Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 AFN] Temperatura silnika 60-70*C - po długim czasie dopiero 90*C
albo przełóż czujnik od kogoś i sprawdź, żeby nie wywalać kasy na marne
-
Kody climatronika Audi A4 B5
ok, już jest ok. Na 49 kanale jednak temp. silnika wy świetlana jest. I się okazało, że to nie czujnik tylko termostat.. Ale trochę to dziwne, bo auto grzeje świetnie No ale nic, trzebaby wymienic Dzięki
-
[B5 AFN] Temperatura silnika 60-70*C - po długim czasie dopiero 90*C
nie wiem czy w b6 jest tak samo jak w b5 ale chyba jakoś też tak, sprawdz klimatronikiem (o ile można) a jeśli nie to podepnij VAG'a i sprawdz, czy to czujnik czy termostat.
-
[B5 AFN] Moja A4 TDi
nie no skoro są w reflektorach to są halogeny - od środka. Ale to, że one są nie przeszkadza, możesz przecież założyc halogeny w zderzak, co wygląda 100 razy lepiej. A skoro mówisz, że halogeny ci się rpzydają to może poprostu masz źle światła ustawione. Ja każdym autem jeździłem światła ustawiac. W tej chwili mam chyba osramy +30% i świeci za***iście. A halogeny używa się we mgle a nie na śniegu.
-
[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
ten problem już dawno jest wytłumaczony
-
[B5 AFN] Moja A4 TDi
taa ładna wrzuc zdjęcia środka zmien przednie lampki na zespolone i załóż felgę i będzie kox
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
no to teraz widac, że czas na zabawy w silniczku
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Za free tego nie robił - płaci miasto/gmina i to od nich zależy ile takich firm odśnieża. Za free Dopiero teraz widac drogowców. Od jakiejś godziny śmigają. Ale już przejechac idzie.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Biało biało... brak przejazdów. Brak szkoły i pracy. Autobusy nie dojechały. Auta w rowach. Nawet z domu wyjechac sie nie dało. 500m ode mnie są tunele po ok 1.5 metra... Fotke wrzucę później. :evil: [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 08:40_________________________________________________aha, no i oczywiście dregowcy zero zainteresowania. Prywatny zakład białoruśką odśnieżał naszą ulicę
-
Kody climatronika Audi A4 B5
eee, sprawa taka: na wskaźniku temp. nie dochodzi mi do 90* a jak sprawdzam na klimatronicu na kanale 51 to temperatura bardzo szybko dochodzi do 90 po odpaleniu auta, np. z 28 na 90 w ciągu 5 minut na postoju. Ale w niedziele coś takiego - rano odpaliłem wózek wyjechałem przed garaż i czekam aż się trochę rozgrzeje i bawię się klimatroniciem i temp na kanale 51 szła do góry ale gdy wyłączyłem wentylator temp. spadała... może na innym kanale powinienem sprawdzać? 1.9 AHU 1996r
-
[B5 ADR] Moja A4-ka
no nareszcie też się mogę wypowiedziec :gwizdanie: fajne autko, ładna felga - na tej fotce - http://www.postimage.org/image.php?v=gxRMouJ - bardzo szeroka tylna opona wyszła ściągnij wszystkie oznaczenia z tylnej klapy oprócz znaczka
-
[B5 AHU] Rzuca tyłem na śliskim i coś puka. - filmik
No całkiem możliwe najważniejsze, że wiadomo co było i, że teraz jest już dobrze
-
[B5 AHU] Rzuca tyłem na śliskim i coś puka. - filmik
Po południu sprawdziliśmy łożyska, dało radę dokręcic i jak ręką odjął także temat do zamknęcia! Dzięki chłopaki za pomoc!
-
[B5 AHU] Rzuca tyłem na śliskim i coś puka. - filmik
hmm... wykluczymy najpierw tuleje, łączniki, łożyska a jak nie to wtedy amorki. [br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 15:45_________________________________________________czy można dokręcic łożyska w audi z 1996r?
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
ależ oczywiście, że jest włącznik/wyłącznik esp. I to chyba każda która miałą esp miała taki przycisk. Modele po II lifcie.
-
Strefa Śmiechu
- [B5 AHU] Rzuca tyłem na śliskim i coś puka. - filmik
my amorów nie robiliśmy, ale były sprawdzane już przez nas jak są zmontowane i jest ok. Jeszcze taka teoria: auto jest obniżone i to ma napewno jakiś wpływ ale wydaje mi się, że nie powinno to aż tak byc odczuwalne? Jutro podjadę na diagnostyke albo do mechaniora niech obluka.- [B5 AHU] Rzuca tyłem na śliskim i coś puka. - filmik
no może. zobaczymy.- [B5 AHU] Rzuca tyłem na śliskim i coś puka. - filmik
hmmm... tylko dziwne, że na obu kołach tak samo...- [B5 AHU] Rzuca tyłem na śliskim i coś puka. - filmik
amory miały po 86% tylne a przednie 83/84 także wątpię, ale wczoraj też myślałem o łączniku stabilizatora.. może ktoś napisac, gdzie on się znajduje, dokładnie jak by ktoś mial screena z etki może- Strefa Śmiechu
- [B5 APS] 2.4 v6 avant auto od audi007
no no wózek zacny i tiptronic :drool:- [B5 AHU] Rzuca tyłem na śliskim i coś puka. - filmik
Na trzepakach auto było, amory ok itd. Ale autem rzuca na śliSkim, nawet jak jedna strona jest na suchym asfalcie. Jak poruszam tyłem na boki to coś tam puka i raczej nie teleje. Słychac tak i na lewym tylnym i na prawym tylnym kole i podejrzewam, że to będzie przyczyna rzucania. Tutaj macie krótki filmik jak ruszam autem, tylko w pewnym momencie będzie głośniej pukac - to nie to, to o co mi chodzi to puka ciszej http://w182.wrzuta.pl/film/9TlWlbrBhLb/wideo_034 aha jeszcze coś, jak puszczę auto po tym ruszaniu na boki to autko dalej samo się buja przez chwile.- [B5 AVG++] madafaka OEM
ale to chyba nie karola jest ten filmik wyżej- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
raczej tak, bo w poślizgu jednak w q tracą przyczepnośc też przednie koła a w rwd przednie się dalej toczą - [B5 AHU] Rzuca tyłem na śliskim i coś puka. - filmik