Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. oczywiście, że tak, wystarczy, że zmostkujesz, czyli podłączysz kable dwóch głośników do jednego wyjścia. Nie wiem jak radio ma rozgraniczyc dzwięk na ten tył..
  2. mi się wydaje, że w radiu jest wyjście na 2 głośniki + aktywny tył o ile dobrze kojarzę więc jakieś przejście albo mostek? nigdy nie miałem do czynienia z concertem
  3. a słyszałem, że jutro śnieg :gwizdanie:
  4. ładne autko ale przedni gril przydałby się poliftowy nie ściemniaj szybek
  5. no tak tylko powtórzę pytanie - dlaczego przed zgaszeniem auta wyłączasz nawiew?
  6. poprostu mi się bardziej podobają lampki po II lifcie ale każdy ma swój gust. Co do zderzaka to sądzę, że bez problemu byś go poprawił.
  7. jak umiesz polerowac to i niewielkie ryski znikają, a jak nigdy nie robiłeś maszynowo sam to nie rób, już widziałem poprzypalane lakiery od takich zabaw
  8. ehm... jak kto woli
  9. zwykła TEMPO robi robotę
  10. 16" na zimówkach 205/55, cykl mieszany bez klimy do 5.5 cykl mieszany z klimą - poniżej 6 Ostatnio jak się ciepło zrobiło, gdzie przybyło dreptania, klima no i ta nieszczęsna zimówka jeszcze to 6l. Ale jeszcze powyżej 6 nie wyszło.
  11. przed zgaszeniem auta wyłączasz całkiem nawiew? po co? Po zimowej pogodzie, gdzie do środka naszło wilgoci jak będzie zamknięty obieg w aucie to moze parowac, bo przez szybę temperatura dochodzi do 30-40 stopni.
  12. to chyba nie będzie od spodu, gdyby tak było to woda nachodziłaby bardziej podczas jazdy w deszczową pogodę a nie jak auto stoi na deszczu. Woda może się chowac w szynie ale nie koniecznie tam będzie przyczyna, bo wątpię w to. Sprawdzałeś może boczne słupki? Czy są suche.
  13. to jest co innego. różnicę między kołpakami a alumami każdy widzi, a sam widzisz, że w tym przypadku nie każdy potrafi odróżnic. I nie wyskakuj mi tu z golfami czy calibrami gdzie chrom wisi na każdej częsci auta dookoła...
  14. no widzisz
  15. skończcie ten temat z chromami, bo to jest rozmowa bez sensu. Nie każdego stac, żeby wydac 400zł na ori listwy a kupując zwykłe za 65zł otrzymujesz zbliżony efekt a o to głównie chodzi.. Sory za
  16. tylne lampy chrom może byc. załóż białe kierunki boczne, bo tylko tyle ci pomarańczowego zostało a nie pasuje to do wizerunku auta. spasuj przedni zderzak, bo wygląda jakby była walona a ogólnie to ładne auto te felgi to jedne z najlepszych jeśli chodzi o 16"
  17. nie ma wielkiej różnicy między 16" a 17"... na 17 lepiej się śmiga - ja mam -40/-30 i z chęcią bym 17 założył
  18. no właśnie razem z czarną ramką grila
  19. no właśnie ja teraz od jakiegoś czasu nie wiem co mam zrobic... chciałem założyć znaczek ale w czarnym chromie, ale teraz to sam nie wiem... zrobiłem sobie ostatnie małe vt i raczej fajnie by to wyglądało...
  20. ja wolę śmigac ze spojlerkiem albo lepiej całą klapę wymienic
  21. ciśnienie oleju i stan aku to tylko dod. opcja - liczniki przed i po liftingiem różnią się wyglądem i podświetleniem
  22. to czekamy - ale czyli, że szpachlopałeś klape?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.