristoforo jak masz dosyć -60 to z chęcią odkupię od Ciebie sprężyny :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym mierzeniem to niestety ale nie zawsze u jednego będzie tyle samo co u drugiego. Każda sprężyna w czasem siada i w zależności od tego jak było auto użytkowane ( auto jeździło na pusto lub było ciągle załadowane itp. ) i po jakich drogach jeździło zmęczenie materiału następuje w różnym stopniu przez co i odległości nadwozia od podłoża będzie inna, dlatego też będą występowały pewne odchylenia przy pomiarze na sprężynie o teoretycznie takim samym obniżeniu :wink4:

ale jak stoi to jest -30 ;) a chodzi o to jak stoi a nie jak jeździ :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym mierzeniem to niestety ale nie zawsze u jednego będzie tyle samo co u drugiego. Każda sprężyna w czasem siada i w zależności od tego jak było auto użytkowane ( auto jeździło na pusto lub było ciągle załadowane itp. ) i po jakich drogach jeździło zmęczenie materiału następuje w różnym stopniu przez co i odległości nadwozia od podłoża będzie inna, dlatego też będą występowały pewne odchylenia przy pomiarze na sprężynie o teoretycznie takim samym obniżeniu :wink4:

ale jak stoi to jest -30 ;) a chodzi o to jak stoi a nie jak jeździ :decayed:

A co ma do tego fakt czy auto jest w ruchu czy na postoju ?? Przecież jeżeli sprężyna siadła to na postoju i tak się nie podniesie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma do tego fakt czy auto jest w ruchu czy na postoju ?? Przecież jeżeli sprężyna siadła to na postoju i tak się nie podniesie :gwizdanie:

szczerze mówiąc, to teraz nawet nie mam zielonego pojęcia co miałem na myśli... :mysli::polew:

jak mi się przypomni to napiszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche zapomniałem o tym wątku ale pomierzyłem u siebie wysokosci od podłoża do krawędzi błotnika i wychodzi

przód: 65,6cm

tył: 62,5cm :naughty:

Przy feldzie 17cali kapciu 225/45

Zastanawiam sie nad załozeniem nowego kompletnego zawieszenia i mysłe o glebie -35-40 trafiłem na spręzynki FK

http://www.allegro.pl/item1028902110_sprezyny_obnizajace_audi_a4_quattro_od_fk_nowe.html tylko ciekawe czy są do AVANT :mysli:

i do tego amorki sportowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche zapomniałem o tym wątku ale pomierzyłem u siebie wysokosci od podłoża do krawędzi błotnika i wychodzi

przód: 65,6cm

tył: 62,5cm :naughty:

Przy feldzie 17cali kapciu 225/45

Zastanawiam sie nad załozeniem nowego kompletnego zawieszenia i mysłe o glebie -35-40 trafiłem na spręzynki FK

http://www.allegro.pl/item1028902110_sprezyny_obnizajace_audi_a4_quattro_od_fk_nowe.html tylko ciekawe czy są do AVANT :mysli:

i do tego amorki sportowe

no to ładną masz różnicę, ja na Weitecu, miałem, 1cm różnicy :gwizdanie:, i też tył siedział niżej :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...