Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. jak chcesz 17" to mam znajomego który ma na sprzedaż 17 już z oponkami... jutro z nim pogadam i powiem ci ile chce, bo chciał tanio a ogólnie to też bym chciał na 18nastke a4 jeździć przednie światła to musisz wywalic, bo to jest straszny badziew... i zamazałeś numery tylnej tablicy a o przedniej zapomniałeś... :gwizdanie: ale furacz ładny
  2. Tak jak w temacie... jak ściągnąć gałkę biegów z lewarka w golfie IV?
  3. Wesprzyj swój klub - http://fanklubmoto2010.auto-swiat.pl/ford/ford-escort-fanklub-polska/
  4. no ładna, ale wydaje mi się, że maska jest też z polifta bo nie mogę sie dopatrzec spryskiwaczy...
  5. jak cię holowali?
  6. fordy jak to fordy nasza fiestka 1.1 też się dało po polsce jezdzic i nawet się rozpedzała do tych 140, pozniej to juz trzeba czasu ale escort 1.4 to on nie jedzie w ogole... trzebabyło szukac taniej 190-tki -to to jest bezawaryjne ale gromek nie taki zły
  7. eee... się zobaczy. Może bardziej na wiosnę, a jak wtedy nie to pewnie zostanie do jesieni
  8. no ale ten rok to nie tylko styczeń, ale też 11 pozostałych miesięcy [br]Dopisany: 25 Styczeń 2010, 14:40_________________________________________________Autko już wygląda tak jak powinno: brewki wywalone. jak komuś się podobały to mogę odsprzedać.
  9. Po co ma rezać jak i tak zaraz sprzeda. właśnie. zresztą piszcie co chcecie. Nie przeszkadza mi to. Każdy z was może myśleć sobie jak chce. [br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 15:17_________________________________________________no i po krzyku... autko dostało nową ori mordkę, i na dniach brewki out.
  10. czyli jest tak jak napisałem słyszałem to już też od innego mechanika a tutaj zdaje się, że prawie nikt nie wie o tym.
  11. coś czuję, że ktoś wyreza taki wyłącznik ABS'u :gwizdanie: swoją drogą kiedyś oglądałem a4 i tab był przycisk ABS'u i niby go wyłączał.
  12. http://moto.allegro.pl/item881171956_audi_a4_sprzedam_lub_zamienie_zadbane_raty.html Przynajmniej opel vectra napisał poprawnie
  13. nie wiem. narazie nie mam weny, żeby coś grzebac...
  14. tamta jest po lifcie. a wymiary mieszka po lifcie chyba są inne.
  15. ale ja nie mam ori mieszka. to jest ten problem.
  16. Jeden przedszkolak mówi do drugiego: - U mnie modlimy się przed każdym posiłkiem. - U mnie nie. Moja mama bardzo dobrze gotuje.
  17. a u mnie jak padało tak pada. Calutki czas. Tutaj oleśnica i ostrów pada, pada, pada i padac będzie
  18. no, wtedy ośka może nie dać rady... :gwizdanie:
  19. w czechach ponoc sobie nie radza z zaspami. może i do nas to przyjdzie.
  20. ośką też idzie się pobawic trochę śniegu napadało i wielką sensację w tv robię. widocznie tylko a4-klub jest twardy i bawi się w zimę.
  21. no tak. to nie nasze auto tylko jego. dal za nie 27500 o ile dobrze pamietam bo uparl sie tylko i wylacznie na ten kolor. ale to nie jest watek o jego aucie.
  22. u mnie śnieg to sypie praktycznie bez przerwy od tygodnia.
  23. jak dołożysz to ok.[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 22:11_________________________________________________wczoraj wymieniliśmy to co zostało, czyli: świece, wahacz prawy tylny, bo się okazało, że jeszcze ten pukał, oraz napinacz paska alternatora. Teraz jest już wszystko idealnie :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.