Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. no nie źle na aucie wyglądają o niebo lepiej
  2. a myślałem nad różowym mam 1 wolne miejsce na dyskietki i 3 wolne na napędy. Z kolorem i podłączeniem już dam sobie radę - tyle to umiem. Przyda się, bo kupiłem nokie 5230 a w zestanie nie ma kabli USB a na karte 16MB to nie będę przesyłał z kompa na inny tel i dopiero na swój Pozdro
  3. mam jeszcze jedno miejsce - tak jak tam pisze "na dyskietki" a nawet jakby nie było to bym mógł wywalic dyskietki
  4. kupię to wejście z jednym usb i czytnikami kart pamięci takie jak to: http://allegro.pl/item955857122_czytnik_kart_samsung_sfd_321f_t6ub_usb_micro_sd_m2.html będzie dobry?
  5. ładny będzie jak dostanie relingi kołpak - wolałbym bez białe dymione migacze na błotniki bym widział
  6. ale zdrowa skórka się wydaje łądny avancik - ostatnio łądne avanty mi się podobają trochę za dużo tych kabli wisi w środku mimo to bardzo przyjemna
  7. ...
  8. jak kto lubi dla mnie drewienko jest zawsze ok - możemy się zamienic ładne auto
  9. kto to wziął...
  10. no faktycznie 7.2 to trochę dużo mi wychodzi 5.5-6 na zimówkach... ale niech ktoś się wypowie co to jest to niżej [br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 12:02_________________________________________________aha - to "prawo/lewo to jest airbag dla kierowcy i pasażera
  11. X0A = National sales program germany - wyprodukowany na niemcy B0A = Poj. bez szczególnych krajowych wymogów techn. C0V = Felga stalowa 6 jx15h2 et45 5/112 G0C = Manualna 5-biegowa skrzynia b. (przelozenia sport.) H6S = Opony 195/65 r 15 v J0R = Akumulator M6N = 4-cylindrowy silnik z wtryskiem paliwa 1,9 l litera kodowa Q1A = Siedzenia normalne 1AC = System przeciwblokujĄcy -abs- 1Q2 = Kierownica z masĄ równ.drgania 2PG = Kierownica do inst.pod.powietrz. 5RQ = Lusterko na wysięgniku (konvex) str. prawa 5SL = Lusterko na wysięgniku (konvex) 1f52 T1R = Silnik 4-cylindrowy wysokoprężny turbo 1,9 l litera kodowa 3S0 = Bez poręczy dachowych 4UE = Lewo/prawo - nie wiem co to 0G1 = Przedłużenie okresu przeglądu 8AD = Radio gamma 8GL = Alternator 8RN = Eight speakers (active) 8 głośników czyli masz w tylnych drzwiach 1LB = Faustsattelbremse przod - tez nie wiem co to 3FA = Bez wkładu dachu (dach pełny) 1BA = Pakiet zawiesz. komfortowe [br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 11:45_________________________________________________a to niżej co tam masz to nie wiem.. te kody, nigdy się nad nimi nie zastanawiałem nawet...
  12. Ok. dzięki chłopaki za pomoc
  13. to drugie jest całkiem całkiem jakbyś tak przeciągnął tę kałuże do śniegu po lewej stronie
  14. a to wejście IEEE do czego?
  15. może odrazu wrzucic ledy? [br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 16:28_________________________________________________no to proszę, ale w ledach lepiej to wygląda, bo tam jest wsteczny clear...
  16. dlatego się wpisuje zawartośc na tym całym kawałku papieru i od tego jest ubezpieczenie.
  17. wuju - ja na twoim miejscu przyciemniłbym 3 stop w lotce, ale tak porządnie. I dokładki w kolor [br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 15:40_________________________________________________a takie pytanie - kto umiałby zrobic na tym foto tak, żeby zamiast ziemi była woda a w niej odbijał się samochód? W sumie to najlepiej byłoby jakby padał deszcz - uderzał w wodę..
  18. mA$ciek - bierz pocztą ja już nigdy nie chcę kurierów a napewno yebanego DHL'a
  19. Topor - tym śmigasz do Anglii? :kox:
  20. narazie wersja przyciemniona, a ta druga to ma byc przyciemnione tylko czerwone czy białe? [br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 12:45_________________________________________________i wersja druga: a tutaj VT mojego:
  21. Tak myślałem do tych dwóch wejśc ale nie działa... A telefon normalnie mi się łączy tylnymi portami a z przodu jest zwarcie gdzieś chyba... I żeby go podłączyc to muszę trzymac, bo samo nie ma jak...
  22. Topor, nie wiem co za firmę masz ale uczę się jako Technik Logistyk - za 3 lata kończę szkołę, mogę ci już teraz wysłac CV
  23. No tak ale to chyba nie za free...
  24. no lekko powyginane sam nie wiem czemu.. Nigdy nic tam nie wkładałem...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.