Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. hmmm w czerń powiadasz? noo to może tylny znaczek ... jak go kupię
  2. z tym ciśnieniem to rzeczywiście, ale to można odłączyc. co do silnika 1.9 to nie wiem, ale znajomy ma 2.2 i śmiga już 2 lata i jest cholernie zadowolony. Tylko olej i filtry oraz paliwo dolewa Nic mu się nie dzieje z tym autem a na 6 biegu na trasie przy ok 120km/h komp pokazuje spalanie lekko ponad 3 litry
  3. Za ori tylne lampy z przed liftu za komplet 100-150zł max. Załóżtylne diodowe takie jak te: http://moto.allegro.pl/item888858033_lampy_nowe_audi_a4_94_00_red_led_diody_tuning_w_wa.html Felga 17" by się przydała A reszta to tak jak poprzednicy mówili [br]Dopisany: 06 Luty 2010, 21:37_________________________________________________p.s. oooo widzę, że odgrzebałem kotleta z przed dwóch lat i widzę, że masz jakieś tam lampki na tył, to może zrób jakąś aktualizację?
  4. dobrze gada , polać wódki :naughty: jak nie jak tak. Teraz idę skrytykowac twoje auto
  5. nie, nie... spojler to nie jest dobry pomysł ja mam bo już był, chociaż nie chwaląc się, ten spojler, który mam to chyba najładniejszy do b5 ale nie zakładaj, lepiej dopisz sobie jeszcze zawieche w dół, bo przy feldze 17" się przyda oraz chrom w okół szybek
  6. no ładne to plany dobre, ale może np zamiast skórki w środku to zainwestuj najpierw w ładną felgę 17", autko lepiej będzie wyglądac a bez skórki też się miło jedzie
  7. Ładne autko, mimo że żółte. Ale te żółte są na wypasie Zmiany jakie wprowadziłęś na plus, choc tylne lampy lepiej wyglądałyby po II lifcie
  8. W pierwszym poście zamieściłem nowe, dzisiejsze fotki. Pogoda w miarę ładna, +1st.C wykorzystałem sytuację i umyłem i wysprzątałem autko - od razu lepiej się jeździ [br]Dopisany: 06 Luty 2010, 15:58_________________________________________________jak myślicie - jak to będzie wyglądało? a może wie ktoś kto ma czarną ramkę przy srebrnym aucie?
  9. nie nie to już nie fajnie by wyglądało
  10. No to nic, przynajmniej będzie co wytykac palcem
  11. wizja michała jest koxiarska ale dokładki w ten czas proszą się o farbę lampki się prezentują, tylko te odblaski... i znaczek by sie przydał i polerka tłumika
  12. hehe, no ładnie łądnie, autko zaje*iste ten kolor co do grila to znaczek mogłeś w chromie zostawic sam się zastanawiam czy nie prysnąc ramki grila na czarno
  13. chyba że tak... myślałem o podświetlanych kratkach dosłownie - wuja tak ma i to wygląda katastroficznie :naughty:
  14. chcesz dostac bana na konto za taki agrotjuning? Daj sobie spokój z takim czymś [br]Dopisany: 05 Luty 2010, 20:22_________________________________________________a oświetlenie pod nogami to tylko takie jak ja mam byle nie świecziło cały czas
  15. a gdzie tu ktoś alu widzi> ogólnie ładne autko, ale więcej zdjęc mógłbyś wrzucic, chyba, że jakiś nie widzę
  16. jak zrobisz tak jak piszesz wyżej to już będzie elegancko później te listwy chrom
  17. no nareszcie doczekałeś się (i my też) tej skórki, wygląda naprawdę na dobrze zrobione teraz tylko montażyk
  18. dobry drywter nawet deu nexią z niedomkniętymi prwaymi drzwiamy będzie drywtował
  19. silnik ok, ten zderzak dobrze ze wywalisz ale przy okazji wywal progi, te chromowane listwy na drzwiach, zmien przednie lampy na zespolone, bo te to wyglądają, jakby miały nie wyglądac... ta listwa chrom na bagażniku też do kosza. a tylne lampki nie przyciemniaj tylko załóż po II lifcie po za tym to ok pokaż środek
  20. chociażby o te 30mm ja mam -40/-30 i jeździ się elegancko obniż ją bo inaczej troche ją skaleczysz
  21. ale po co grzebac i się później martwic? Zalej 10w40 i będzie spokój

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.