Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. albo przełóż czujnik od kogoś i sprawdź, żeby nie wywalać kasy na marne
  2. michu93 odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    ok, już jest ok. Na 49 kanale jednak temp. silnika wy świetlana jest. I się okazało, że to nie czujnik tylko termostat.. Ale trochę to dziwne, bo auto grzeje świetnie No ale nic, trzebaby wymienic Dzięki
  3. nie wiem czy w b6 jest tak samo jak w b5 ale chyba jakoś też tak, sprawdz klimatronikiem (o ile można) a jeśli nie to podepnij VAG'a i sprawdz, czy to czujnik czy termostat.
  4. nie no skoro są w reflektorach to są halogeny - od środka. Ale to, że one są nie przeszkadza, możesz przecież założyc halogeny w zderzak, co wygląda 100 razy lepiej. A skoro mówisz, że halogeny ci się rpzydają to może poprostu masz źle światła ustawione. Ja każdym autem jeździłem światła ustawiac. W tej chwili mam chyba osramy +30% i świeci za***iście. A halogeny używa się we mgle a nie na śniegu.
  5. ten problem już dawno jest wytłumaczony
  6. taa ładna wrzuc zdjęcia środka zmien przednie lampki na zespolone i załóż felgę i będzie kox
  7. no to teraz widac, że czas na zabawy w silniczku
  8. Za free tego nie robił - płaci miasto/gmina i to od nich zależy ile takich firm odśnieża. Za free Dopiero teraz widac drogowców. Od jakiejś godziny śmigają. Ale już przejechac idzie.
  9. Biało biało... brak przejazdów. Brak szkoły i pracy. Autobusy nie dojechały. Auta w rowach. Nawet z domu wyjechac sie nie dało. 500m ode mnie są tunele po ok 1.5 metra... Fotke wrzucę później. :evil: [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 08:40_________________________________________________aha, no i oczywiście dregowcy zero zainteresowania. Prywatny zakład białoruśką odśnieżał naszą ulicę
  10. michu93 odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    eee, sprawa taka: na wskaźniku temp. nie dochodzi mi do 90* a jak sprawdzam na klimatronicu na kanale 51 to temperatura bardzo szybko dochodzi do 90 po odpaleniu auta, np. z 28 na 90 w ciągu 5 minut na postoju. Ale w niedziele coś takiego - rano odpaliłem wózek wyjechałem przed garaż i czekam aż się trochę rozgrzeje i bawię się klimatroniciem i temp na kanale 51 szła do góry ale gdy wyłączyłem wentylator temp. spadała... może na innym kanale powinienem sprawdzać? 1.9 AHU 1996r
  11. no nareszcie też się mogę wypowiedziec :gwizdanie: fajne autko, ładna felga - na tej fotce - http://www.postimage.org/image.php?v=gxRMouJ - bardzo szeroka tylna opona wyszła ściągnij wszystkie oznaczenia z tylnej klapy oprócz znaczka
  12. No całkiem możliwe najważniejsze, że wiadomo co było i, że teraz jest już dobrze
  13. Po południu sprawdziliśmy łożyska, dało radę dokręcic i jak ręką odjął także temat do zamknęcia! Dzięki chłopaki za pomoc!
  14. hmm... wykluczymy najpierw tuleje, łączniki, łożyska a jak nie to wtedy amorki. [br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 15:45_________________________________________________czy można dokręcic łożyska w audi z 1996r?
  15. ależ oczywiście, że jest włącznik/wyłącznik esp. I to chyba każda która miałą esp miała taki przycisk. Modele po II lifcie.
  16. my amorów nie robiliśmy, ale były sprawdzane już przez nas jak są zmontowane i jest ok. Jeszcze taka teoria: auto jest obniżone i to ma napewno jakiś wpływ ale wydaje mi się, że nie powinno to aż tak byc odczuwalne? Jutro podjadę na diagnostyke albo do mechaniora niech obluka.
  17. hmmm... tylko dziwne, że na obu kołach tak samo...
  18. amory miały po 86% tylne a przednie 83/84 także wątpię, ale wczoraj też myślałem o łączniku stabilizatora.. może ktoś napisac, gdzie on się znajduje, dokładnie jak by ktoś mial screena z etki może
  19. no no wózek zacny i tiptronic :drool:
  20. Na trzepakach auto było, amory ok itd. Ale autem rzuca na śliSkim, nawet jak jedna strona jest na suchym asfalcie. Jak poruszam tyłem na boki to coś tam puka i raczej nie teleje. Słychac tak i na lewym tylnym i na prawym tylnym kole i podejrzewam, że to będzie przyczyna rzucania. Tutaj macie krótki filmik jak ruszam autem, tylko w pewnym momencie będzie głośniej pukac - to nie to, to o co mi chodzi to puka ciszej http://w182.wrzuta.pl/film/9TlWlbrBhLb/wideo_034 aha jeszcze coś, jak puszczę auto po tym ruszaniu na boki to autko dalej samo się buja przez chwile.
  21. ale to chyba nie karola jest ten filmik wyżej
  22. raczej tak, bo w poślizgu jednak w q tracą przyczepnośc też przednie koła a w rwd przednie się dalej toczą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.