Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 1Z] Audi A4 1.9 TDI ECU 120KM
jak chcesz 17" to mam znajomego który ma na sprzedaż 17 już z oponkami... jutro z nim pogadam i powiem ci ile chce, bo chciał tanio a ogólnie to też bym chciał na 18nastke a4 jeździć przednie światła to musisz wywalic, bo to jest straszny badziew... i zamazałeś numery tylnej tablicy a o przedniej zapomniałeś... :gwizdanie: ale furacz ładny
-
[Golf IV] Jak ściągnąć gałkę biegów z lewarka?
ok dzięki wielkie
-
[Golf IV] Jak ściągnąć gałkę biegów z lewarka?
Tak jak w temacie... jak ściągnąć gałkę biegów z lewarka w golfie IV?
-
[ALL B5] [B5 AFN] [B5 AFN] Moja świnka A4 AFN 1.9 TDi
gdzie te fotki?
-
[Ford Escort] Błękitny Grom
Wesprzyj swój klub - http://fanklubmoto2010.auto-swiat.pl/ford/ford-escort-fanklub-polska/
-
[ALL B5] [B5 AFN] [B5 AFN] Moja świnka A4 AFN 1.9 TDi
no ładna, ale wydaje mi się, że maska jest też z polifta bo nie mogę sie dopatrzec spryskiwaczy...
-
[Ford Escort] Błękitny Grom
jak cię holowali?
-
[Ford Escort] Błękitny Grom
fordy jak to fordy nasza fiestka 1.1 też się dało po polsce jezdzic i nawet się rozpedzała do tych 140, pozniej to juz trzeba czasu ale escort 1.4 to on nie jedzie w ogole... trzebabyło szukac taniej 190-tki -to to jest bezawaryjne ale gromek nie taki zły
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
eee... się zobaczy. Może bardziej na wiosnę, a jak wtedy nie to pewnie zostanie do jesieni
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
no ale ten rok to nie tylko styczeń, ale też 11 pozostałych miesięcy [br]Dopisany: 25 Styczeń 2010, 14:40_________________________________________________Autko już wygląda tak jak powinno: brewki wywalone. jak komuś się podobały to mogę odsprzedać.
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
Po co ma rezać jak i tak zaraz sprzeda. właśnie. zresztą piszcie co chcecie. Nie przeszkadza mi to. Każdy z was może myśleć sobie jak chce. [br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 15:17_________________________________________________no i po krzyku... autko dostało nową ori mordkę, i na dniach brewki out.
-
[ALL B5] Zawiecha ori od nowości a ori po wymianie.
czyli jest tak jak napisałem słyszałem to już też od innego mechanika a tutaj zdaje się, że prawie nikt nie wie o tym.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
coś czuję, że ktoś wyreza taki wyłącznik ABS'u :gwizdanie: swoją drogą kiedyś oglądałem a4 i tab był przycisk ABS'u i niby go wyłączał.
-
Strefa Śmiechu
http://moto.allegro.pl/item881171956_audi_a4_sprzedam_lub_zamienie_zadbane_raty.html Przynajmniej opel vectra napisał poprawnie
-
[ALL B5] Wymiary oryginalnego mieszka.
nie wiem. narazie nie mam weny, żeby coś grzebac...
-
[ALL B5] Wymiary oryginalnego mieszka.
tamta jest po lifcie. a wymiary mieszka po lifcie chyba są inne.
-
[ALL B5] Wymiary oryginalnego mieszka.
ale ja nie mam ori mieszka. to jest ten problem.
-
Strefa Śmiechu
Jeden przedszkolak mówi do drugiego: - U mnie modlimy się przed każdym posiłkiem. - U mnie nie. Moja mama bardzo dobrze gotuje.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
a u mnie jak padało tak pada. Calutki czas. Tutaj oleśnica i ostrów pada, pada, pada i padac będzie
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
no, wtedy ośka może nie dać rady... :gwizdanie:
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
w czechach ponoc sobie nie radza z zaspami. może i do nas to przyjdzie.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
ośką też idzie się pobawic trochę śniegu napadało i wielką sensację w tv robię. widocznie tylko a4-klub jest twardy i bawi się w zimę.
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
no tak. to nie nasze auto tylko jego. dal za nie 27500 o ile dobrze pamietam bo uparl sie tylko i wylacznie na ten kolor. ale to nie jest watek o jego aucie.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
u mnie śnieg to sypie praktycznie bez przerwy od tygodnia.
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
jak dołożysz to ok.[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 22:11_________________________________________________wczoraj wymieniliśmy to co zostało, czyli: świece, wahacz prawy tylny, bo się okazało, że jeszcze ten pukał, oraz napinacz paska alternatora. Teraz jest już wszystko idealnie :>